-
Posts
2444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agnezia
-
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
Agnezia replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Zapytam się jutro rano. Dziewczyny potrzebuję na pw miejsce pobytu boksia. -
Tak, jeśli możecie wspomóc grosikiem to na konto SOS Fundacja "SOS bokserom" ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa KRS: 0000318908 REGON: 141669113 NIP: 952-206-26-60 nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 nr konta w standardzie IBAN : PL 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 kod SWIFT: KRDBPLPW BARDZO DZIĘKUJEMY :)
-
Możesz wstawić wszędzie gdzie chcesz. Im więcej osób o nim wie tym lepiej. Dane do przelewu będą uzupełnione w 1 poście.
-
Też się zastanawiam nad jakimiś bucikami. Dziś rano łapki smarowane wazeliną ale i tak pies nie chciał chodzić nawet sie załatwić. Popołudniu wazelina zniknęła, i po spacerze łapa się rozkrwawiła. Wieczorem okazało się, że wazelina została pożarta przez pieska :(
-
ale grzeczny:crazyeye: moja Bu już by na suficie siedziała, panikara:roll:
-
[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1214/dscf4914h.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8652/dscf4919.jpg[/IMG] [IMG]http://img574.imageshack.us/img574/1691/dscf4931.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5603/dscf49360.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2268/dscf4940.jpg[/IMG]
-
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
Agnezia replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Wstępnie jest transport na poniedziałek rano. -
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
Agnezia replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Figu jeździ na tej trasie dość często, zaraz jej zapytam. -
Wychudzona Bonita/Bonka, zostaje na stałe w DT :)
Agnezia replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewka :)']Może macie racje, że to od zimna i śniegu, ale tak mi się wydawało, że to cała noga ją boli. Pewnie panikuje ;-) Miejmy nadzieje, że jej się to nie powtórzy :)....Na razie kupiliśmy jej taką specjalną wazelinę dla psów poleconą przez weta, ale może zwykła też może być? Ta psia ma cenę dość wysoką, a pewnie nie różni się bardzo od zwykłej.[/QUOTE] To się jej na pewno powtórzy ;) W zeszłym roku Gabi też tak czasem robiła. Mam wrażenie, że jak zbyt długo stała w jednym miejscu to ją tam szczypało. Dziś na spacerze moja Gabi biegała cały czas, natomiast berneński - kundelek kładł się i prosił żeby mu kulki lodu wyciągać z łap. My używamy zwykłej ludzkiej wazeliny. -
Wychudzona Bonita/Bonka, zostaje na stałe w DT :)
Agnezia replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
Gratuluje decyzji :) -
10-letni bokser Mike uratowany od uśpienia-Fundacja SOS Bokserom
Agnezia replied to Kapsel's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Green][B]Zapraszam na bazarek dla podopiecznych SOS[/B][/COLOR]:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197241-PUZZLE-na-podopoiecznych-SOS-BOKSEROM-do-6-grudnia-do-22.00?p=15827074#post15827074[/URL] -
12-letnia boksia, Fundacja SOS Bokserom, odeszła za TM
Agnezia replied to Kapsel's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na bazarek dla podopiecznych SOS:loveu: http://www.dogomania.pl/threads/197241-PUZZLE-na-podopoiecznych-SOS-BOKSEROM-do-6-grudnia-do-22.00?p=15827074#post15827074 -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
Agnezia replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na bazarek dla podopiecznych SOS:loveu: http://www.dogomania.pl/threads/197241-PUZZLE-na-podopoiecznych-SOS-BOKSEROM-do-6-grudnia-do-22.00?p=15827074#post15827074 -
Oj nie pożałujesz :)
-
O kurczę to dobrze, że będzie miał kontynuowane leczenie, zanim zostałby zdiagnozowany mogło by trochę minąć. Szkoda nowego domku, ale to był tylko jeden dzień więc mam nadzieję, że nie przeżyją tego bardzo:roll:
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Agnezia replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Raczej tak, pod warunkiem, ze uda nam się zsynchronizować kalendarze ;) -
[quote name='Kociabanda2']czyli nasze plakaty o znalezieniu psa mieli praktycznie pod nosem... Wieszaliśmy przy Zegrzyńskiej na granicy Jabłonny z Legionowem... Nie wiem co o tym myśleć. Pies niby zadbany był jak go znalazłaś, ale kurde wysiłku w znalezienie go nie włożyli żadnego.[/QUOTE] Dziewczyny nie wyciągajcie pochopnie wniosków na temat tego właściciela. Może wystarczy go trochę uświadomić a nie od razu skreślać. Zresztą nie wiemy w jaki sposób szukali. Nie każdy jest taki obeznany w psich tematach.
-
Nieźle, ciekawe jak to się skończy. Gdyby pies wrócił do pierwszego właściciela to skieruj może nowy domek na naszą stronę? Tu na pewno znajdą pieska dla siebie:) [URL]http://www.sosbokserom.com.pl/[/URL]
-
Chłopak mocno wyluzowany ;) Chyba kąpiel była fajna :)