ja tez mysle ze musisz cierpliwie czekac, wet. mowil ze szczeniakowi najpierw te witaminki w kosci ida a dopiero pozniej uszy staja,
oczywiscie niektorym od razu staja, ale to chyba nie ma sie co martic ;)
mojemu malemu (3,5 miesiaca)opadlo w zeszlym tygodniu 1 uszko, ale kilka dni temu znowu stanelo. wet mowil ze nie czas na uszy, ze moga opadac i stawac
bedzie dobrze ;)
wazne zeby piesek byl zdrowy