Jump to content
Dogomania

Agnezia

Members
  • Posts

    2444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agnezia

  1. Zapytam się jutro rano. Dziewczyny potrzebuję na pw miejsce pobytu boksia.
  2. 16 kg :crazyeye: strasznie mało i ta łapka taka biedna :-(
  3. Dzięki Cioteczki, że jesteście i pomagacie :)
  4. Tak, jeśli możecie wspomóc grosikiem to na konto SOS Fundacja "SOS bokserom" ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa KRS: 0000318908 REGON: 141669113 NIP: 952-206-26-60 nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 nr konta w standardzie IBAN : PL 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 kod SWIFT: KRDBPLPW BARDZO DZIĘKUJEMY :)
  5. Możesz wstawić wszędzie gdzie chcesz. Im więcej osób o nim wie tym lepiej. Dane do przelewu będą uzupełnione w 1 poście.
  6. Agnezia

    Buty dla psów

    Też się zastanawiam nad jakimiś bucikami. Dziś rano łapki smarowane wazeliną ale i tak pies nie chciał chodzić nawet sie załatwić. Popołudniu wazelina zniknęła, i po spacerze łapa się rozkrwawiła. Wieczorem okazało się, że wazelina została pożarta przez pieska :(
  7. ale grzeczny:crazyeye: moja Bu już by na suficie siedziała, panikara:roll:
  8. [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1214/dscf4914h.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8652/dscf4919.jpg[/IMG] [IMG]http://img574.imageshack.us/img574/1691/dscf4931.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5603/dscf49360.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2268/dscf4940.jpg[/IMG]
  9. Wstępnie jest transport na poniedziałek rano.
  10. Figu jeździ na tej trasie dość często, zaraz jej zapytam.
  11. Łzy mi stanęły w oczach :( pomyśle nad imieniem
  12. [quote name='Ewka :)']Może macie racje, że to od zimna i śniegu, ale tak mi się wydawało, że to cała noga ją boli. Pewnie panikuje ;-) Miejmy nadzieje, że jej się to nie powtórzy :)....Na razie kupiliśmy jej taką specjalną wazelinę dla psów poleconą przez weta, ale może zwykła też może być? Ta psia ma cenę dość wysoką, a pewnie nie różni się bardzo od zwykłej.[/QUOTE] To się jej na pewno powtórzy ;) W zeszłym roku Gabi też tak czasem robiła. Mam wrażenie, że jak zbyt długo stała w jednym miejscu to ją tam szczypało. Dziś na spacerze moja Gabi biegała cały czas, natomiast berneński - kundelek kładł się i prosił żeby mu kulki lodu wyciągać z łap. My używamy zwykłej ludzkiej wazeliny.
  13. [COLOR=Green][B]Zapraszam na bazarek dla podopiecznych SOS[/B][/COLOR]:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197241-PUZZLE-na-podopoiecznych-SOS-BOKSEROM-do-6-grudnia-do-22.00?p=15827074#post15827074[/URL]
  14. [COLOR=Green][B]Zapraszam na bazarek dla podopiecznych SOS[/B][/COLOR]:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197241-PUZZLE-na-podopoiecznych-SOS-BOKSEROM-do-6-grudnia-do-22.00?p=15827074#post15827074[/URL]
  15. Zapraszam na bazarek dla podopiecznych SOS:loveu: http://www.dogomania.pl/threads/197241-PUZZLE-na-podopoiecznych-SOS-BOKSEROM-do-6-grudnia-do-22.00?p=15827074#post15827074
  16. Zapraszam na bazarek dla podopiecznych SOS:loveu: http://www.dogomania.pl/threads/197241-PUZZLE-na-podopoiecznych-SOS-BOKSEROM-do-6-grudnia-do-22.00?p=15827074#post15827074
  17. [COLOR=Green][B]Zapraszam na bazarek dla podopiecznych SOS[/B][/COLOR]:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197241-PUZZLE-na-podopoiecznych-SOS-BOKSEROM-do-6-grudnia-do-22.00?p=15827074#post15827074[/URL]
  18. Oj nie pożałujesz :)
  19. O kurczę to dobrze, że będzie miał kontynuowane leczenie, zanim zostałby zdiagnozowany mogło by trochę minąć. Szkoda nowego domku, ale to był tylko jeden dzień więc mam nadzieję, że nie przeżyją tego bardzo:roll:
  20. Raczej tak, pod warunkiem, ze uda nam się zsynchronizować kalendarze ;)
  21. [quote name='Kociabanda2']czyli nasze plakaty o znalezieniu psa mieli praktycznie pod nosem... Wieszaliśmy przy Zegrzyńskiej na granicy Jabłonny z Legionowem... Nie wiem co o tym myśleć. Pies niby zadbany był jak go znalazłaś, ale kurde wysiłku w znalezienie go nie włożyli żadnego.[/QUOTE] Dziewczyny nie wyciągajcie pochopnie wniosków na temat tego właściciela. Może wystarczy go trochę uświadomić a nie od razu skreślać. Zresztą nie wiemy w jaki sposób szukali. Nie każdy jest taki obeznany w psich tematach.
  22. Nieźle, ciekawe jak to się skończy. Gdyby pies wrócił do pierwszego właściciela to skieruj może nowy domek na naszą stronę? Tu na pewno znajdą pieska dla siebie:) [URL]http://www.sosbokserom.com.pl/[/URL]
  23. Chłopak mocno wyluzowany ;) Chyba kąpiel była fajna :)
×
×
  • Create New...