[quote name='Reno2001']U nas w ogóle susza straszna. Troszkę pokropiło w środę późnym wieczorem, ale generalnie od 1,5tyg piękna pogoda. I niby przyjemnie, ale kurz już wszędzie okropny.
Kciukasy za Fryziastą :multi:.[/quote]
A u nas lalo pół dnia :roll: