-
Posts
10631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magolek
-
CHCĄ JE UŚPIĆ!!!! MAŁO CZASU !!!!! Maleństwa szukają domków !!!
Magolek replied to Songo82's topic in Już w nowym domu
I jeszcze 2 banerki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200515-CHC%C4%84-JE-U%C5%9API%C4%86%21%21%21%21-MA%C5%81O-CZASU-%21%21%21%21%21-Male%C5%84stwa-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w-%21%21%21"][U][IMG]http://images50.fotosik.pl/549/ea94a01e56713191.jpg[/IMG][/U][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200515-CHC%C4%84-JE-U%C5%9API%C4%86%21%21%21%21-MA%C5%81O-CZASU-%21%21%21%21%21-Male%C5%84stwa-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w-%21%21%21"][U][IMG]http://images47.fotosik.pl/549/feafbba885d1f19b.jpg[/IMG][/U][/URL] -
CHCĄ JE UŚPIĆ!!!! MAŁO CZASU !!!!! Maleństwa szukają domków !!!
Magolek replied to Songo82's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że coś się dzieje w sprawie szczeniaczków. W podpisie jest banerek podlinkowany. -
30 kociaków pod opieką BUDRYSEK-POMÓŻ-żwirek_ogłoszenia_ds
Magolek replied to mercy's topic in Kotki już w nowych domach
Cioteczki zaglądajcie tu, tyle drobiazgu ma Budrysek, nie da rady sama. :) -
Tulinka po wypadku wróciła do zdrówka i szuka ds
Magolek replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Nikt nie był u Tulinki, koteczka czeka na swojego człowieka i na domek, zajrzyjcie do niej. -
I do Lori cioteczki nie zaglądają, pomóżcie dziewczynce znaleźć domek. :)
-
Bezdomna Zibusia POTRZEBUJE POMOCY!
Magolek replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Zibusia też czeka na tego jednego jedynego ludzia, który ją pokocha i da jej domek. :) -
Tulinka po wypadku wróciła do zdrówka i szuka ds
Magolek replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Tulinko szukamy domku, jak długo będziesz u Budryska siedzieć? -
Bezdomna Zibusia POTRZEBUJE POMOCY!
Magolek replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Witaj Zibusiu, zdrowiej i szukaj domku. :) -
Witaj Lori, co słychać, jak tam szukanie domku?
-
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
Magolek replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Chciałam zadeklarować na dziewczynkę na razie po 10 zł miesięcznie, jak będę mogła to wpłacę więcej. Tylko wysłać mogę dopiero po 27 stycznia, od razu za styczeń i luty. -
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Magolek replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
Trzymaj się Tofinku, cioteczki zaglądają, nie zginiesz :) -
Fioletowy pies- czyli Gufi- ZOSTAJE NA STAŁE U ULI !!!!
Magolek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Cześć Gufi, jak tam zdrówko? Zdrowiej chłopaku, pociesz cioteczki :) -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
Magolek replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cześć Bruno, wędrujemy sobie do góry i pokazujemy się. Domek pilnie, bardzo pilnie potrzebny. -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Magolek replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jasper, po takiej przemianie pokazuj się, do góry, szukaj dobrego domku. :) -
[quote name='hotelamok'][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/787/dsc02070l.jpg[/IMG] [/QUOTE] Ależ te benie są śliczniaste i przytulaste!!! Ja chcę dom z ogrodem, żeby takie pięknoty mogły sobie biegać!!! [quote name='hotelamok']Dzisiejszy dzień zdecydowanie za ciepły by spać pod kołderką [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8167/dsc02063hh.jpg[/IMG] [/QUOTE] Wiosennie się zrobiło to i Belcia wietrzenie kołderce zrobiła.
-
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
Magolek replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Cześć Szakirko, pokazuj się dziewuszko. :) -
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Magolek replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
Witaj Toffinku. Trzymaj się koteczku. :) -
Bezdomna Zibusia POTRZEBUJE POMOCY!
Magolek replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
Melduję się u Zibusi. Nikt nie pytał o nią? Koty to takie przytulanki i nie ma prawie pracy przy nich. :) -
Strasznie przytulaśna. Widać, że potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Moja Psota też na mnie poleguje i lubi ssać moje ucho, jak kociaczek. Coraz częściej myślę o towarzystwie dla niej. Jak jesteśmy w pracy Psota zostaje sama w domu, bo Zula jeździ razem z nami. Zaczęła mi posikiwać po domu - chłopakom w buty albo na plecaki jak na podłodze zostawią. Nie wiem co mam myśleć, badania w porządku, może rzeczywiście brak jej towarzystwa.
-
Tulinka po wypadku wróciła do zdrówka i szuka ds
Magolek replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='BUDRYSEK']dzięki dziewczyny :) **** u Tulinki bez zmian...potrzebuje człowieka tylko dla siebie moze wtedy otworzy sie? jest mi przykro bo podczas leczenia robiłam koło niej wszystko, ciagle miała ze mna kontakt , rehabilitacja trwała b. długo a mimi to nie zaufałą mi, boi sie :([/QUOTE] Budrysku, mam sunię z adopcji. Wzięta ze schronu do dt była strasznie wycofana. Na tymczasie była w fantastycznym domu, gdzie odzyskała trochę zaufania do ludzi. Ale do dziś, po 2 latach, potrafi kulić się jak ktoś np. machnie gwałtownie ręką albo trochę głośniej krzyknie. Nie wiem ile jeszcze czasu potrzebuje, żeby zaufać całkowicie - może do końca życia. Mam nadzieję, że Tulinka też z czasem się otworzy i zaufa. -
Piękna Emilka szuka swojego Dużego...ma domek:)
Magolek replied to BUDRYSEK's topic in Kotki już w nowych domach
One wszystkie takie piękne i milusie, a tyle przeszły. Boziu daj ludziom więcej rozumu i współczucia dla innych, a zwierzakom lepsze życie. -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
Magolek replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niunia nie trać sił, jak Ty stracisz to co z Bruniem będzie? Znajdzie się dt, na pewno. :) -
Rudy-pies ideał w typie Border Collie!Zaczął nowe życie w Iławie;)
Magolek replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Cześć Rudasku, już niedługo pojedziesz do swojego domku, jeszcze troszkę wytrzymaj. :)