-
Posts
6863 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdola
-
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
niestety na astka, pitka, itp. nikt nie daje sie namowic :( -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Magdola :roflt: ale zaszalałaś ....dobrze , ze Ozzy tego nie widział ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] szkoda, ze nie widzial :( ale pokazesz mu za jakis czas????:diabloti:
- 78403 replies
-
[URL]http://images8.fotosik.pl/260/7b790fc5bc4531f5.jpg[/URL] boooooskie:loveu::loveu::loveu: ps. wiedzialam, ze bedzie dobrze.:diabloti:
- 78403 replies
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']I ciocia Aga z pewnością wygłaszcze małe łyse cudo i to drugie owłosione cudeńko również :loveu::evil_lol: i wypije smaczną kawkę (a ciacho będzie :cool3::evil_lol:), ale niestety, zapewne dopiero po świętach, bo przed świętami urwanie doopy w pracy ma :shake:[/QUOTE] po swietach to na min. 2 dni:D bo ja sie zalegle urlopuję ....kupie duzo kawy i ciacha.....:D -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='agnieszka32']A ja nie wiem, o kim Wy mówicie :placz::placz::placz: Byście się koleżanki podzieliły radością :evil_lol:, jakiś mały link może? :cool3: alez prosze: http://www.dogomania.pl/threads/176760-Sznaucerek-Amant-juA-w-hotelu-prosimy-o-wsparcie-finansowe-dla-niego :D:D:D -
Szczecin - 8 miesięczny anioł nie pies ma dom :)
magdola replied to MagdaNS's topic in Już w nowym domu
Fernando super:) i nawet zdrobnienie fajne Ferni :) -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='nikeamst'] i z pięknym uśmiechem AMSTAFFA z jęzorkiem zwisającym i ogonkiem merdającym - pobiegną do waszych radosnych rąk aby ich przytulić !![/QUOTE] hmmm...to moja Lizi to amstaff :D - to taki mały off;) , ktory czeka z jęzorkiem na ciocie age:) -
[quote name='mshume']Piękny tekst :) Dodałabym jeszcze taki opis, jaka jest na wielkośc, wiek, sterylka itp.[/QUOTE] jak bedzie taki krotki konkretny opis (skrocony) z informacja o transporcie, to jej w lokalówce zasponsoruje ogloszenie.
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']magdola trzymam za słowo :Rose: :)[/QUOTE] oby do poniedzialku....juz aparat ładuję....ale sie ciesze...amant lepiej trafic nie mogl...i bedzie pod "moim okiem":D -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzisiaj szczesliw dzien:D bliska znajma zadoptowala psa z dogo :D:) a mia byc tylko dt......;) -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To działka mojej mamy;) Od kilkudziesieciu lat w rodzinie...z pokolenia na pokolenie... daaaaleko bo na nehringa...w polowie drogi do polic....ale jakie z niej widoki..... a altanke moj sp.dziadek postawil:) -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka'] Pokażecie fotki??? :)[/QUOTE] oj...o fotki to ja sama sie postaram:diabloti:...oby do poniedziałku:loveu: -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja jeszcze czekam, az u ciebie ie wspaniale zakonczy! I w to wierze! -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja sie doczekac nie moge az go zobacze........TZ stwierdzil, ze fajna "parówa" z niego :P:D -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
magdola replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ms_arwi']Homo homini lupus est...[/QUOTE]oj dokladnie :( i to w takich sytuacjach najczesciej :( -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
O jak miło, ze sygnaturka sie pokazala:) -
Szczecin - 8 miesięczny anioł nie pies ma dom :)
magdola replied to MagdaNS's topic in Już w nowym domu
na stonie tozu jest nr gg. ja ostatnio mialam kontakt z dziewczyna, bo u mnie w okolicy tez blakala sie sunia, ale niestety nie udalo sie jej zlapac :( byl wtedy nawert dt dla malej, wiec tylko toz!!! -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
magdola replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
nie moge znalezc bannerka :( -
[quote name='Iv_']:crazyeye: a matko :mdleje: toż to droga panienka :roll:[/QUOTE] ale jaka seksowna!!! :D i czerwona :D i zawsze "gotowa"[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gif[/IMG][/URL]
- 78403 replies
-
[quote name='Iv_']ile??????? [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e020.gif[/IMG][/QUOTE] niecale 200 dol......
- 78403 replies
-
Ale ona cudna .........
-
[quote name='Iv_']a ta psia lala mnie rozwaliła na łopatki [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a045.gif[/IMG] [CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a080.gif[/IMG] [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a080.gif[/IMG][/CENTER][/QUOTE] cena tez by cie rozwaliła...:D
- 78403 replies
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
magdola replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fergilka'][B]Magdola[/B] wszystkie "pierdoły" się przydadzą:-) możemy się umówić to podjadę po rzeczy, które chcesz przekazać, w weekend mam trochę więcej czasu, to będę też wszystkie moje rzeczy na bazarek ogarniać. Kurcze jeszcze tyle kaski się zbierze, że zostanie :-) Co do kastracji to pogadam z TOZ'em, może na ich koszt będzie można ciachnąć Mietka.[/QUOTE] jakby co to jutro jestem do dyspozycji caly dzien, a sob i nd po 16. wysle ci na pw moj nr -
Sunia Chińskiego Grzywacza. Dejzi-nasze słoneczko już za TM
magdola replied to Kana's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lizi teraz sie opala na balkonie:D Fotek cd............: "daj ciacho": i moje ulubione zdjecie:loveu::loveu::loveu:: reszta kiepskiej jakosci...