Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. Miała dzis telefon w sprawie Maczo, powiedziałam wszystko , cała najprawdziwsza prawdę, w sobotę Pani ma przyjechać go oglądać ....nie wiem czy do tego dojdzie, no ale piszę, jak cos sie dzieje żeby żyły te nasze wątki choć trochę;)
  2. Niespodzianka :) wieści od Lusi :) [QUOTE]Dziękuję za KRS ,przekażę 1% podatku na boguchwalskie psiaki. LUSI , moja sliczna sunieczka czuje się wspaniale,dzielnie towarzyszy mi we wszystkich służbowych wyjazdach .Nocuje ze mna w hotelach. Codziennie rano domaga się pieszczot o poranku, bez tego nie wstaje:) Stanowimy nieodłączny duet.Nazywam ja moim autystycznym dzieckiem ,bo tak też się zachowuje ,o ile z pomoca zoopsychologa udało mi się zdobyc jej zaufanie i dac jej poczucie bezpieczeństwa , o tyle psy nadal sa jej najwiekszymi wrogami. Nie ważne czy jest to malutki szczeniak czy olbrzymi dog , ze strachu atakuje wszystkie już z daleka histerycznie kwiląc ,byleby tylko któryś nie zechciał do niej podejść. Załaczam nasza wspólna fotkę z odwiedzinach u przyjaciół pod Białymstokiem. Proszę przesłać mi adres i nr konta tego schroniska ,czasami bedę chciała Państwa wesprzeć . pozdrawiam serdecznie[/QUOTE] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6630/zlusinahustawce.jpg[/IMG]
  3. Szarpejos Szejkos pozdrawia z nowego domu [QUOTE]Serdeczne pozdrowienia ze Szczepańcowej przesyła Szejk.Jestem szczęsliwy,dużo biegam, jestem grzeczny i wszyscy mnie kochaja:) Wkrótce sie odezwę Pozdrawiam:)[/QUOTE] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/210/08022013134.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/293/11022013141.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/915/28022013143.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8643/28022013146.jpg[/IMG]
  4. Agula nie ma co nad dziadkiem medytować, że niby stanowi integralna część naszego przytułku, do chałupy jakiejś ma iść i tyle :)...póki co nawet spory ruch u niego na FB, powiedziałabym, że większy niż u Tary...wiem, że na pewno niebawem do gabinetu w Boguchwale przyjdą paczuszki ze smakołykami dla dziadka :)
  5. Szarikowa robiła, nie wiem czemu nie wkleja...Szarikowa, hop, hop!!!!!
  6. Agula inna, myśle, że na prawdę odpowiednia dla Tary
  7. Na FB pojawiła się szansa dla Tary, jak tylko sie coś więcej z tego wyklaruje to napisze Wam, trzymajcie mocno kciuki!!!!!!
  8. Najchętniej to bym im Titu wcisnęła, bo dorównuje poziomem ADHD Debi...ale po mojej propozycji jakies takie milczenie zapadło :D
  9. Była dziś w gabinecie, doszczepić wirusówki i o sterylce pogadać..ADHD i tyle :D ( chciala zjeść kociczkę Ritę)...Pańci nie przeszkadza, są nią zauroczeni w domu :) Przychodzi do niej kolega od sąsiada, ponoć cały dzien na ogrodzie urzęduje z zabawkami...nadmieniłam , że najlepiej zrobiłby jej kolejny domowy psi towarzysz :D
  10. echch szkoda...a jej sie znowu cos na skórze robi :(
  11. [quote name='BoWa']Szkoda,że nie lubi kotów, to ogranicza ewentualnych chętnych...śliczna sunia.[/QUOTE] Tak jakby się pchali drzwiami i oknami....;)
  12. Zbierz sie Agula, zbierz, ja na prawdę nie wyrabiam, żeby wszystkim pozakładać wątki i jeszcze tego pilnować
  13. [quote name='JaMnIŚ_Jogi']wiem, wiem...:shake: Waszego staruszka udostępniłam i pozapraszałam znajomych, podesłałam go jeszcze do Fundacji Ostatnia Szansa, zajmuja się staruszkami właśnie[/QUOTE] dzięki wielkie
  14. jamnisiu niestety to jest "niekończąca sie opowieść"....:( Zapraszam na wydarzenie jeszcze jednego z naszych boguchwalskich cudownych dziadeńków, poudostępniajcie chociaż, to jego jedyna chyba szansa jeszcze.. [url]http://www.facebook.com/events/388462767917911/#[/url]
  15. Frugo nie nazywa się Frugo tylko Titu...już się przyjęło w przytulisku, tak więc przy imieniu Titu zostańmy ;) [SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Wydarzenia na FB dla dziadzia Magika, prosze o reklame, udostępnianie, zapraszanie znajomych..to jego jedyna szansa na dom [URL]http://www.facebook.com/events/388462767917911/#[/URL][/B][/COLOR][/SIZE]
  16. Wydarzenie dla dziedeńka, proszę reklamujcie, to chyba jego jedyna szansa [url]http://www.facebook.com/events/388462767917911/#[/url]
  17. mała czarna i ja na to liczę..co nam pozostało...Tara jest niesamowita, tak łatwo ją pokochać... Ostatnio jak mrozy puściły namiętnie kopie, ma kilka miejsc ulubionych, łapki idą w ruch i doły kopie, że hej....szczury tam się ukrywają. Miała powtarzane badania, które wyszły znacznie lepiej, nadal jest na antybiotyku ze względu na pęcherz, ale wyniki wskazują na całkiem niezły stan ogólny. Na prawdę ktos mógłby sie nią jeszcze sporo nacieszyć...
  18. Debi podobno szaleje po ogrodzie cały dzień i wogóle nie chce w domu siedzieć :D demoluje zabawki które jej pańcia pokupiła :)
  19. Jeszcze łzawy tytuł......wymyślcie plisss
  20. Które zdjęcie chcecie , bo można tylko wkleić jedno na główne zdjęcie wydarzenia ( dopiero pod tekstem wkleić moge link do jego galerii )
×
×
  • Create New...