-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
hejka wieczornie :) u nas tajemnica wysokiej gorączki rozwikłana...Paćka miała trzydniówkę ( bo dziś ją obsypało ) ...człowiek ( czytaj - czterdziesto dwu letnia potrójna matka ) uczy się całe życie :D no ale oczywiście rozwikłanie zagadki nie zmienia faktu, że trzy noce spędziłam z nią na rękach na pufie wypchanej steropianem. Chociaż pocieszające jest to, że to jednak nie od zębów, bo przecież przed nami jeszcze 3/4 szczęki do wyklucia;) Figofigo, ja sobie kupiłam w ciąży taką podłużną poduszke kolorową w Ikei, przydawała się do podkładania tu i ówdzie aby zwiększyć komfort, stwierdziłam, że nie dam tyle kasy za rogala;) ..no i oby te mdłości Cię jednak opuściły:roll: Andzike fajnie, że wypad się udał...no tak, jak to bez skarpet i czapeczki:crazyeye::lol:..czasem chciałabym, żeby straż miejska wlepiała mandaty matkom ubierającym w upały dzieciom skarpetki i czapeczki , a nie za psia kupę na trawniku, przeciez z tych główek dziecięcych się siódme poty leją spod tych czapek:shake: Zdrówka dla Flo nieustająco życzę !!! Na wieści od mamynabank czekam niecierpliwie również.... -
[quote name='Becia66'] Śpi w domu spokojnie i głośno chrapie, nieżywy po całym dniu biegania po ogrodzie. [/QUOTE] :D :D :D...dobre wieści
-
MALEŃKI, MŁODZIUTKI RUDOLF - juz nie szuka - ma DOM
majuska replied to Hanah's topic in Już w nowym domu
oj figuś , figuś, nie wolno szukać w necie różnych dziwnych chorób, fotek itp. itd., pamiętaj:mad: malutka wygląda strasznie biednie, ukochaj ją mocno....jutro na pewno będzie znacznie lepiej:lol: -
MALEŃKI, MŁODZIUTKI RUDOLF - juz nie szuka - ma DOM
majuska replied to Hanah's topic in Już w nowym domu
figuś trzymamy kciuki&&&&& -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
majuska replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Frocia piękna jak zawsze i cieszę się bardzo, że po guzie ani śladu, tak miało być :) Pozdrowionka!!!! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A dzis moja kumpela urodziła swoje 3cie dzieciątko..Patrycję :D Teraz to już Twoja kolej mamonabank :) Asiu jak tam żyjecie, wywołuję Was do tablicy, jak Maks, jak Flo, jak Kangur, jak reszta stada????? U nas jest lekko koszmarnie...zęby idą i niosą ze sobą spustoszenie, jestem po nieprzespanej nocy, cały dzień Paćka marudna i płaczliwa, duupsko odparzone bo kwasne kupy robi, gorączka ponad 38 stopni, ileż te zęby nas tak będą męczyć?:shake: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']a nie dostałaś, bo nie mam emaila do Ciebie, a prosiłam na PW jakby co żeby wysłać, daj, a w mig Ci wyślę 2 piękne emaile zdjęciowe :-)[/QUOTE] doszły, obejrzałam parę razy, pięknie razem wyglądacie, Antoś wygląda na prawdziowego, zaprawionego w boju turyste, widzę, że i o Słowację zahaczyliście, byliśmy nad tym jeziorem w tamtym roku też ), zazdraszczam tej super wyprawy, uwielbiam góry, robią na mnie ogromne wrażenie, jak się gdzieś wysoko wylezie, to czuć Boga ....a tak wogóle to te wszystkie fotki są po prostu tak piękne, uchwycone super miny, piękne momenty, Figo Figo masz kobieto talent na prawdę, jaki masz aparat, może sobie taki sprawię? ??? -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
he, he, ciocia Figa i jej radosna twórczość :D superowe efekty :) -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
spokojnie można go pod mixa sznaucera w tej fryzurze, w końcu sznaucery to też troche "niegrzeczne" psiaki, więc żywiołowością będzie pasował, chociaż on grzeczny jest przecież -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
zaraz zaraz...żadnych zdjęć z gór Figi Figi ja nie widziałam, a chciałabym:mad: mamonabank to już lada chwilunia u Ciebie:razz::lol: -
BETI i BORKA - z DT u aikowo trafiły do super domów!
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='aikowo']a gdzie ten ogródek? :)[/QUOTE] kończymy dom wykańczać pod Rzeszowem ...no i ogród jest praktycznie od nowa do zrobienia, na razie rosną tam różne fajne haszcze cieszę się, że wizyta tak pomyślnie wypadła -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
no fajnie, tylko, że Tobi akurat terierkiem nie jest, no chyba że mu dokleję bródkę:evil_lol: -
BETI i BORKA - z DT u aikowo trafiły do super domów!
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
aikowo ja bym była zainteresowana jakąs roślinnościa do ogrodu, tylko ja nie mam zielonego pojęcia o ogrodach, no i ta odległość...masz jakies pomysły ?? -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Ja tam wolę Agula jak są jednak na Ciebie ... nie daj boże ja ocenię domek na tak, a okaże sie potem, że jednak nie...tak jest lepiej ;) -
skąd ja to znam...:D Nigdy nie jest za późno na edukację :D Nelka ma słodki ten dzióbek:loveu: ( dobrze, że babcia Kacprowi tą matę jednak kupiła, bo moja jest już mocno przymasakrowana:shake: )
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Andzike a ja znowu nie dostałam fotek:mad: -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
no jak się nam ten beż zaczął odsłaniać spod czarnych kudłów to już poszło na sznaucera :D ale tyż ładnie :D -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Ciężko było coś lepszego wykombinować, bo futro to on ma typowe....ale tylko i wyłącznie dla siebie , nie dla teriera walijskiego, ale chyb ajest ok :) A tu macie cały foto-reportażyk z "akcji" ( tylko nie wiem czego, zdjęcia sie ustawiły w odwrotnej kolejności, więc oglądajcie od końca ;) ) [URL]https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/MetamorfozaTerrego#[/URL] -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
tadam.... Przed: [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/1033/dscf0560x.jpg[/IMG] i po: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9329/dscf0682i.jpg[/IMG] co Wy na to?? komplenie nie spodziwałyśmy się z dziewczynami, że Terry nam taki beżowiutki wyjdzie :D..jest pachnący i pluszowy :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
I tak dobrze, że chociaż uśmiech był zdawkowy :D My również malutkimi kroczkami wchodzimy w kolejny , chyba 5-cio tygodniowy skok rozwojowy.....nie myślę, co się będzie działo, i tak mam wciąż na głowie ( a raczej Patrycja) wyżynanie ( wyrzynanie ? ) 4 górnych zębów. Dziś w nocy wstawała o 23, 3, 4 i na dobre 6.30...Od jutra tati kończy urlop więc znów największą część opieki nad godzillą muszę przejąć ja:roll: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Tak, gabaryty podobne..tyle, że Beza upasiona teraz, muszę ją odchudzić, ale nie "na hura" , dam jej trochę czasu....aaaa, Sebastian się odezwał wreszcie do mojej Kaśki na FB i napisał, że on siedzi w tych Niemczech, a matka wróciła, ale zakomunikowała mu, że nie ma zdrowia do Bezy i jej od nas nie odbierze, a on nie ma na nią wpływu i nie ma co zrobić...no i wszystko jasne...szkoda każdego słowa:shake: Cieszę się , że parówcia-kudłatka jest taka pełna "ikry" i że ma psychikę silną, też mnie ciekawi jak zachowuje się Kangur? Edit: o właśnie pływająca świecąca kaczuszka, to jest coś czego potrzebuję, Paćka nie da sie już połozyć w wannie, kąpiel odbywa się na siedząco lub na stojąco i ma być milion zabawek w wodzie, a my mamy tylko kilka:roll: Dobrze, że relacje Kangur-Flo jak gdyby nigdy nic -
a to tyż prawda:shiny: przytulisko=agula;)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Anuś tu jest jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/139886-Słodkie-ciacho-Beza-zasiedziała-sie-na-tymczasie-ma-domek[/url]!!! widzę, że foty z pierwszych postów wcięło, ale na końcu wątku są ( nota bene to był mój pierwszy wątek na dogo :) ) aktualne foty w miarę czasu będę wklejać...nie piszę tam na razie nic, bo na dobrą sprawę sama nie jestem na 100% pewna czy jednak jeszcze sie po nią nie zgłoszą i nie będa błagać, żebym im ją oddała...chociaż to małoprawdopodobny scenariusz;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[B]jeszcze[/B] nie "dojrzałam" do 3 psów:lol: -
karolciu, mam Dingo...dziadka Mukiego niestety póki co chyba nie, wykończyły mi się jego ogłoszenia..... :( [url]http://tablica.pl/oferta/dingo-pies-bez-szans-czeka-IDVVvw.html[/url]