-
Posts
2444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agnezia
-
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
Agnezia replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Mi w tych wszystkich kubrakach brakuje zakrycia na brzuszek. A przecież to on jest całkiem goły i ciągle marznie :( Fajne by były takie kombinezony dla suczek bokserów jak sa dla małych piesków. -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
Agnezia replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
No tak zawsze lepiej mieć dwie ręce do pary powyrywane ze stawów niż tylko jedną :) Ale te całusy wynagrodzą wszystko :) -
Masakra taki sąsiad:crazyeye: Jak chcesz zmienić otoczenie to polecam Ci moje osiedle, u nas są same mamuśki z małymi dziećmi. A towarzystwo psie też fajne. To jak dasz się namówić?
-
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
Agnezia replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
U mnie górna jedynka była mocno zbita. Już miałam czarne wizje. Ale zanim mój ukochany dentysta wrócił z urlopu to już przestało boleć:) -
Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)
Agnezia replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Tak, już jest w Warszawie. -
Jak do nas przyjechała Trini to też nie było miło na początku, wydawało się że chce zagryźć kota, była dość agresywna dla mojej Gabi, całe terytorium kuchni było jej własnością. Warczała na Gabi, szczerzyła na nią zęby zabierała jej zabawki, niby w zabawie ale szczypała ją do krwi, miłość też tylko jej się należała. Za każdym razem jak warczała, było stanowcze przerwanie głaskania i wyraźne NIE. Trochę to trwało zanim przestała być aż tak zaborcza, czasem jeszcze poburczy sobie ale to już nie to samo. A z kotem też ok.
-
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
Agnezia replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
[quote name='emhokr']z rana mamy wizytę weterynaryjną Sasha dziś zachowywał się normalnie, nagle się zachwiał, przewrócił, szybko oddychał, zero kontaktu, po chwili wstał i było w porządku... po konsultacji - możliwośc padaczki... jutro wszystko będziemy wiedziec... trzymajcie za nas kciuki... konie w 100% wyzdrowiały, wszystko jakoś się układa...to teraz pies... ech, Sasha, mam nadzieję, że będzie z Tobą w porzadku, bo ja się zapłaczę... ma apetyt, wszystko jest w porządku, wyniki sie przecież poprawiły... ech... ale pies z padaczką, jak człowiek, może życ, więc, nawet jeśli byłoby to najgorsze, to damy radę...farmakologia i dzialamy...znam psy z padaczką zyjące i funkcjonujące normalnie, więc będzie w porządku... ale na razie wierzę, ze to nie to![/QUOTE] Jak był u mnie na dt Egon to też nam kilka razy tak zrobił, dodatkowo jeszcze sikał. Pierwsze co to tez podejrzenie padaczki, ale nie było drgawek ani ślinotoku. Po konsultacji okazało się, że to serce. [URL]http://sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=340[/URL] -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
Agnezia replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak dla mnie też tekst dobry. Zdjęcia też super. -
Wychudzona Bonita/Bonka, zostaje na stałe w DT :)
Agnezia replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
Ageralion ma chyba doświadczenia z tym lekiem, może zapytaj jak to u niej wygląda. -
Słodko :) Ale widzę, że coś jednak trzeba zagryźć żeby równowaga była ;)
-
Wychudzona Bonita/Bonka, zostaje na stałe w DT :)
Agnezia replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
Teraz jak sięgam po pudełeczko wazeliny przed spacerem to się łajza bezczelnie oblizuje:eviltong: -
Wychudzona Bonita/Bonka, zostaje na stałe w DT :)
Agnezia replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
Nie zaszkodziła ;) -
Wychudzona Bonita/Bonka, zostaje na stałe w DT :)
Agnezia replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
Z wazeliną mam jeszcze jedną radę. Chować z zasięgu pyska. U nas w tym tygodniu zostało pożarte jedno opakowanie. Bo Pani nie wpadła na to, że piesek się zainteresuje ;) -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Agnezia replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Kapselku jesteś niezawodna, ja tu siedzę i robię generalne porządki a Tu już wszystko załatwione. Dzięki. -
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
Agnezia replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
To piesek większy śpioch od mojego:crazyeye: