Jump to content
Dogomania

Magolek

Members
  • Posts

    10631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magolek

  1. Śliczna dziewczynka, a to opadnięte uszko takie urocze. :)
  2. Tajga wygląda jak siostra bliźniaczka mojej Sabinki. :) [IMG]http://images46.fotosik.pl/1002/08615b6c0d1f41c4med.jpg[/IMG]
  3. O mateńko, kto taką krzywdę zrobił chłopakowi. Zapisuję wątek.
  4. Pokazuj się Sambisiu i zapraszaj cioteczki. :)
  5. Ale teraz będzie im już tylko lepiej.
  6. Witam i pozdrawiam Sambisię. :)
  7. Przypominamy się cioteczkom i pozdrawiamy. Zabawy i szaleństwa na łące. Jak dobrze wytarzać się w trawie No to gdzie idziemy? Nos w nos
  8. Cieszę się, że dziewczynka dobrze zniosła sterylkę i czuje się dobrze. Mizianko dla dziewczyki :)
  9. Wysłałam trochę grosików, jutro powinny być na koncie.
  10. Nie dostałam nic na PW. Podeślijcie proszę nr konta to trochę grosików szczeniorkom wyślę.
  11. Dużo nie mogę, ale coś tam wyskrobię. Proszę o PW z kontem.
  12. Zapisuję sobie wątek, poczytam.
  13. [quote name='monia3a']Zapraszam na FB [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=189984967711448[/URL][/QUOTE] Udostępniłam. Pokazujemy się Fionko. :)
  14. I ja trzymam kciuki za sunię. :)
  15. Och, rzeczywiście, te gałki są ogromne. To musi być dla niej ogromny dyskomfort. Jest taka urocza. :)
  16. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204910-Niewidoma-Fiona-cierpi%21-jej-oczy-mog%C4%85-eksplodowa%C4%87%21"][IMG]http://images43.fotosik.pl/766/65d1fdd1dca1299f.jpg[/IMG][/URL] Tu jest banerek do wątku Fiony, podlinkowany.
  17. Rozmowa w krzakach Zula i Sabinka - sjesta
  18. Kilka wiosennych zdjęć. Taka jestem piękna Torpeda Szukamy wiosny Witamy wiosnę i... gonimy bażanta
  19. Zapisuję wątek.
  20. Biedna dziewczynka. Trzeba tu bywać i pokazywać ją. Może znajdzie się ktoś, kto na razie chociaż tymczas będzie mógł dać.
  21. Dziewczyny Hania to sunia Hanuki - z dogo. :)
  22. To jest świetne wieści. Domku, gdzie jesteś? Pozdrawiam psiaczki. :)
  23. Cieszę się, że wszystko poszło dobrze. Przy takiej opiece wygoi się chłopakowi szybko. :) Teraz trzeba trzymać kciuki i życzyć chłopakowi cudownego domku. :)
  24. Psota ma 5 i pół roku, młódka jeszcze :)
×
×
  • Create New...