-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie mam DT (na moim oku) dla jakiegoś psa/suni. Państwo na razie się zastanawiają, bo nie sa zdecydowani co do ds (mają syna ok 12 lat, który marzy o psie). Ręczę za ten dom i gdyby coś to na razie na 1 miejscu bardzo spodobała się Bunia ze Śląska :) i jest problem bo mała jest niewysterylizowana....... i nie ma szans na sterylke w schronie.....Co robić? -
[quote name='izzie1983']Bardzo chętnie wpadnę, jeśli kiedyś będę w okolicy :) A tak na serio to przydałby mi się urlop, a to jeszcze prawie 3 miechy :([/QUOTE] Zapraszam szczerze:)
-
[quote name='izzie1983']Jezu, ja też przechodzę kryzys jak Agmarek a mi za 2 tygodnie stukną 2 lata kiedy ani jednego nie wypaliłam :placz::placz::placz:[/QUOTE] dasz radę, a jak nie to wpadnij do mnie to wypalimy "plastikowego" :)))
-
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']A gdzie Hienka jedzie? :diabloti:[/QUOTE] To chyba nie ta Hienka EDIT: Tzn są dwie :D -
[quote name='ocelot']No dobrze a jakieś gumy, plastry wspomagające? stosowałyście?[/QUOTE] 12 stycznia minie rok jak nie palę i nie potrzebowałam "dopalaczy". Wystarczyła mi moja własna sunia :D I po swoim przykładzie a rzucałam palenie kilka razy, zresztą ja lubiłam palić (po włamaniu też zapaliłam wrrrrr) i marzenia, hobby są lepsze niż plastry i inne tego typu "dopalacze". Najważniejsze są pierwsze dni i to, że zamiast paczki fajek to przysmak dla psa w tej samej cenie, np gammolen rewelacyjny na sierść za 20 zł (dwa dni palenia).....szampon za 80, olej palmowy za 150.... ale może to tylko moje "zboczenie"...... Ale strasznie mi sprawia przyjemność......:D
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Cholera, cholera, cholera.... strasznie się denerwuję..... Jutro prawdopodobnie jadę do schroniska..... I strasznie się boję.... Jadę uregulować sprawy, ale dawno mnie tam nie było..... Baterie naładowane, aparat czeka.... buuuuuu.... przepraszam, że tutaj na tym wątku, ale nie wiem co i jak i z czym.... jestem drugi raz w życiu tak zestresowana (pierwszy raz ba sali porodowej :) Zrobie rozeznanie i coś mi się wydaje, że jutro będzie ważny dzień! -
[quote name='Agmarek']Dzięki. Tego mi było trzeba :placz: To teraz się zastanawiam czy skoczyć do sklepu po fajki czy do pogrzebowego po trumnę, bo jak mnie mąż zobaczy z papierosem to...:mad: więc czy umrę od papierosów czy z ręki męża to już będzie mi obojętne, a przynajmniej będę miała wpływ na to w czym mnie pochowają :eviltong:[/QUOTE] Ja miałam taką motywację, że hej... najlepiej też sobie znajdź! Mąż Cię "goni" za fajki, to mu powiedz, że teraz zamiast papierosów będziesz np malowała... kto wie może okaże się, że będziesz "przyszłym Picasso......" Ja czekałam na psa ponad 25lat i teraz nie ma prawa mi nikt powiedzieć, że wydaję na "swoje marzenie" a to że przesadzam..... to inna bajka, ale nie palę i strasznie mi z tym dobrze (i z tymi 10 kg więcej też:P) dasz radę! Wierzę w Ciebie! Najważniejsze zainwestuj w hobby.... i odpuść TZ , bo "rzucający palenie" są straszni..........:D EDIT: a trumnę kup w wieku 65 lat.....
-
A ja jutro zobacze na żywo:D
-
Bunia przebywa w Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt na Śląsku, ma ok. 3 lat. Jest zdrowa i zaszczepiona, ale niestety nie wysterylizowana. Charakter: Bunia jest spokojna, ale ciekawska, trochę przestraszona. W stosunku do ludzi ufna i przyjacielska. Dogaduje się z innymi psami. Bunia jest mieszańcem jamnika szorstkowłosego. Jest trochę wyższa, ma dłuższe łapki niż standardowy jamnik. Jakiego domu szuka Bunia? Szuka odpowiedzialnego właściciela, który da jej dużo miłości. Będzie dobrym kompanem zarówno dla starszej osoby jak i dla rodziny ze starszymi dziecmi. Może mieszkac zarówno w bloku jak i domu z ogrodem. Kontakt: [email protected] gg: 6314607 wątek: http://www.dogomania.pl/threads/176184-BUNIA-mix-jamnika-szorstkowA-osego-marznie-w-schronisku PS. Udaje się wkleić tylko w opcji edytowania.....
-
Nie umiem wkleić filmu, ale na wątku dla zainteresowanych jest filmik :) z Puszkiem : http://www.dogomania.pl/threads/174532-Niewidomy-staruszek-na-razie-w-DT-PILNIE-szukamy-DS-i-na-badania Info o nim: Ślepek-Puszek został oceniony na... 16 lat. Prawe oko jest zupełnie ślepe, lewym dostrzega mocne światło. W prawym oku zaszedł proces mający związek po prostu ze starością, a w lewym coś się oberwało i spadło głębiej - to może mieć związek z powyższym procesem, lub jakimś urazem. Pies prawdopodobnie ślepł stopniowo, ale zupełna utrata wzroku mogła nastąpić w dość krótkim czasie. Zębów praktycznie nie ma. Jak bardzo nie słyszy, tego nie da się ustalić, ale prawdopodobnie jest całkiem głuchy. Z dobrych wieści: serce osłuchowo wypadło nieźle, są szmery, ale bez tragedii. Prostata nie jest powiększona. Został odpchlony i odrobaczony. Przebywa w DT ale pilnie szuka innego domu.... Zachowywał się bardzo spokojnie i grzecznie, był zestresowany, ale ani razu nie zareagował agresją Niestety nie umiem wklejać zdjęć :( http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/Obraz059.jpg EDIT: Próba "wklejania" :D : :( Nie da rady :(:(:( Udało się:D
-
Pusia -jestem sliczna. I ma dobry domek.Jest chora. Pomozemy?
magdola replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Miala pani dzis potwierdzic. Nie dzwonila.[/QUOTE] "Brzydka Pani" ! -
[quote name='Agmarek']O rany! Dzięki! Bo już myślałam że jakaś nienormalna jestem i tylko mnie to dopadło :-o No i fajnie że mam po swej stronie takiego muszykieterra :evil_lol: Co to jest ten kryzys? Nikt mi o tym nie wspominał jak rzucałam palenie :angryy: długo to trwa? :oops:[/QUOTE] Oj trwa to trochę.... I zastaje częściowo do końca................:diabloti:
-
Do góry malutki...
-
Tu jest "prawie" mikrosiak, charakter idealny tylko... sami zobaczcie: http://www.dogomania.pl/threads/174532-Niewidomy-staruszek-na-razie-w-DT-PILNIE-szukamy-DS-i-na-badania I jeszcze Bunia, do której mam słabośc DT poszukiwany: http://www.dogomania.pl/threads/176184-BUNIA-mix-jamnika-szorstkowA-osego-marznie-w-schronisku
-
[quote name='Madallena']Dzieki :) Poniewaz ten watek jest watkiem raczej dyskusyjnym poszukuje osoby, ktora zalozy watek na psach w potrzebie (zadnych dyskusji, tylko MIKROPSIAKI) i bedzie go prowadzila. Wielkie uznanie od dziewczyn z kudlaczy, calkowicie sciagam z nich koncepcje ;) Czy jest ktos chetny?[/QUOTE] Ja myśle, że byłabyś idealna w tej roli :)
-
Kudłaty Bady - wiecznie uśmiechnięty... Zaadoptowany :)
magdola replied to reddie's topic in Już w nowym domu
Lubię takie wiadomości :D -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Szukam i szukam i nie mogę znaleźć fotki słynnej Silver :) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sunia mix Yorka ze Szczecina, bodajże nr 107 ma dom... -
Kudłaty Bady - wiecznie uśmiechnięty... Zaadoptowany :)
magdola replied to reddie's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']I co z psiakiem ?[/QUOTE] No właśnie??? -
[quote name='ana666']w poznaniu jeszcze są jeszcze inne kliniki, ta gdzie był Franiu to jedna z najdrozszych, a ta na Naramowickiej? dzwoniłyście? tolu wątpie ze pani ola Ci pomoze bo była zla ze Franiu byl w klinice to jak powiesz ze rudi też ma tam jechać to cieszyć sie nie będzie :/[/QUOTE] Jestem przerażona :(((
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Znalazłam coś takiego: :( : http://www.dogomania.pl/threads/176584-MA-ody-RUDI-chory-na-PARWOWIROZE-czy-to-juA-jego-koniec-Nie-chce-jeszcze-umieraAE?p=13807339#post13807339