Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. jak wrzuce takiego linka to będziecie widzieć foty? Dostałam od "Peperka" właśnie :) [url]https://skydrive.live.com/?cid=1FF6F926CEB91281&id=1FF6F926CEB91281!872&authkey=!AMBwznQgYutJ7BQ#cid=1FF6F926CEB91281&id=1FF6F926CEB91281!869&authkey=!AMBwznQgYutJ7BQ[/url]
  2. Beciu ten sie podobno już ze dwa tygodnie tam błąkał, a dziś zaległ na dobre bo został pogryziony. Suki teraz cieczkują, mnóstwo psów się wałęsa, oczywiście sa zgłoszenia i zaraz lądują u nas, a pewnie mają właścicieli, którzy zapewne machnęli ręką na ich zniknięcie i nie szukają. A ta pani jak opisywała tego swojego zagubionego?
  3. A u nas nowy pies...późnym popołudniem zgłoszono, że przypałętał się na jedną z posesji w Boguchwale, pogryziony jest, słaby..na razie dostał leki, kroplówke i pojechal do naszego ogrzewanego kontenerku. To mały, około 6 letni kundelek. Wczoraj sie Peperowi udało, to dzis od razu następca:shake:
  4. Co do Nowej Dęby, możemy atakowac tutaj: [url]http://www.infonowadeba.pl/news.php[/url] Stalowa Wola [url]http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php[/url] [url]http://www.stalowka.net/stalowa-wola/ogloszenia.php[/url] Tarnobrzeg [url]http://www.ogloszenia.tarnobrzeg.info/[/url] Sandomierz [url]http://www.sandomierzanin.pl/[/url] ( aż 2 psy są tam ogłoszone :D ) Może Lublin ? [url]http://www.lubliniak.pl/[/url]
  5. na razie cisza...czekam jednak z nadzieją jak już na głownym pisałam Karolciu, porobimy jej na dniach jakieś nowe fajowe foty i zrobimy nową kampanię, bo myślę, że ma duże szanse, podoba się, kilka telefonów, może niezbyt konkretnych, ale jednak o nią było ;)
  6. Beciu robim co możem, ale pragnę zaznaczyc, że to chyba z karolci naszej ogłoszonek tak schodzą ;):loveu::loveu: Ale słuchajcie nie możemy spocząć na laurach bo psów w przytułku nadal 12 sztuk:roll: Tery, Muki, Sonia, Elvis, Maczo, Majka, Hektor, Kaja, Wilma, Magik, Tara, Debi.......:shake: Pilnuję Terego, Wilmy i Tary jakby co ;) Wypadałoby się skupić na Debi i Majce, Majka się podoba , kilka zapytań o nią było, może nowa sesja??? Szarikowa feriujesz się teraz, może zaglądniesz ze swoim sprzętem, obfocimy dziewczęta:cool3::cool3: Jestem czwartek, piątek i sobota rano;)
  7. Oczywiście, że był lifting z rana, trzeba było jakoś go upiekszyc, aby sie ludziska zakochali, na ile to było możliwe na brudnym psie to podziałałam, ale tez brałam pod uwage, że może zostac przeciez u nas i nie chciałam go pozbawiać futra , coby nie zmarzł. Grzeczny był przy zabiegach jak nie wiem co :) [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6017/dscf2805lg.jpg[/IMG] A przed chwilą dzwoniłam do nowego domku i jest wszystko w najlepszym porządku, podczas podróży super grzeczny, w domku został wykąpany i ostrzyżony ( podobno Pańcia ma wprawe w tym :) ) a teraz śpi u pana na kolanach, wcześniej zjedli jeszcze razem kolację....rewela:evil_lol::evil_lol: A...Beciu , nie specjalnie na Terego lookali, klapki mieli na Pepera i tyle :) Karolciu Twoje krosno24 zadziałało :)
  8. Dziś do nowego domku do Krosna pojechał nasz Peperek [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2126/dscf2821b.jpg[/IMG] więcej info na jego wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239303-Peper-młody-kochany-sznaucerek-wydano-na-niego-wyrok-we-wsi?p=20437437#post20437437[/url]
  9. A ja wpadam uchachana i oznajmiam iż Pepson pojechał dzis do nowego domku:Cool!::Cool!::Cool!: Wczoraj telefon, dziś odwiedziny nowych Państwa w schronie i od razu decyzja na tak :lol: Peperek pojechał do Krosna, będzie mieszkał w domku z niewielkim ogródkiem, oczywiście ze spacerami i wszelkimi "dobrami" Państwo stracili niecałe 2 tygodnie temu swojego poprzedniego pupila ( miał 13 lat ) i postanowili pokochac kolejnego sznupa ( bo to sznupowo-zakręceni ludzie ) , od razu wypatrzyli nawszego Peperka, jakże ja się cieszę :evil_lol: Mam zapewnienia , że niczego mu nie zabraknie, poprzednik spał w wyrze , bezczelnie rozpychając się :) Sznupowy charakterek jest państwu znany i ceniony przez nich:evil_lol: pomimo iz nie odbyla się wizyta PA , mamy zaproszenie na poadopcyjne odwiedziny, oraz obiecane foty, jestem spokojna o Pepera, oby sie tylko szybko zaaklimatyzował, wieczorkiem będę dzwonić i pytać o łobuziaka :) [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2126/dscf2821b.jpg[/IMG]
  10. Ten tekst jest mocny, trzeba go przereorganizować jakoś, jakby co jestem gotowa do zrobienia wydarzenia, ale w związku z wagą tego przedsięwzięcia nie podejmę się sama pisania tekstu ...
  11. No to do dzieła z tym tekstem, szkoda każdego dnia, jest taka masakra, że musimy sie ostro wziąć do "odgruzowania" przytuliska. Na wydarzenie trzeba jeszcze wybrac jedno startowe zdjęcie
  12. Zrobie Medżikowi wydarzenie na FB tylko wymyślcie jakis totalnie "ociekający łzami" tytuł, bo nie mam juz weny...
  13. Najlepsze jest to, że ona podobno rewelacyjnie poluje na gryzonie :D no ale sory...nie do stajni:shake: Nasza Princessa [video=youtube;9VGoD58M10M]http://www.youtube.com/watch?v=9VGoD58M10M&feature=youtu.be[/video]
  14. Nasz najnowszy psiak , w typie gończego polskiego, długouchy, zwinny i sprytny cwaniak :) Nie jest młodzieniaszkie, co najmniej 5 lat bym mu dała. Pomimo nieciekawej opinii jaką wystawili mu łapiący go do klatki, okazuje się być całkiem fajnym i przyjacielskim psiakiem, no i ten jego powrót do nas po spektakularnej siatkowej ucieczce .... Jest jeszcze cien nadziei , że jednak ma właściciela , który nie potrafi go szukać, proszę więc o jakieś ogłoszenia , że znaleziono takiego psiaka:modla: No i może jakis "przetarg" na imię przydałby się... Mi pasuje Hektor, ale może macie jakieś inne pomysły ? [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9259/dscf2678b.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9659/dscf2680q.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4413/dscf2691r.jpg[/IMG] więcej fot: [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Gonczy[/URL]
  15. bazar, bazar i po bazarku :D
  16. Flo boskie :D ale ja widzę, że zainteresowania po matce "od Mone do Picasso" i takie tam... :D, ja też uwielbiam bose stópki Zrobiłam bazaros dla naszego bandyty Elvisa. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239829-Saszetki-RC-Renal-dla-kota-na-Elvisa-do-17-02-godz-21?p=20428471#post20428471[/URL] Andzike jak się robi taki napis jak Ty masz i FF????
  17. Zauważyłam, że dużo tu wielbicieli kotów, może ktoś potrzebuje: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239829-Saszetki-RC-Renal-dla-kota-na-Elvisa-do-17-02-godz-21?p=20428471#post20428471[/url]
  18. [COLOR=#0000ff][B]Zapraszam serdecznie na szybki bazarek dla Elviska :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239829-Saszetki-RC-Renal-dla-kota-na-Elvisa-do-17-02-godz-21?p=20428471#post20428471[/URL][/B][/COLOR] Edit: już pozamiatane..wszystko wykupione :D
  19. Dzwonił dziś jakiś bęcwał, ale nie wiem czy to z ogłoszen Tary czy Terrego, bo nie był w stanie sprecyzować, pytał tylko co to za teriery ja mam :D no i perspektywa byla taka: mieszkanie w stajni w budzie celem polowania na nornice..powiedziałam mu że nasze teriery to są kanapowce, a nie do bud do stajni i żeby spadał ;) namolny był strasznie..
  20. :D :D :D.... Agula , a może to nosy do bałwanów ?? :D
  21. [quote name='Agula99']Odnośnie podziękowań, to dziękujemy jeszcze komuś "tajemniczemu darczyńcy" za te cudowne marchewki!! :evil_lol: zdrowa żywność od dziś w przytulisku, teraz będę musiała gotować marchewki :razz: [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2333/zdjcie1107j.jpg[/IMG][/QUOTE] ?????????????
  22. Niestety totalna cisza..jakby cos było od razu Wam napiszę...
  23. [quote name='Becia66']Przyślij mi namiar na tę osobę.[/QUOTE] Poszło na maila
  24. Nie ruszałam, nie wyrabiam na zakrętach dlatego prosiłam o pomoc
  25. tak, ważył 12 kg, ale teraz żre jak opętany, może coś przybrał :)
×
×
  • Create New...