Początki bywają ciężkie. Ale po 2 miesiącach (przynajmniej u mnie) pełna harmonia.
Jeśli na początku się dogadywały i nie zapałały do siebie żądzą mordu, to po jakimiś czasie ustalą hierarchię i będzie ok. Tak jak mówi agaga pochowaj zabawki, izoluj podczas jedzenia, nie okazuj im miłości. Będzie dobrze :)