-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
jak wrzuce takiego linka to będziecie widzieć foty? Dostałam od "Peperka" właśnie :) [url]https://skydrive.live.com/?cid=1FF6F926CEB91281&id=1FF6F926CEB91281!872&authkey=!AMBwznQgYutJ7BQ#cid=1FF6F926CEB91281&id=1FF6F926CEB91281!869&authkey=!AMBwznQgYutJ7BQ[/url]
-
Beciu ten sie podobno już ze dwa tygodnie tam błąkał, a dziś zaległ na dobre bo został pogryziony. Suki teraz cieczkują, mnóstwo psów się wałęsa, oczywiście sa zgłoszenia i zaraz lądują u nas, a pewnie mają właścicieli, którzy zapewne machnęli ręką na ich zniknięcie i nie szukają. A ta pani jak opisywała tego swojego zagubionego?
-
Co do Nowej Dęby, możemy atakowac tutaj: [url]http://www.infonowadeba.pl/news.php[/url] Stalowa Wola [url]http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php[/url] [url]http://www.stalowka.net/stalowa-wola/ogloszenia.php[/url] Tarnobrzeg [url]http://www.ogloszenia.tarnobrzeg.info/[/url] Sandomierz [url]http://www.sandomierzanin.pl/[/url] ( aż 2 psy są tam ogłoszone :D ) Może Lublin ? [url]http://www.lubliniak.pl/[/url]
-
na razie cisza...czekam jednak z nadzieją jak już na głownym pisałam Karolciu, porobimy jej na dniach jakieś nowe fajowe foty i zrobimy nową kampanię, bo myślę, że ma duże szanse, podoba się, kilka telefonów, może niezbyt konkretnych, ale jednak o nią było ;)
-
Beciu robim co możem, ale pragnę zaznaczyc, że to chyba z karolci naszej ogłoszonek tak schodzą ;):loveu::loveu: Ale słuchajcie nie możemy spocząć na laurach bo psów w przytułku nadal 12 sztuk:roll: Tery, Muki, Sonia, Elvis, Maczo, Majka, Hektor, Kaja, Wilma, Magik, Tara, Debi.......:shake: Pilnuję Terego, Wilmy i Tary jakby co ;) Wypadałoby się skupić na Debi i Majce, Majka się podoba , kilka zapytań o nią było, może nowa sesja??? Szarikowa feriujesz się teraz, może zaglądniesz ze swoim sprzętem, obfocimy dziewczęta:cool3::cool3: Jestem czwartek, piątek i sobota rano;)
-
Oczywiście, że był lifting z rana, trzeba było jakoś go upiekszyc, aby sie ludziska zakochali, na ile to było możliwe na brudnym psie to podziałałam, ale tez brałam pod uwage, że może zostac przeciez u nas i nie chciałam go pozbawiać futra , coby nie zmarzł. Grzeczny był przy zabiegach jak nie wiem co :) [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6017/dscf2805lg.jpg[/IMG] A przed chwilą dzwoniłam do nowego domku i jest wszystko w najlepszym porządku, podczas podróży super grzeczny, w domku został wykąpany i ostrzyżony ( podobno Pańcia ma wprawe w tym :) ) a teraz śpi u pana na kolanach, wcześniej zjedli jeszcze razem kolację....rewela:evil_lol::evil_lol: A...Beciu , nie specjalnie na Terego lookali, klapki mieli na Pepera i tyle :) Karolciu Twoje krosno24 zadziałało :)
-
A ja wpadam uchachana i oznajmiam iż Pepson pojechał dzis do nowego domku:Cool!::Cool!::Cool!: Wczoraj telefon, dziś odwiedziny nowych Państwa w schronie i od razu decyzja na tak :lol: Peperek pojechał do Krosna, będzie mieszkał w domku z niewielkim ogródkiem, oczywiście ze spacerami i wszelkimi "dobrami" Państwo stracili niecałe 2 tygodnie temu swojego poprzedniego pupila ( miał 13 lat ) i postanowili pokochac kolejnego sznupa ( bo to sznupowo-zakręceni ludzie ) , od razu wypatrzyli nawszego Peperka, jakże ja się cieszę :evil_lol: Mam zapewnienia , że niczego mu nie zabraknie, poprzednik spał w wyrze , bezczelnie rozpychając się :) Sznupowy charakterek jest państwu znany i ceniony przez nich:evil_lol: pomimo iz nie odbyla się wizyta PA , mamy zaproszenie na poadopcyjne odwiedziny, oraz obiecane foty, jestem spokojna o Pepera, oby sie tylko szybko zaaklimatyzował, wieczorkiem będę dzwonić i pytać o łobuziaka :) [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2126/dscf2821b.jpg[/IMG]
-
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ten tekst jest mocny, trzeba go przereorganizować jakoś, jakby co jestem gotowa do zrobienia wydarzenia, ale w związku z wagą tego przedsięwzięcia nie podejmę się sama pisania tekstu ... -
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No to do dzieła z tym tekstem, szkoda każdego dnia, jest taka masakra, że musimy sie ostro wziąć do "odgruzowania" przytuliska. Na wydarzenie trzeba jeszcze wybrac jedno startowe zdjęcie -
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zrobie Medżikowi wydarzenie na FB tylko wymyślcie jakis totalnie "ociekający łzami" tytuł, bo nie mam juz weny... -
Nasz najnowszy psiak , w typie gończego polskiego, długouchy, zwinny i sprytny cwaniak :) Nie jest młodzieniaszkie, co najmniej 5 lat bym mu dała. Pomimo nieciekawej opinii jaką wystawili mu łapiący go do klatki, okazuje się być całkiem fajnym i przyjacielskim psiakiem, no i ten jego powrót do nas po spektakularnej siatkowej ucieczce .... Jest jeszcze cien nadziei , że jednak ma właściciela , który nie potrafi go szukać, proszę więc o jakieś ogłoszenia , że znaleziono takiego psiaka:modla: No i może jakis "przetarg" na imię przydałby się... Mi pasuje Hektor, ale może macie jakieś inne pomysły ? [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9259/dscf2678b.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9659/dscf2680q.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4413/dscf2691r.jpg[/IMG] więcej fot: [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Gonczy[/URL]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
bazar, bazar i po bazarku :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Flo boskie :D ale ja widzę, że zainteresowania po matce "od Mone do Picasso" i takie tam... :D, ja też uwielbiam bose stópki Zrobiłam bazaros dla naszego bandyty Elvisa. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239829-Saszetki-RC-Renal-dla-kota-na-Elvisa-do-17-02-godz-21?p=20428471#post20428471[/URL] Andzike jak się robi taki napis jak Ty masz i FF???? -
Zauważyłam, że dużo tu wielbicieli kotów, może ktoś potrzebuje: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239829-Saszetki-RC-Renal-dla-kota-na-Elvisa-do-17-02-godz-21?p=20428471#post20428471[/url]
-
Dzwonił dziś jakiś bęcwał, ale nie wiem czy to z ogłoszen Tary czy Terrego, bo nie był w stanie sprecyzować, pytał tylko co to za teriery ja mam :D no i perspektywa byla taka: mieszkanie w stajni w budzie celem polowania na nornice..powiedziałam mu że nasze teriery to są kanapowce, a nie do bud do stajni i żeby spadał ;) namolny był strasznie..
-
[quote name='Agula99']Odnośnie podziękowań, to dziękujemy jeszcze komuś "tajemniczemu darczyńcy" za te cudowne marchewki!! :evil_lol: zdrowa żywność od dziś w przytulisku, teraz będę musiała gotować marchewki :razz: [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2333/zdjcie1107j.jpg[/IMG][/QUOTE] ?????????????
-
tak, ważył 12 kg, ale teraz żre jak opętany, może coś przybrał :)