Jump to content
Dogomania

pati123487

Members
  • Posts

    744
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati123487

  1. Paulina zobacz jaki ten swiat jest maly:multi:
  2. W gore malenka :p
  3. Jasne mam foteczki postaram sie przeslac o ile mi sie uda;) Jezeli chodzi o stosunek z innymi psami to wczesniej w boksie byl z sunia, przy ostatniej wizycie zauwazylam ze Ares jest na wybiegu z innymi psami, takze chyba stosunek wporzatku. Napewno bedzie wykastrowany przed adopcja ale wstrzymujemy sie do czasu gdy znajdzie sie dla niego nowy domek, wtedy pojdzie na ciachanko na pare dni do mnie lub kogos innego bo w schronie jak zostanie moze byc nieciekawie, i najlepiej zeby po rekonwalestencji po zabiegu jechal prosto do nowego domku (nie chce zeby wracal do schronu ):razz: Strosunek do dzieci nie jestem w stanie odpowiedziec na to pytanie:shake: CIezko jest czegokolwiek sie dowiedziec w schronie, i tak ze wiadomo ze mial wlasciciela i ze z blokow jest.:)
  4. Hmm.. nie chcialam ostro zaczynac watku ale to co Ula pisze to 100% prawda, a kazda moja wizyta w schronie to tylko potwierdzenie na to ze Ares ma sie coraz gorzej glowa coraz nizej spuszczona .:placz: Biedak jest ulozony nie problemowy teskni za przytulaniem , pelna micha i cieplym katem:shake:czy on zbyt wiele wymaga??
  5. Dzieki za obecnosc i za pomoc bo jest naprwade potrzebna!! Ula witam na watku :multi:
  6. bertus masz meila odemnie czekam na odpowiedz:eviltong:
  7. Poprosilam wczoraj kogos na NK od bernardynow w potrzebie o wstawienie jej :cool3:
  8. Zajela sie nia Lacrima i mousi:multi: Dzieczyny niestety nie czasowe:roll: Czy kots chetny na zrobienie bazarku??
  9. Jolek nasz czarnulek mial dom puki jego pani nie zmarla takze to nie on na pewno:shake:
  10. Oj chyba nie ma jej na molosach:roll:
  11. Lol dzieki:loveu: ciekawe czy sie przyjmie na watku:eviltong:
  12. Sunia po wszystkim bedzie potrzebowala domu stalego ,co moge powiedziec Tereso blisko ciebie Slask niestety:-(
  13. TERESO ona bedzie miala gdzie jechac wszystko jest zalatwione, jak napisalam w 1 poscie dziewczyny za 1,5 tyg przyjada po nia .a ten watek powstal po to by moc opacic klinike leki karme hotel i bog wie co jeszcze.. ja odwiedzam sucz ,spacery niemozliwe bo ona jest na kwarantannie, bo pogryzla(ugryzla) pracownika schroniska, to suczytlo to chodzaca galareta boi sie wszystkiego, nie dziwie sie ze gdy pracownik strzela do niej srodkiem usypiajacym a po chwili pcha sie do boksu a przestraszona zdezorietowana sunia z bezradnosci uzywa zebow:placz: to dobry psiak tylko skrzywdzony przez czlowieka, troche ciepla milosci dobry wet i bedzie cudowna pupilka.:loveu:
  14. Sunia uwazana jest za tyrana takze nikt jej nie zagladal w zeby, podejrzewam ze ma ok 5 lat, imie mozemy jej nadac bo puki co to mowina nia "to ta do uspienia".:angryy: Kolezanki byly dzis w schronie sunia wylonila sie z budy obwachujac reke i merdajac swoim bernardynim ogonkiem:loveu:
  15. A no szczuplejszy bo trudno o szczuplejszego hasiora, i do tego wulkan energii:-( Choc jest nim duze zainteresowanie wracal juz chyba do schronu 5 czy 6 razy:angryy: Dobranoc mam nadzieje ze widzimy sie jutro na watku:lol:
  16. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-rudy-syberian-czrno-bialy-alaskan-z-blekitnymi-oczami-blagaja-o-pomoc-173159/[/URL] Mniej pilne ale widze ze Orpha z hasiorem na zdjeciu to moze pomozez mi je oglosic bo mniej juz pomyslow brakuje:shake:
  17. No wlasnie bo ja tu nowiutka jestem i ledwo udalo mi sie zdjecia wkleic:oops:
  18. Oj pomoc jest potrzebna , wyrok juz dostala ,teraz tylko czy pomozemy odwrocic ta beznadziejna sytuacje o 180 stopni :pDajmy jej druga szanse;) Co do bazarkow jak ktos zrobi to ja dam rysunek bernardyna i alaskana malamute:) mam swojego osobistego malarza:P
  19. I mnie porzadku:eviltong: co sadzisz o bazarku??
  20. NO:multi:Nareszcie:loveu:
  21. :-( malutka wskakuj na 1 !!!!! :-(
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/113/581dfcc7b699efc6med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...