Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. Rano jak razem puszczam Wilme i Terrego to zamiast barany biegać to lezą pod boks Elvisa i zgodnie razem drą na niego japę.....:shake::evil_lol:...może właśnie to chciała Wilma uskutecznić;)
  2. Zrobiłam gościowi rzeszowiaka i gumtree oraz tablicę na Kraków Pepcio potrzebuje jeszcze więcej ogłoszeń, kto pomoże ?????
  3. Debi i Tara to tylko stoją i sępią, ale jak się im da to nie bardzo jedzą, Magik już całkiem całkiem pochłania, a Peper to jakby nigdy nie jadł :D
  4. Storozak bardzo dziekujemy ja zrobiłam niuni kilka na region rzeszowiak.pl brzozowiak.pl tarnowiak.pl krosno24.pl oraz gumtree i tablicę na Kraków gdyby ktos machnął gumtree i tablicę na Wawke byłoby super, bo mi nie przyjmie ;)
  5. [quote name='storozak']Cioteczki - a tytuł do ogłoszeń?? Macie jakiś pomysł??[/QUOTE] ja robię własnie kilka ogłoszen z takim tytułem : Tara - osierocona terierka walijska czeka w schronisku na cud!
  6. Agula wczoraj to oni wcięli rano cały duży gar kluseczków ugotowany przeze mnie, więc nie wiem czemu sie tak rzucili po południu :D Peper jest niesamowicie nienażarty, ja tez mu zawsze muszę dać repetę :D
  7. Agula, on jakos tam strasznie nie burczy, trudno powiedzieć , że na mnie, ja z nim w sumie nie mam problemów, jak wydrę na niego japę to jest od razu grzeczny, wtedy co mi do Sońki po siatce przeszedł to na zawołanie wrócił, ja nie wiem czy on nie burczy po prostu na inne psy, bałwan z niego i tyle, ale może znajdzie swojego amatora.... :siara:[I]Każdy ma jakiegos bzika, każdy jakieś hobby ma A ja w domu mam [B]kucyka[/B], kota rybki oraz psa[/I]:siara:
  8. Na spokojnie mają napstrykac fotek i nam przysłać ;)
  9. Agula też mam taką nadzieję, ten pies warował przy domu cieczkującej suki w Racławówce, tak więc jest spora szansa, że był czyjś, niezły gagatek....nie powiem, cieszę się, że zwiał ;) :)
  10. U Szejka podobno rewela, grzeczny , przytulaśny, kochany, na spacerki chodzi, z ich kocicą się polubił, wszyscy domownicy są w Szejku zakochani :)
  11. Szejk dziś pojechał do nowego domku, pod Krosno: [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9066/dscf2611z.jpg[/IMG] więcej szczegółów na jego wątku :)
  12. Szejk pojechal dziś do nowego domku, pod Krosno [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8045/dscf2609s.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9066/dscf2611z.jpg[/IMG] Ludzie bardzo sympatyczni, wycałowali go, wyściskali, w domu reszta rodziny czeka, mam obiecane relacje i foty, myśle, że to świetny dom, mamy tam zresztą zaproszenia i mam nadzieje, że uda nam sie wysłać , którąś z krosnieńskich ciotek na "kawę" do Szejka :) Karolciu ta adopcja to w dużej mierze twoja zasługa, miałam mnóstwo telefonów własnie z Krosna, jakoś dobrałaś dobrą fotę na krosno24 ( tam można tylko 1 ), bo wszyscy się zachwycali Szejkiem :) Dostałam właśnie SMSa, że pieknie jechał autem, śpiąc u Pana na kolanach, a teraz razem jedzą obiad :) .....to mysle, że i wieczorkiem razem wezmą prysznic i pójdą spać na podusie :D
  13. [quote name='storozak']Superowo:) w takim razie poproszę tekst, informację czy sunia jest wysterylizowana i na jakie miasto ogłaszać oraz wybrane zdjęcia. Ja to wszystko wkleję na bazarek:)[/QUOTE] Tekst : Tara to prawie jedenastoletnia sunia w typie teriera walijskiego. Miała dom,swojego pana,miłość...gdy umarł cały jej świat się zawalił...Nikt z rodziny nie chcial sie nią zaopiekować, więc biedactwo wylądowało w schronisku. Nawet nie umiem sobie wyobrazić co czuła,gdy została sama w obcym miejscu, porzucona, bezbronna i samotna bez swojego pana i jego ciepłej dłoni, którą jeszcze czuła na główce. Jedyna rzecza jaka dostala w spadku, to koc pachnący jej domem, jej panem... Szukamy dla tej bezbronnej istotki kochającego domu,takiego już do końca jej dni...Człowieka,który ją nie zawiedzie i pokocha,a kiedy przyjdzie ten czas, będzie przy niej i przeprowadzi za TM. Tarunia jest niezwykle słodką suczką, bardzo towarzyską, jej ufne orzechowe oczka wpatrują się w człowieka i proszą o choćby odrobine uwagi. Pomimo swoich 11 lat, jest zwinna, sprytna i pełna wigoru. Jestem pewna, że odwdzięczy się swojemu wybawcy wielkim oddaniem i przyjaźnią, tymczasem cierpi za kratami w zimnym schronisku... Kontakt w sprawie adopcji: Renata [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 727 906 679 Tara przebywa w przytulisku w Boguchwale koło Rzeszowa, jest zaszczepiona, odpchlona i odrobaczona. [B]Nie jest wysterylizowana[/B] Ogłaszac mozna na Rzeszów, ale myślę, że na Kraków i Wawę też nie zaszkodzi ;) Gdyby trzeba było wieźć to zorganizujemy bezpłatny transport dla niej tylko dom potrzebny!!! Storozak, zdjęcia weź te z pierwszego postu, póki co nie mam lepszych, w sobotę coś dopstrykamy dopiero. [quote name='mala_czarna']O słodki boże, Majuśka, przecież ona jest jak moja Frocia :( Ogonek ten sam, nawet ten sam biały krawacik! A szukacie DT, czy raczej to nie wchodzi w grę ze względów finansowych?[/QUOTE] wiedziałam kochana, że Ci serce drgnie, tez mi właśnie Frotke bardzo przypomina, nie mamy ani pomysłu, ani finansów na DT, mam nadzieję, że jednak ktoś się po nią odezwie!!!! Póki co robimy co możemy, aby u nas w przytulisku miała jak najlepsze warunki.
  14. dziewczyny, przybywam zaprosic do naszej przytuliskowej Taruni [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239301-Tara-11-lat-terierka-walijska-zmarł-jej-pan-z-ciepłego-domu-do-zimnego-boksu[/url]
  15. [quote name='storozak']ja mam jeden pakiet ogłoszeń z bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238563-OGŁOSZENIOWY!!!-30-stron-Na-Rockiego-i-Kajtka-Do-5-02-ROZLICZAM[/URL] Mogę ogłosić Tarunię...[/QUOTE] Storozak będziemy bardzo wdzięczne !!!
  16. chyba się produkują dopiero na bazarku, ale każde kolejne to dla niej wielka szansa filmiki z Tarunią i jej kawalerem ; [video=youtube;rPA3ZoPvq_U]http://www.youtube.com/watch?v=rPA3ZoPvq_U[/video] [video=youtube;98SNq2LyuwE]http://www.youtube.com/watch?v=98SNq2LyuwE[/video]
  17. I na koniec "fantastyczna" wiadomość..dziś przywieziono kolejnego psa [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6947/dscf2589c.jpg[/IMG] nie ma juz ani jednego wolnego boksu, budy i w kontenerach brak miejsc.....leżymy na całego......jest na prawdę cięzko, tym bardziej, że dogadywanie z gminą idzie jak po grudzie i pomimo, że juz ponad miesiąc minął nowego roku to nie wiemy na czym stoimy, zwozi sie psy do przytuliska, i nikt nie pyta czy jest im co dac jeśc i czy jest je gdzie umieścić i czy jest komu przy nich robić....
  18. Tarunia czeka na cud .. [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/5323/dscf2580n.jpg[/IMG]
  19. [SIZE=3]Dostałam takiego maila: [B][QUOTE]Witam, Grupa Studenci dla Praw Człowieka i Zwierząt działająca w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie organizuje zbiórkę potrzebnych rzeczy dla zwierząt ze schroniska. Zwracam się z prośbą o listę niezbędnych rzeczy oraz o 5 aktualnych zdjęć psów i 5 aktualnych zdjęć kotów które powiesimy na uczelni. W ramach akcji ze zbiórką chcemy także dołączyć akcję adopcji. Proszę o kontakt, pozdrawiam Joanna Kołodziej [/QUOTE] [COLOR=#000000][SIZE=2][/SIZE][/COLOR] Pomóżcie!!!!! wypiszcie czego potrzebujemy wg Was, oraz super byłoby , aby wybrać te 5 psów i zrobic im jakieś fajne "portfolia" , wybrac jedną fotke i krótki tekst do tego. Pomóżcie kto ma chwile, bo ja na pewno tego nie zrobię ( nie dysponuję czasem ) i okazja się zmarnuje !!!!![/B] wg mnie potrzebujemy : koce, kołdry, poduszki, ręczniki, miski ( najlepiej metalowe ), smycze , obroże, karma sucha, karma w puszkach potrzebujemy tez wolontariuszy ( do pomocy w schronie, np. spacerów z psami , ale także takich którzy pomoga nam psy ogłaszać i reklamować psy w necie ) proponuję tych 5 psów: Kaja Terry Peper Wilma Debi z kotami nie ma problemu bo póki co są 2: Rita i Zorro [/SIZE]
  20. Ten sensowny telefon miał miec ciąg dalszy , ale jednak nie miał..trudno. Bo miałam dziś tez sporo innych, jutro przyjeżdża po Szejka rodzinka z Krosna, dziś dzwonili kilka razy , ale prosiłam o późniejszy kontakt bo nadal nie było wiadomo co z tym pierwszym domem, no i w końcu doczekali się, że Szejk pozostał nadal "wolny" . Wszystko wygląda dobrze, dom z porządnym ogrodzeniem, poprzedni psiak odszedł ze starości, dwoje prawie dorosłych synów w domu , więc sporo rąk do spacerów i całej reszty...trzymajcie więc mocno za jutrzejszy dzień!!!
  21. miałam własnie bardzo sensowny telefon o chłopaka, trzymajcie kciukasy oby cos z tego wyszło
  22. dokładnie tak to wygląda tez i u mnie, współczuje temu państwu..... :D
  23. Hopnę Cię chłopaku, bo taka straszna cisza u Ciebie zaległa..... Pepcio w dobrej formie, ma ogromny apetyt i dziamie na Terego, Elvisa i Szejka, znaczy wszystko wróciło do normy :)
  24. W stajence naszego kuca wymieniono słomę, oj co tam się działo:shake: Elvis niedobry, łazi po siatce, burczy pod nochalem..nie mam pojęcia co z nim zrobić:shake: Dziś jedna z klientek gabinetu wet podarowała nam na bazarek 24 szt. saszetek RC Renal dla kotów ( jej kocica nie chce tego jeść) specjalnie na potrzeby Elvisa, ponieważ jest jej ulubieńcem ( nie pytajcie o dom u niej dla niego, molestowałam...nie da rady..... )
×
×
  • Create New...