[quote name='ala123']Jestem bardzo zaskoczona tym, co czytam na wątku o suni,że siedzi przerażona i schowana w budzie.Kilkanaście dni temu przekazano mi informację,że sunia w schronisku mieszka "na specjalnych warunkach", jest dobrze traktowana i ma swój kącik, i że w jej przypadku nie jest potrzebny dom tymczasowy. Okazuje się, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej więc pomoc potrzebna pilnie !![/quote]
ehh ... :mad::placz: