-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Miała dzis telefon w sprawie Maczo, powiedziałam wszystko , cała najprawdziwsza prawdę, w sobotę Pani ma przyjechać go oglądać ....nie wiem czy do tego dojdzie, no ale piszę, jak cos sie dzieje żeby żyły te nasze wątki choć trochę;)
-
Czekoladowy Szejk - nasz shar-pei w nowym domku!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
szelki są teraz ;) -
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Niespodzianka :) wieści od Lusi :) [QUOTE]Dziękuję za KRS ,przekażę 1% podatku na boguchwalskie psiaki. LUSI , moja sliczna sunieczka czuje się wspaniale,dzielnie towarzyszy mi we wszystkich służbowych wyjazdach .Nocuje ze mna w hotelach. Codziennie rano domaga się pieszczot o poranku, bez tego nie wstaje:) Stanowimy nieodłączny duet.Nazywam ja moim autystycznym dzieckiem ,bo tak też się zachowuje ,o ile z pomoca zoopsychologa udało mi się zdobyc jej zaufanie i dac jej poczucie bezpieczeństwa , o tyle psy nadal sa jej najwiekszymi wrogami. Nie ważne czy jest to malutki szczeniak czy olbrzymi dog , ze strachu atakuje wszystkie już z daleka histerycznie kwiląc ,byleby tylko któryś nie zechciał do niej podejść. Załaczam nasza wspólna fotkę z odwiedzinach u przyjaciół pod Białymstokiem. Proszę przesłać mi adres i nr konta tego schroniska ,czasami bedę chciała Państwa wesprzeć . pozdrawiam serdecznie[/QUOTE] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6630/zlusinahustawce.jpg[/IMG] -
Czekoladowy Szejk - nasz shar-pei w nowym domku!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Szarpejos Szejkos pozdrawia z nowego domu [QUOTE]Serdeczne pozdrowienia ze Szczepańcowej przesyła Szejk.Jestem szczęsliwy,dużo biegam, jestem grzeczny i wszyscy mnie kochaja:) Wkrótce sie odezwę Pozdrawiam:)[/QUOTE] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/210/08022013134.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/293/11022013141.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/915/28022013143.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8643/28022013146.jpg[/IMG] -
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Agula nie ma co nad dziadkiem medytować, że niby stanowi integralna część naszego przytułku, do chałupy jakiejś ma iść i tyle :)...póki co nawet spory ruch u niego na FB, powiedziałabym, że większy niż u Tary...wiem, że na pewno niebawem do gabinetu w Boguchwale przyjdą paczuszki ze smakołykami dla dziadka :) -
Debi - słodka, delikatna sunia w nowym domku!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Najchętniej to bym im Titu wcisnęła, bo dorównuje poziomem ADHD Debi...ale po mojej propozycji jakies takie milczenie zapadło :D -
Debi - słodka, delikatna sunia w nowym domku!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Była dziś w gabinecie, doszczepić wirusówki i o sterylce pogadać..ADHD i tyle :D ( chciala zjeść kociczkę Ritę)...Pańci nie przeszkadza, są nią zauroczeni w domu :) Przychodzi do niej kolega od sąsiada, ponoć cały dzien na ogrodzie urzęduje z zabawkami...nadmieniłam , że najlepiej zrobiłby jej kolejny domowy psi towarzysz :D -
echch szkoda...a jej sie znowu cos na skórze robi :(
-
Frugo nie nazywa się Frugo tylko Titu...już się przyjęło w przytulisku, tak więc przy imieniu Titu zostańmy ;) [SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Wydarzenia na FB dla dziadzia Magika, prosze o reklame, udostępnianie, zapraszanie znajomych..to jego jedyna szansa na dom [URL]http://www.facebook.com/events/388462767917911/#[/URL][/B][/COLOR][/SIZE]
-
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Wydarzenie dla dziedeńka, proszę reklamujcie, to chyba jego jedyna szansa [url]http://www.facebook.com/events/388462767917911/#[/url] -
mała czarna i ja na to liczę..co nam pozostało...Tara jest niesamowita, tak łatwo ją pokochać... Ostatnio jak mrozy puściły namiętnie kopie, ma kilka miejsc ulubionych, łapki idą w ruch i doły kopie, że hej....szczury tam się ukrywają. Miała powtarzane badania, które wyszły znacznie lepiej, nadal jest na antybiotyku ze względu na pęcherz, ale wyniki wskazują na całkiem niezły stan ogólny. Na prawdę ktos mógłby sie nią jeszcze sporo nacieszyć...
-
Debi - słodka, delikatna sunia w nowym domku!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Debi podobno szaleje po ogrodzie cały dzień i wogóle nie chce w domu siedzieć :D demoluje zabawki które jej pańcia pokupiła :) -
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jeszcze łzawy tytuł......wymyślcie plisss -
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
to pierwsze wg mnie -
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Które zdjęcie chcecie , bo można tylko wkleić jedno na główne zdjęcie wydarzenia ( dopiero pod tekstem wkleić moge link do jego galerii )