Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='modliszka84']no to zapraszam do zapoznania się z historią Bajki [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=881793955[/url] odziedziczyła allegro po Puszku[/QUOTE] Ale ona ładniusia [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_5.gif[/IMG][/URL] Szybko znajdzie domek na szczęślwej aukcji:)
  2. Hurrrra !!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::laola::laola::laola:
  3. [quote name='vega17']hehe mam nadzije ze sie cos wskóra :)[/QUOTE] Na pewno:)
  4. Może mnie też ktoś podwiezie, na razie pytam, pytam i pytam pilnie i wszystkich.... Potem jeszcze zadzwonię w jedno miejsce.... Kiedy wstępnie byśmy jechały? Sobota?, poniedziałek? (niedziela mi odpada bo 12h w pracy :()
  5. [quote name='vega17']mam pytanie , od czego to zależy że dany wątek spada albo idzie w górę??? za pierona nie mogę tego rozgryść[/QUOTE] U góry są odwiedzane najpóźniej, czyli są segregowane wg daty i godziny ostatniego wpisu :)Im później tym dalej:(
  6. Co tam u Dejzi? Jak tam "morderczyni"? :D
  7. i pot :) wydzielany przez gruczoły:) Poza tym grzywki nie uczulają na pewno kilku "podstawowych" alergii, ale na tych "cięższych przypadkach" się nie znam :D U nas w rodzinie są 3 różne rodzaje alergii i nikogo nasza mała nie uczula :)
  8. Kana myśl spokojnie póki niunia ma jakiś dom zastępczy..... strasznie mi źle z tym......
  9. Muszę zmykać, bo mnie TZ zaraz "udusi" a jutro ok 5.00 trzeba wstać :(
  10. Ja zawsze marzyłam o 2 grzywkach PP i HL, ale w tej kwestii decyduje mój TZ ......
  11. Nie mam bo nie potrafie zmniejszac zdjęć i dostałam za to bana :( A tatuś mojej Airy to Hoki ;) Pewnie go znasz:)
  12. Cholera ja mam chęć już teraz w pociąg wsiadać.......:((((( Po niunię:) Moja Aira uwielbia koleżanki:)
  13. Ja mam owłosioną :) I tonę kosmetyków do niej :evil_lol:
  14. Super! Trzymam kciuki, to co? Odpuścic sobie tę sobotę?
  15. [quote name='Osa']Plaskate tam są? A które to ? Bo ja tam czasem bywam ale nic mi się w oczy nie rzuciło z płaskim ryjkiem.Nie za bardzo mam czas to wszystko przetrząsać...[/QUOTE] a moze to te co ja wrzuciłam :)
  16. Gdyby coś to ja sie dołożę do transportu... może nie za dużo ale zawsze coś.... Pociąg rzeczywiście jedzie ok 5 h bez przesiadek....
  17. No dobra powiedzmy, że zdecydowalyśmy na pociąg.. Kto przewiezie małą? Bo ja pracuję codziennie :( Koniczynka jesteś chętna? :) Zresztą i tak decydujący głos należy do Kany :) Do mni ejechała Bakusia pociągiem ok 3 h i było bardzo ok, ale ja nie znam osobiście Dejzi......
  18. [quote name='leni356']Dzięki, super. Ja dziś zrobię allegro[/QUOTE] Tylko, że jutro po południu bo dzisiaj padam, tylo jakis fajny i krótki tekst chwytliwy by sie przydał może na PW i do kogo kontakt??????
  19. [quote name='agnieszka32']I mam nadzieję, że którego dnia napiszę tu słowa, na które wszyscy czekamy. Sara i Fiodor to chyba najbardziej poszukiwane psy w Polsce, nie umkną uwadze dogomaniaczek, gdziekolwiek się pojawią ;) Tak wiele osób zaangażowało się w ich szukanie, tak wiele osób nam pomaga, daje radzi, podtrzymuje na duchu, myśli o nas (o zasługach mariamc musiałabym dwa dni pisać :oops:), że przerosło to moje najśmielsze wyobrażenia. Będzie nam - mnie i mojemu mężowi - łatwiej żyć, łatwiej pogodzić się z losem, wiedząc że czuwacie - przeglądacie ogłoszenia, internet, że w schroniskach bywają wolontariuszki, że pamiętacie o nas, o Saruni i Fiodorku. Dzięki Wam, znalezienie naszych zgub, jeśli żyją, gdziekolwiek są, będzie tylko kwestią czasu... Wierzę w to głęboko.[/QUOTE] I się poryczałam :(((((((((
  20. [quote name='Osa']Nasza babcia Amelcia.. Zauważyłyście że Puszek jakby taki podobny do niej - takie młodsze wydanie babuszki Amelki...:)[/QUOTE] Ja wiem, ale ukrywam w tajemnicy, a inni....hmmmmm..... Bo ja "zagrzywaczona jestem" :):):) A Puszek jest w typie... Tak jak Chester/Kurczak z OS
  21. a ja cały czas wierzę, że na wątku będzie napisane: SĄ! A na razie Buuuuuu :(
×
×
  • Create New...