[quote name='AMIGA']Za każdym razem jak tymczasowiczek ode mnie odchodzi rycze jak ta głupia.
Niby sobie człowiek tłumaczy, że przecież po to to robimy, żeby "wyprowadzić" psiaczka z kłopotów zdrowotnych i przekazać go do szczęśliwego nowego domu. Ale rozum mówi swoje, a serce - swoje.
:loveu:[/quote]
rozumie cie w zupelnosci, kiedys mysllam zeby wzias psa na przechowanie DT ale wiem ze juz bym go nie oddala bo ciezko by bylo :P