Jump to content
Dogomania

magdola

Members
  • Posts

    6863
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magdola

  1. [quote name='gameta']A teraz to jeszcze ja poproszę o rozliczenie, żebym wiedziała ile komu z bazara powpłacać, jak już w końcu pw wyślę i kasę zbiorę... To do Kany ja się nawet zastanawiałam, czy to aby na pewno sunia... Ale męskich organów brak:D
  2. Teraz to mam dwie zazdrośnice w domu i obie chcą być w jednym czasie na rękach;) Dejzi jest wszędzie! Wszędzie jej pełno i wszędzie wejdzie taka malutka jest... Robi siooooo na dwóch przednich łapkach... zarypiaście to wygląda :D Ma bardzo suchą skórę.....:(
  3. [quote name='Talcott']Może Chester! Ona pilnie potrzebuje pomocy?[/QUOTE] Jestem za:) A Mania ma allegro?
  4. Super :) Jest prześliczna....
  5. [quote name='andzia69']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: z chrupkami czy bez???:diabloti: no to czekamy na wieści...:p Jasne, że z chrupkami.... sama galareta za drogo by wyszła:diabloti: Mała juz u mnie:) Większej przylepy pod słońcem nie widziałam.... Obsikała wszystkie możliwe pomieszczenia u mnie w domu i miejsca (legowisko Airy kilkakrotnie)... Straszny żebrak z niej:evil_lol: Jedzenie (mała ilośc royala rozmoczona w wywarze z kurzych łapek) pochłania jak odkurzacz :) Poza tym strasznie ma dużą "wyprawkę":crazyeye: Kana musisz mi napisać co i jak. Jak używać tych kosmetyków, jak ją smarować i kiedy, co to za olejek? Ta mała buteleczka to co ? Antybiotyk ??? I kiedy kąpałaś w manusanie?
  6. [quote name='GPooLCLD']magdola , ona ma swój wątek?[/QUOTE] Nie ma bo trafiła dopiero dzisiaj na strone schroniska i jest na kwarantannie.... Zdjęcie jest straszne, ale myśle, że jest maleńka i jak by ja doprowadzic do stanu to będzie cudo :loveu:
  7. W naszym schronie jest na kwararantannie taka bidulka pudelkowata: płeć: suka wiek: 8 lat rasa: mieszaniec boks: izolatka numer: 75/010 miasto: Szczecin sterylizacja: nie szczepienia: tak odrobaczenie: nie charakter i opis: Sunia trafiła do naszego Schroniska 15.01.2010, została dowieziona przez nasz samochód interwencyjny z ul.Lubeckiego.
  8. znowu se hopsnę.....
  9. Taaa... Ten filmik to chyba sprzed 10 lat..... Tak wiekowy pies i takie skoki;) No no no...
  10. [quote name='agnieszka32']Mąż był właśnie w schronisku - widział tą białą labradorkę. Zadzwoniłam do Pani i już po nią jadą :multi::multi::multi: Sunia ONka też się znalazła :loveu:[/QUOTE] Ja wczoraj dzwoniłam do tych Państwa :) odnośnie labradorki :) Aga bardzo bym chciała, żeby u Ciebie też tak się zakończyło.....:(
  11. [quote name='leni356']Jasne ze tak, wyślę numer konta. Fini dziękuje i będzie śpiewał sto lat :)[/QUOTE] Wznoszę toast za jego zdrowie colą ;)
  12. Kana jedzie tylko do Koszalina :) Ale może do mnie przyjechać.... Drzwi otwarte :) Chodziło mi o grzywki :D Takie kurze łapki bez kości sa bardzo wskazane :)
  13. [quote name='tsu']wrzuciłam w śledzia na Naszej-Klasie[/QUOTE] A jak to sie robi? To ja też wrzucę
  14. [quote name='leni356']Kochana Magdolu, do 12 lutego na razie jest opłacone wszystko, więc dopiero od lutego[/QUOTE] To teraz nie chcecie??? Ja póki mam na koncie to moge wysłać bo rachunki jak opłacę, to..... a na jego koncie mogą spokojnie czekac do lutego chyba?????? A w lutym mam urodziny i postaram sie Finusiowi prezent zrobić,:))):razz:
  15. Na razie mogę przelać 10 zł...Mało, ale nie moge więcej :( Na razie jednorazowo, moge wpłacić natychmiast, ale jak sie odezwiecie za miesiąc, albo jak będzie potrzeba, i jak będa środki na moim koncie to też pomogę :) Niestety jestem obecnie w bardzo trudnej sytuacji finansowej:(
  16. Co tam u Ciebie maluchu???? Spadasz nam:(
  17. Tam trzeba koniecznie zadzwonic i wysłać zdjęcia "dzieciaków"!
  18. A ja zaraz gotuje dziewczynom pyszny obiad :) Galaretka z kurzych łapek :)
  19. Ode mnie dostanie coś ekstra:) I niech tylko spróbuje nie wziąć:diabloti: A zrobi z tym co zechce...... z wdzięczności od mojej córci ;):loveu:
×
×
  • Create New...