ja sie nie znam az tak zeby udzielic odpowiedzi, napewno oklapuja i staja na nowo, kiedys mi ktos pisal ze nawet po roku.
mojemu oklaplo na kilka dni i do dzis stoja super
tak mi odpisano : Jest możliwosc wstawienie plstików do ucha(ale ja tego nie polecam).Ja mam 6 m-c owczarka niemieckiego i jeszcze niestoją jej uszy. Niestoją ponieważ wszystkie witaminy(a szczególnie białko) które jest w karmie zamiast na uszy idzie na zeby poniewaz w tym wieku tz(3-6 m-c)pies wymienia zęby na stałe.Uszy napewo staną nawet mogą nie stanąć do 18 m-ca.Ja swojej suczce (która jes w tej samej sytuacji tylko troche starsza) daje raz w tygodniu do karmy ,,FOSFORAN'' WAPNIA.
tu jest temat
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f737/uszy-u-szczeniaka-133886/[/URL]