[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204910-Niewidoma-Fiona-cierpi%21-jej-oczy-mog%C4%85-eksplodowa%C4%87%21"][IMG]http://images43.fotosik.pl/766/65d1fdd1dca1299f.jpg[/IMG][/URL]
Tu jest banerek do wątku Fiony, podlinkowany.
Cieszę się, że wszystko poszło dobrze. Przy takiej opiece wygoi się chłopakowi szybko. :) Teraz trzeba trzymać kciuki i życzyć chłopakowi cudownego domku. :)