-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak to 05.08.2001. Nie wiem jak z tym w Związku, bo może warto byłoby ich powiadomić...... Powiedzieć, że to ta sunia i gdzie przebywała ostatnio, i czy nikt niczego nie zgłaszał..... Albo po prostu zadzwonić do zk do którego należy hod. w Kwidzynie i zapytać czy sunia tam jest zarejestrowana? Tylko obawiam się, żeby w taki sposób nie trafiła spowrotem....... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ona dopiero będzie piękna po kilku tygodniach:) Dokopałam się, że sunia swego czasu bła teyż w hodowli "z chmielnik". Szukam dalej, tylko ciężko znaleźć.... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja się prawie obraziłam....:diabloti: -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przeprowadziłam "prywatne śledztwo" (jestem w tym dobra bo ostatnio odzyskałam skradziną nam konsolę:)) stwierdzam, że to ta sama sucz....:shake: Po pierwsze sutek, po drugie prawy przedni łokieć, po trzecie prawe tylne kolano..... (nie wiem czy pies ma kolana, no ale mniej więcej chyba wiecie o co chodzi) sa białe i plamki są identyczne na obu zdjęciach! Kochani trzymajcie ją z dala od Pani z Kwidzyna!!! Ja naprawdę widziałam psy stamtąd i ona to jest jeszcze w bardzo, bardzo dobrym stanie!!! Pani swego czasu "skupowała" chore suki buldogów i domyślcie się.... Widok makabryczny......... -
[quote name='vega17']jeszce nie doszłam jak się zdjęcia wstawia, jak coś to wspomóżcie[/QUOTE] On mi przpomina papillonka lub king charlsa spaniela (nie zwracać uwagi na pisownię;))
-
[quote name='E-S']Zgłaszam Pompusia, przepięknego, filigranowego pieseczka, wiek: ok. 1,5 roku, waga - na oko może 4,5 do 5 kg więcej informacji: [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Pompus-czeka-na-prawdziwy-dom-W0QQAdIdZ177035469[/URL] wątek: [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/176879-PompuA-pilnie-potrzebuje-domu-chudnie-z-dnia-na-dzieA?p=13849225#post13849225[/url][/U] Kontakt: Iza 698-024-294 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Pompuś mi przypomina Papillonka alo King Spaniela....
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Specyficzne są ale pewnie się zgodzisz, że wyjątek stanowi regułę:) Grzywki raczej jaśnieją, może potem z wiekiem i ciemnieją.... Jeszcze tego nie "dożyłyśmy":D Poza tym często tak jest że dorosły niczym nie przypomina szczeniaka (czyli siebie jak byl szczeniakiem). Ja akurat znam przypadki jaśniejących włosów u hl....... -
[quote name='kamilqax95x']i co podobały ci się budy i nowe boksy ?? :D[/QUOTE] Fajne tylko szkoda, że stoją z boku i nie są używane jeszcze przez psy....................
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogólnie skóra robi się z wiekiem coraz ciemniejsza a włosy jaśnieją. Moja Aira przyjechała do mnie prawie czarna z białym a teraz jest kremowo biała ;) A ma niecały rok... Nie jestem specem od "golasów" ale wiem, że od słońca się opalają i to bardzo lubią, temperatura ich ciała jest wyższa niż u innych psów, i z wiekiem skóra ciemnieje ogólnie lekko a na lato to wogóle inny pies niż zimą. Wyobraziłam ja sobie z ogolonym pysiem, uszami (zresztą jak by miała całkowicie zarośnięte i by stały to by była rewelka;)), podgolonym tyłeczkiem.....mmmmm...."ciacho" :):D -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pies z wiekiem tez ciemnieje :) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odnośnie tych plamek to jak najbardziej jasne mogą "zniknąć", po prostu od słońca :) Poza tym grzywacze mają włosy na uszach i jeśli ucho samo nie stoi (u nagich wystawowych to jest musowe) to się goli uchole. Co do tej Pani to ja się nie będę wypowiadać publicznie mogę napisać PW, bo miałam z nia styczność, widziałam psy... Niestety na nowym dogo nie moge nic znaleźć :( -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj trzeba, trzeba, jutro postaram się jakimś cudem zrobić fotki i poszukam innych rzeczy. A jak się czuje Dejzi? W takim małym ciałku tyle choróbsk:shake: Niech szlag tego, przez kogo cierpi:mad: -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']A sunia niesterylizowana???[/QUOTE] Nooo niestety bo jeszcze nie wiem, ale może mi się kiedyś na wystawę zachce jechać :cool3: Jeszcze nie ma roku... ale "rodziny" powiększać nie planuję:diabloti: -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='piechcia15']macie jakis pomysł jak naprawić ten problem,bo mi tylko do głowy przyszło, że on nie radzi sobie z tym że już nie jest przywódcą stada i nie jest najwazniejszy,trzeba go "pozbyć stanowiska" i zdegradować na równi innym.Nie wiem czy jasno mówię:) tak jakby zacząć psa olewać,dać do zrozumienia, ze nie jest najwazniejszy[/QUOTE] No wiesz z tym to będzie proble, bo grzywki niby psy takie same jak inne, ale strasznie uparte i złośliwe... Zacznijmy od tego, że najpierw jedzą domownicy, potem pies (jak jest głodny i widzi jak wszyscy jedzą - bez dokarmiania), wychodzimy z domu, nie żegnamy się, przychodzimy - nie witamy się z psem, najpierw rozbieramy się, kładziemy zakupy, "wypakowujemy" dziecko, a potem witanie, gdy wychodzimy z domu to najpierw Pan a potem pies, jeśli wyrywa się pierwszy to nie wychodzimy na dwór.... Poza tym jeśli go zdegradujemy... nie jest powiedzine, że problem zniknie, może się nasilić.... Na pewno trzeba znaleźć czas dla psa i tylko dla niego w ciągu dnia. Niech myśli, że jest kochany i "dziecko" nie jest dla niego zagrożeniem. Innych porad, myślę, że lepszych i bardziej treściwych na pewno udzieli Ci Ilonka z grzywek :) Ja sama jej bardzo dużo zawdzięczam:) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Tak, to ta sama. Nie ma innych zdjęć. Wykasuj zdjęcia z cytatu[/QUOTE] Nie ma informacji żadnych o niej? Skąd ona jest? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Mikrosunię wrzuć na szorstkowłose w potrzebie, tu tylko kudłacze Wśród kudłaczy w największej potrzebie są teraz Tomek który waży jak piórko i marznie straszliwie i Kudłata znaleziona w studni - też malizna Szukamy im DT NA CITO Dawać mi tu zdjęcia tej suni....:) Są jakieś inne? Jakieś informacje o niej? Jakiekolwiek.... Rozumiem, że ona na tym drugim zdjęciu jest? -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest ktoś kto wystawi Dejzi bazarek? Mam takie cudo: http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/869/66/06/869660665 i jeszcze bransoletki, ale nie moge nigdzie znaleźć w necie zdjęcia a ja nie dysponuję chwilowo aparatem:( Rzeczy sa nowe, neużywane, zapakowane -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Magdola, może weźmiesz pod uwagę Puszka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174532-Niewidomy-staruszek-na-razie-w-DT-PILNIE-szukamy-DS-i-na-badania[/url] ? Chyba, że już znalazłaś nowego tymczasowicza? ;)[/QUOTE] U mnie odpada bo on chyba nie kastrowany :( a teraz o troszkę nie ten wiek ;) A ja mam sunię...........I sie jakby obawiam po obejrzeniu filmu :D -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:loveu: Grzywki wszystkie są cudowne i mają rewelacyjne charaktery:loveu::loveu::loveu: -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='piechcia15']a więc tak... psiak ma 3 lata i teraz zaczął sikac w domu...booo moim zdaniem jest zazdrosny o małe dziecko, które ma 15 mies. Sama powiedziała, że ni epoświęca mu tyle czasu co kiedyś i oto są efekty. Wychodzi z nim często a on mimo to potrafi wrócić ze spaceru i nalać w domu. Do dziecka nie jest agresywny ani nic tylko sikanie. Pani nie chciałaby go oddawać, więc narazie pójdziemy na spotkanko i jakoś spróbujemy naprawić pieska:) więc sprawę adopcji zawieszamy narazie w czasie i przestrzeni:) po weekendzie mamy do niej iśc i zobaczymy jak to będzie[/QUOTE] Najlepiej jakby Pani postarała się z nim jeszcze troszkę popracować, choć to będzie trudne przy małym dziecku. Grzywki tak mają, że potrafią być zazdrosne i tak prawdopodobnie jest w tym przypadku. Moja robła identycznie przy innym psie i to jeszcze w taki sposób, żeby było nie na nia tylko na tamtą... One są tak inteligentne, że czasami aż trudno uwierzyć. Najlepiej gdyby został w dotychczasowym domu, bo grzywki bardzo trudno przystosowują sie do zmiany własciciela.... Najczęściej broją, ale wszystko im się wybacza........... Mam nadzieję, że zostanie w domu :) -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
magdola replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Magdola oddała do adopcji swoją tymczasowiczkę i zrozumiałam, że chce dać DT nowemu psu. Wcześniej pisała o kimś, teraz chyba o sobie. Wczoraj wieczorem miałam o Hienkę telefon. Trzymajcie kciuki![/QUOTE] Jeden domek nie wypalił i pisałam o sobie:) Nie było mnie parę chwil (dni, a tu takie wieści!!! mam bardzo ograniczony dostęp do netu ostatnio) Trzymam kciuki, strasznie mocno, oby jej sie udało :):):) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja proponuje imię Lady, w końcu niech dostanie od życia coś miłego i wspaniałego....A na nową drogę życia rewelacja.... Pomimo, że nie wygląda najcudowniej to coś w niej jest!!! -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
magdola replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='piechcia15']odpłatnie czy free? a jak myślicie grzywacze szybko się adoptuje?żeby kurcze nie było tak że zostanie u ciebie na stałe:( no i kase na kastracje trzeba skombinować,pogadam z właścicielką może się dołoży[/QUOTE] Jakby co, to po kastracji też moge dać DT free i nieograniczony:) Mam sunię grzywkę i dlatego po kastracji, bo nie zamierzam "zakładać rodziny":D, poza tym znam ociupinke charakter tej rasy.... Moja trafiła do mnie strasznie niezsocjalizowana, bała się wszystkiego i wszystkich, a teraz nie ten sam pies/suka:D. Sadzę, że z adopcją nie byłoby problemu tylko trzeba by strasznie uważać! Boshe co się dzieje, że takie cuda trafiają na ulicę.... Dowiedz sie o resztę szczegółów charakteru psiaka.... Postaram się dołożyć do kastracji.... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, miałam przyjemność z tą Panią rozmawiać i ona naprawdę wzbudziła we mnie niemiłe wrażenie (wręcz straszne), poza tym słyszałam parę rzeczy o tej hodowli i widziałam zdjęcia psów!!! Reszta na PW, bo to nie są ani miłe widoki (postaram się odnaleźć te fotki), ani miłe i sympatyczne informacje. Nie twierdzę, że mała pochodzi z tej hodowli, poza tym ostatnio gdzieś czytałam przypadkiem, że była likwidacja hodowli i były do oddania (czyt. sprzedania) suki "okazyjnie" kilkuletnie. Prośba do wszystkich proszę nie nazywajcie jej brzydulą.... Ona jest śliczna :) Rozważam wziąć ją do siebie na stałe :) TZN zobaczymy co mój TZ na to :D Ostatnio mam ograniczony dostęp do netu, ale odezwę się bo mam fajne nowe rzeczy dla małej na bazarek :) Kana może ci Kerabol wyślę? To na skórę i sierść.