Jump to content
Dogomania

Agnezia

Members
  • Posts

    2444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agnezia

  1. Pewnie wysłali Ci hillsa :) Ja przed złożeniem zamówienia zawsze pytam na gg czy mają dany towar. Zazwyczaj połowy nie mają więc kupuję na allegro, mam 2 zaufane sklepy z dobrymi ofertami (np. do 15 kg, 4 kg karmy gratis). Ostatnio od momentu złożenia zamówienia do dostawy minęło tylko 20 godzin!!!
  2. Początki bywają ciężkie. Ale po 2 miesiącach (przynajmniej u mnie) pełna harmonia. Jeśli na początku się dogadywały i nie zapałały do siebie żądzą mordu, to po jakimiś czasie ustalą hierarchię i będzie ok. Tak jak mówi agaga pochowaj zabawki, izoluj podczas jedzenia, nie okazuj im miłości. Będzie dobrze :)
  3. Anastazja strasznie mi przykro, że tak to wyszło. Trzymajcie się i idź do lekarza. A tz nic się nie stało?
  4. Chyba kilka stron wcześniej była dyskusja, że z operacja czekamy na koniec okresu świątecznego. Żeby nie było sytuacji, że są jakieś komplikacje a lecznica prowadząca jest zamknięta. Ale nie wiem może to na jakimś innym wątku było:roll:
  5. Bokserki nie mają jeszcze OPP, dwa lata działalności minęły w grudniu dopiero. Pieniążki były zbierane dzięki uprzejmości harcerstwa polskiego.
  6. [URL]http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,8852434,Fundacje_i_stowarzyszenia_zostana_bez_1__podatku_.html[/URL]
  7. No nasze na pewno nie znajdują się w słowniku: duposkręt, dżadża radża. To tak by było na początek ;)
  8. Zapisuję jak na razie.
  9. bo ja zapomniałam, że to ja jestem założycielką wątku i moge zmienić tytuł :)
  10. Poznajecie gapowate oczy? [URL]http://demotywatory.pl/2433779/MILOSC-POWINNA-BYC-JAK-PATYK[/URL]
  11. Zróbcie mu ogłoszenie w takim stylu jak miał Bilbo gdy znalazł dom :) da się to odtworzyć?
  12. to jakiś koszmar, po cichu naiwnie liczę, że to się tak nie skończy ...
  13. Ja teraz zaczęłam robić bazarki ogólne na SOS. Dużo łatwiej się je rozlicza.
  14. nie jest :( ja dostałam punkty karne za boksiowy wątek ale podejrzewam, że osoba z "innego ugrupowania" zgłosiła spam....
  15. Ja od początku mówię, że trzeba wysyłać pw z prośbą o deklaracje. Podnoszenie, hopanie nie przynosi rezultatów. Bo niestety takich wątków jest mnóstwo i szansa, ze ktoś zajrzy a tym bardziej przeznaczy pieniążki akurat tu jest mała. Trzeba reklamować i to BARDZO intensywnie.
  16. Toż to zabójczy pakiet:crazyeye: Zaliżą na śmierć :evil_lol:
  17. Niesamowite umiejętności !!! I niesamowicie pojętny pies:) Całe życie na łańcuchu, a już wie co to łóżko :)
  18. Bardzo mało z nią spacerują a dziwią się, że niszczy. Nawet nie mogę z nimi porozmawiać tak sporadycznie ich spotykam. A nie wiem w którym bloku mieszkają. Nie wiem czy na poważnie myślą o jej oddaniu czy mówili to w formie żartu bo dotarło to do mnie od innego właściciela psa.
  19. ZAPRASZAM NA BAZAREK 50 KSIĄŻEK O RÓŻNEJ TEMATYCE :cool3: WSZYSTKO DLA BOKSERKÓW :) http://www.dogomania.pl/threads/198196-50-KSI%C4%84%C5%BBEK-dla-ka%C5%BCdego-na-SOS-bokserom-do-29-12-do-22-00
×
×
  • Create New...