-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Zapraszam na wątek:) z mojego podpisu:D
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Widać, że mała chce się bawić, ale jeszce nie wie o co chodzi, bo ją Aira lekko podgryza , a ta pod nia przechodzi jak pod mostem.... wogóle jaja jak berety :D http://img35.imageshack.us/img35/8600/baka021.jpg http://img517.imageshack.us/img517/9200/baka023.jpg http://img51.imageshack.us/img51/6482/baka024.jpg -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też tak daję i zwiększam minimalnie, ale boje się, że moja Aira która jak jest sama to prawie nie je, to teraz pochłania wszystko, bo jak jedna to i druga:D i z 4,5 kg żeby nie zrobiło sie 8 bo jej kulać nie zamierzam....:D:D:D -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiem, domyślam się,... ale mi ciężko z tymi fotami idzie..... masakra....chyba jakiś kurs by się przydał....:D ja ja utuczę :D bo taka krucha jest, boję się jej nawet ubierać żeby łapusi nie złamać...:( -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Dzięki, a wiesz coś o nim więcej? pani ma już suczkę setera irlandzkiego, szuka jej towarzyszkę/towarzysza[/QUOTE] Odnośnie uzyskani info w tutejszym schronie to masakra, ale wiem, że jest w boksie ogólnym i że zgadza się z innymi psami ("bo przecież musi sobie jakos radzić.....!" i żyje- wywnioskowałam z wypowiedzi Pani ze schroniska) Co do tolerancji dzici nie wiem, bo tam dzieci nie ma. Piesek jest mały, i pewnie teraz wygląda strasznie, zwłaszcza, że u nas dzisiaj w nocy znowu napadało masę śniegu :( Gdyby coś to mogę go wyciągnąć ze schronu, ale u mnie zostać nie może, bo mam teraz 2 z ADHD :D, w transporcie postaram się pomóc, tzn, nie ja tylko Lazy :) Ona taka kochana jest :):):) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Kana']Gameto wszystkie pieniądze jakie zostały mi przekazałam magdoli. Razem z tymi 3 osobami co mi wpłaciły za bazarek już. Pieniądze teraz wpłacać do magdoli. Wpłaty bez bazarku. ( Oblicz w takim razie kwotę wylicytowane a nie mi wpłacone ) Wpłaty : 1. Anusia&Ajlu - 35 zł 2. Anna Kawka - 50 zł 3. Kol. Canis - 50 zł 4. Szuwar - 20 zł 5. Lech Krawiec - 200 zł 6. Malgosia Slonawska - 100 zł 7. Asia - Ciapkowo 5 zł 8. znajomy magdoli - 10 zł ______________________________ Razem : 520 zl. Wydatki : 1. Vet - 30 zl 2. Antybiotyki - 20 zl 3. Vet - 20 zl 4. Jedzenie - 20 zl 5. Vet - 20 zl 6. Transport - 150zl ______________________ Razem : 260 zl Stan konta - 260 zl. I dokładnie tyle mam :) 250 przywiozła Lazy, i wujek Łysy dal 10 zł ;) za chwilę będa zdjęcia (tylko linki, ale jak ktoś umie zmniejszać to prosze o wstawienie:)) I szukam kogoś kto wystawi bazarek.... -
Bardzo się cieszę.... On sliczny jest taki.....
-
ja mam jedengo psa na stałe, drugiego na tymczas a czuję jakbym miała co najmniej 8 :evil_lol:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Leni co do tego psiunia to on jest niby w DT (tak mi powiedziano w schronie) Poza tym na psy z kwarantanny sa prowadzone zapisy i często mają już dom a są na stronie, Ja bym tej Pani poleciła tego malucha mixa york, ew. skye teriera. On na pewno jest w schronie... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wysłałam, na szczepienie pójdziemy i odrobaczenie podwójne (2 psy), mam nadzieję, że rabat będzie.... dzisiaj udało mi sie po pół godzinie "łaciny" uruchomic aparat :) Hurra.... Jak znajde kabelek to będa zdjęcia :) Dejzi bardzo reaguje na imie Eliza! Na Dejzi, Lizi i inne odmany - nie!!! jak grochem o ścianę.... Jest rozpieszczona jak "dzidoski bicz" i wogóle nie jest "karna". Myśli, że jej się wszystko należy, niczego się nie boi....no grzywka po prostu.... i jak to one maja w zwyczaju: beztlenowiec (rano przychodzi do łóżka i wpycha sie pod kołdrę i nie mam pojęcia czym oddycha...;)) Ale farelka to z niej rewelacyjna.... I "wycieraczka", bo wyciera się cały czas i o co się da....jak kot....chyba ją swędzi ta skóra... Ozonelli dzisiaj szukałam po okolicznych aptekach - brak! Włosy w błyskawicznym tempie wchłonęły olej palmowy, dzisiaj znowu wetrę:) Niunia na dworze chodzi na 3 łapkach....chyba jej zimno, ale zawsze w ta samą, w domu nie ma problemu. co troche popiskuje i prowadzi mnie do kuchni :;) Chyb asię przed chwilą w końcu najadła, bo w kuchni stoi jedna pełna miska nietknięta, a drugą dziewczyny zjadły (jedzą obie z jednej miski;):D), a teraz śpi na poduszce TZ-a -
Zaglądam do misia :)
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
ja dzisiaj widziałam takiego psa jak Fiodor i juz miałam krzyczeć na ulicy, że złodziej, ale okazało się po przyjrzeniu (było ok 21.30) że to sunia i na dodatek chyba niedawno szczenna.....Ale klonik, identyczna! -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
obroża jest pewnie za duża, ale szelek to nie wiem czy będzie nosiła.... Bo one chyba niewygodne dla niej są.... Ja jestem zwolenniczka obróżek mięciutkich, np z rogza. Nieważne na jaką szyjkę..... Ja mam obroże (1 do odebrania po Bakusi/Kaji) i szelki po króliku ;), kilka smyczy... więc jeśli coś to przekażcie tą obrożę na inną bidę, której jest barzdziej potrzebna..... Padam już.....Do jutra.... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Ilka21']mnie też to wyglądało na fotach na kaszaki no i standardowe wągry ale przecież co ja tam wiem... Magdola olej palmowy tylko na włos nie na gołą skórę bo pozatykasz pory i będzie jeszcze gorzej, kup tą ozonelle i smaruj ją min 2 razy dziennie -ona tez tłusta ale to czynny ozon i na prawdę jest to bardzo dobre, wiem co mówię no i nie zapominaj o peelingach ;) A napisz mi na pw co używasz do swojej pp i jak dbasz o nią(czym czeszesz, jak często czeszesz i kąpiesz) że taki kołtun się robi to ci podpowiem w pielęgnacji żeby tak się nie działo - chyba że nie chcesz. Pozdrawiam Ilonko, mój Aniele ! Tyle Ci zawdzięczam.... a Ty jeszcze mi chcesz pomóc .... Ja ją musiałam naoliwić :( I efekt jest, bo ona taka sucha była i są efekty :) dzisiaj nic nie robiłam bo po całym dniu pracy nie mam siły.... Mam zamiar kupic ozonellę, bo mała m ajakis olejek z vulpesa, ale ja nie mam do niego zaufania, bo Kana nim smarowała i skóra baaardzo sucha, poza tym tak jak piszesz pory mogą się pozatykać.... ja się zastanawiam, czy ona nie ma tasiemca, albo stada jakichś robali co ja zżeraja od środka..... bo pochłania ilości większe niż ona, koooo robi jeszcze większe, i chuda taka jest,....... Dostaje gammolen (jakos mam do niego zaufanie ;)), royala dla małych pomieszanego z tym dla yorków.... i animondę (kilka opakowań przyjechało z nią i Puffi z biedronki, ale chyba oddam to do tozu, albo komu innemu, bo "dziadostwa" nie będe jej dawać. Nie chcę nikogo urazić, ale nie mam zaufania do karm niewiadomego pochodzenia..... jutro sie rozpisze bo dzisiaj nie mam juz siły.... Pa.... -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
magdola replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Mały off.... Jest juz u mnie grzywka z podpisu :) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
A ja mam pytanie za 100 pkt! Są takie psy rasy grzywacz chiński.... i sa dwie odmiany: owłosiona i naga.... Owłosiona zalicza się do kudłaczy.... a naga????? One maja długi włos, ale tylko na łapkach, głowie i ogonie...... Ale rasa ta sama i w ringu też są oceniane razem..... I chciałam sie pochwalić, że dzisiaj dotarła do mnie sunia szczęśliwie po prawie całym dniu podróży :) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dejzi / Lizi to grzywacz chiński hl, czyli nagi, a moja "prywatna" to grzywacz chiński pp, czyli owłosiony, w tłumaczeniu: puszek do pudru ;) I jeden wielki kołtun....:( Są jeszcze hhl, ale to juz inna bajka.... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najpierw małą wykąpałam w szampoo, potem w manusanie, następnie odżywka, ręcznik, suszarka i olej palmowy :) A teraz jej się oczy zamykają.... dziewczyny zasypiają przytulone do mojego TZ, który nie może się przekonać do małej.... :D Zapomniałam dodać, że koooo też bylo w domu ;) W pn porobię fotki i wybiorę się do weta :) Ja nie wiem czy ona tasiemca nie ma.... non stop piszczy i prowadzi mnie do kuchni :evil_lol: Acha i prawdopodobnie te krostki to kaszaki.... I wągry takie czarne....oooooo zapomniałam zrobić peeling...... jutro zrobimy :) -
[quote name='vega17']tak szczeniorki też są ale dziś już nie mam siły ich wstawiać, poza tym mamy nową mamusie z 8 dzieciaczkami, ktoś dał cynk że są w opuszczonym domu, takie cukiereczki że szok, wszystkie łaciate:) jak krówki, jeszcze pępowiny miały eh[/QUOTE] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_213.gif[/IMG][/URL] O maj got !!!! A Pompek cudowny [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_3.gif[/IMG][/URL]
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba nie miała racji :) Strzyżenie z tego co mi wiadomo (tone książek przeczytałam) jest tylko ze względów wizualnych;) i higienicznych. Jest duża rozpiętość w owłosieniu....Jedne są całkiem łyse, inne częściowo, a niektóre z przewagą i takie sie podgala, bo rzeczywiście wyglądaja strasznie :D Ja na razie się wstrzymam, albo ogole jej tylko pysio bo grzywki nie lubią mieć brudnych owłosionych pycholi bo wycierają w dywan (Dejzi też tak robi:)) Zresztą pójdziemy do weta i zobaczymy.... co "w niej siedzi" :D -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
magdola replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Niewątpliwie to nie jest czysty pudliszon http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/41308.jpg Nikt nie twierdził, że "czysty", napisałam, że pudelkowaty.... -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mi Dejzi przerośniętego chomika przypomina:D:D:D -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A skąd ty wykopałaś takie info????:crazyeye: Pierwsze słyszę!!! Nie chcę się przemądrzać, ale ..... nic nie wiem na ten temat. Grzywki sie goli, żeby były piękne :loveu:i to nawet przed wystawą to jednorazówką, żeby gładsze były, ale o szkodliwości nie słyszałam.....:crazyeye: -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ze strzyżeniem (goleniem) to ja bym sie wstrzymała do czasu, aż jej się poprawi skóra.... Ja mogę ja sma ogolić, bo mam maszynkę, ale ona ma tak minimalne owłosienie, że hej.... Ja ją wykąpie w szamponie, potem w manusanie, a naoliwie ją olejem palmowym.... On działa na włos i na skóre łagodząco.... rozumiem, że antybiotyku już nie trzeba.... Poza tym manusanem codziennie? Ja czytałam, że 1x w tygodniu.... -
[quote name='vega17']podobno zjada kury:) Pompek ma ok pół roku[/QUOTE] Pewnie im się należało :D Takie maleństwo :( to przecież on nawet nie wiedział, że nie wolno kury jeść.....