Jump to content
Dogomania

Magolek

Members
  • Posts

    10631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magolek

  1. Witam, udostępniłam na FB. Zaraz zrobię banerek.
  2. I jeszcze 2 banerki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200515-CHC%C4%84-JE-U%C5%9API%C4%86%21%21%21%21-MA%C5%81O-CZASU-%21%21%21%21%21-Male%C5%84stwa-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w-%21%21%21"][U][IMG]http://images50.fotosik.pl/549/ea94a01e56713191.jpg[/IMG][/U][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200515-CHC%C4%84-JE-U%C5%9API%C4%86%21%21%21%21-MA%C5%81O-CZASU-%21%21%21%21%21-Male%C5%84stwa-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w-%21%21%21"][U][IMG]http://images47.fotosik.pl/549/feafbba885d1f19b.jpg[/IMG][/U][/URL]
  3. Cieszę się, że coś się dzieje w sprawie szczeniaczków. W podpisie jest banerek podlinkowany.
  4. Pozdrawiam Bellunię i ślę całuski - w przecudny pycholek i dla wszystkich beniutków też, one takie kochane. Muszę chyba jeszcze bardziej chcieć tego domu z dużym ogrodem dla piesiów, to może się spełni. :)
  5. Cioteczki zaglądajcie tu, tyle drobiazgu ma Budrysek, nie da rady sama. :)
  6. Nikt nie był u Tulinki, koteczka czeka na swojego człowieka i na domek, zajrzyjcie do niej.
  7. I do Lori cioteczki nie zaglądają, pomóżcie dziewczynce znaleźć domek. :)
  8. Zibusia też czeka na tego jednego jedynego ludzia, który ją pokocha i da jej domek. :)
  9. Tulinko szukamy domku, jak długo będziesz u Budryska siedzieć?
  10. Witaj Zibusiu, zdrowiej i szukaj domku. :)
  11. Witaj Lori, co słychać, jak tam szukanie domku?
  12. Chciałam zadeklarować na dziewczynkę na razie po 10 zł miesięcznie, jak będę mogła to wpłacę więcej. Tylko wysłać mogę dopiero po 27 stycznia, od razu za styczeń i luty.
  13. Trzymaj się Tofinku, cioteczki zaglądają, nie zginiesz :)
  14. Cześć Gufi, jak tam zdrówko? Zdrowiej chłopaku, pociesz cioteczki :)
  15. Cześć Bruno, wędrujemy sobie do góry i pokazujemy się. Domek pilnie, bardzo pilnie potrzebny.
  16. Jasper, po takiej przemianie pokazuj się, do góry, szukaj dobrego domku. :)
  17. [quote name='hotelamok'][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/787/dsc02070l.jpg[/IMG] [/QUOTE] Ależ te benie są śliczniaste i przytulaste!!! Ja chcę dom z ogrodem, żeby takie pięknoty mogły sobie biegać!!! [quote name='hotelamok']Dzisiejszy dzień zdecydowanie za ciepły by spać pod kołderką [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8167/dsc02063hh.jpg[/IMG] [/QUOTE] Wiosennie się zrobiło to i Belcia wietrzenie kołderce zrobiła.
  18. Cześć Szakirko, pokazuj się dziewuszko. :)
  19. Witaj Toffinku. Trzymaj się koteczku. :)
  20. Melduję się u Zibusi. Nikt nie pytał o nią? Koty to takie przytulanki i nie ma prawie pracy przy nich. :)
  21. Strasznie przytulaśna. Widać, że potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Moja Psota też na mnie poleguje i lubi ssać moje ucho, jak kociaczek. Coraz częściej myślę o towarzystwie dla niej. Jak jesteśmy w pracy Psota zostaje sama w domu, bo Zula jeździ razem z nami. Zaczęła mi posikiwać po domu - chłopakom w buty albo na plecaki jak na podłodze zostawią. Nie wiem co mam myśleć, badania w porządku, może rzeczywiście brak jej towarzystwa.
  22. [quote name='BUDRYSEK']dzięki dziewczyny :) **** u Tulinki bez zmian...potrzebuje człowieka tylko dla siebie moze wtedy otworzy sie? jest mi przykro bo podczas leczenia robiłam koło niej wszystko, ciagle miała ze mna kontakt , rehabilitacja trwała b. długo a mimi to nie zaufałą mi, boi sie :([/QUOTE] Budrysku, mam sunię z adopcji. Wzięta ze schronu do dt była strasznie wycofana. Na tymczasie była w fantastycznym domu, gdzie odzyskała trochę zaufania do ludzi. Ale do dziś, po 2 latach, potrafi kulić się jak ktoś np. machnie gwałtownie ręką albo trochę głośniej krzyknie. Nie wiem ile jeszcze czasu potrzebuje, żeby zaufać całkowicie - może do końca życia. Mam nadzieję, że Tulinka też z czasem się otworzy i zaufa.
  23. One wszystkie takie piękne i milusie, a tyle przeszły. Boziu daj ludziom więcej rozumu i współczucia dla innych, a zwierzakom lepsze życie.
  24. Niunia nie trać sił, jak Ty stracisz to co z Bruniem będzie? Znajdzie się dt, na pewno. :)
  25. Cześć Rudasku, już niedługo pojedziesz do swojego domku, jeszcze troszkę wytrzymaj. :)
×
×
  • Create New...