-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Dodałam do albumu Wilmy fotki robione dzisiaj [url]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Wilma[/url]
-
Dzisiejsza sesja łobuziaka [url]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/PeperSznaucer02[/url]
-
Zapraszam do pooglądania fot z dzisiejszej sesji, (dodałam do albumów ) Wilma : [url]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Wilma[/url] Peper [url]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/PeperSznaucer02[/url] Tara [url]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Tara[/url]
-
Mi właśnie Tarę wywaliło z tablicy....
-
[quote name='karolciasz28']Majuska rzeszowiak wygasł ;).[/QUOTE] Już odnowiony, bo mu robie na 3 dni tylko [quote name='karolciasz28']Usunęli mi Pepcia z tablicy.[/QUOTE] Ja go mam na tablicy to pewnie dlatego, ale kontrolują:shake:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Gdzie to do lata dziewczyny.... :D śniegiem nas zasypało... Z dedykacją dla Antosia: [video=youtube;rBFfiI5VmKk]http://www.youtube.com/watch?v=rBFfiI5VmKk&feature=player_embedded[/video] -
[quote name='mala_czarna']Jutro zrobię Moruska, Gumtree, Tablice i Gratkę, tylko napiszcie na jakie województwo :([/QUOTE] jak juz zrobiłas tablice na Wawke to Ci inne odrzuci, ale możesz zrobić na Warszawskich tamte ogłoszenia też, my mamy mozliwośc transportu, myśle, że domek dla Tarci to raczej w jakims duzym mieście jest bardziej prawdopodobny niz na prowincji ;) ...ale może się mylę...jednak jak sobie przypominam to dziadki nam zawsze szły do innych miast.....
-
Aparat się z niego zrobił, że hej, no i łasuch straszny, przekochany jest :)
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Ja dzis na rzeszowiaku widziałam zatrzęsienie ogłoszonych labków....w tamtym towarzystwie to Sońka ma marne szanse.....asskasiek to Ty ogłaszałaś wszystkich podopiecznych?? :) -
wiedziałam, ale nie wyrabiam czasem powklejać fot, skupiam się w pierwszej kolejności na tych potrzebujących :)
-
to ktoś inny zupełnie, ale czy będzie dalszy ciąg, Bóg jeden wie..mnie juz nic nie zdziwi...
-
masz tablice karolciu: [url]http://tablica.pl/oferta/peper-kochany-sznaucerek-do-adopcji-ID2ft6w.html[/url] i rzeszowiaka [url]http://www.rzeszowiak.pl/peper-jest-cudnym-psiakiem-kudlatkiem-w-typie-sznaucera-3377728[/url]
-
Nowy do nas wrócił:D Przylazł rano pod przytulisko jak śniadanie rozdawałam, oczywiście biegający po wybiegu Elvis od razu do niego wyszedł po siatce ( na ten widok krew mi odpłyneła z mózgu) ale Elvinio grzeczny jest, zawołałam i wrócił do mnie z powrotem po siatce :D poszłam po "nowego" i przyszedł ze mną przy nodze, wlazł do swojego boksu, zjadł śniadanie i poszedł spać:crazyeye::lol: Potraktowal nas jak całkiem dobry hotel chyba:evil_lol:...myślę, że gdyby psy prowadziły jakieś swoje rankingi to nasze przytulisko byłoby dość wysoko na liście:evil_lol:...no bo żeby tak samoczynnie i potulnie wrócić po jednym dniu bytowania u nas:roll::evil_lol: [B] Tymczasem serdecznie dziekujemy za kolejne dary dla naszych psiaków, trzy duże wory suchej karmy podarowało nam schronisko "Kundelek" , karton puszek i innych łakoci, oraz troche kocyków i podusi dostałyśmy znowu od niezawodnych przedszkolaków z Racławówki, i worek smakowitych batonów kupiony za wczorajszy datek od nowych Państwa Szejka :loveu::loveu::loveu: Serdecznie i gorąco dziękujemy Wam[/B]:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1679/dscf2627f.jpg[/IMG] W ramach owocnej współpracy nasza wetka Justynka była wczoraj u kochanych przedszkolaków z Racławówki i odbyła z nimi sympatyczne spotkanko oraz pogadankę na temat pielęgnacji i opieki nad zwierzakimi domowymi:lol: Działamy, no nie:p
-
byc może cos się w sprawie Majki wydarzy w przyszłym tygodniu...zobaczymy, trzymajcie kciuki na wszelki wypadek bardzo mocno!!!!!! Karolciu , Twój pakiet działa :)
-
Czekoladowy Szejk - nasz shar-pei w nowym domku!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
temat jest do umówienia w naszym gabinecie wet, najpierw chcą żeby sie zaaklimatyzował -
miałam w jej sprawie jeden telefon z ostatniego pakietu karolci, ale mało konkretny, taki z cyklu " to my jeszcze zadzwonimy..." tak więc kicha :(