Jump to content
Dogomania

Agnezia

Members
  • Posts

    2444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agnezia

  1. Mi w tych wszystkich kubrakach brakuje zakrycia na brzuszek. A przecież to on jest całkiem goły i ciągle marznie :( Fajne by były takie kombinezony dla suczek bokserów jak sa dla małych piesków.
  2. No tak zawsze lepiej mieć dwie ręce do pary powyrywane ze stawów niż tylko jedną :) Ale te całusy wynagrodzą wszystko :)
  3. Chyba chodzi o Pana Michała? Z tego co wiem to na razie nie ma decyzji. Wydaje mi się, że Pablo musimy szukać nowego dt na JUŻ. Anastazja spróbowała, chwała Ci za to :) ale cóż nie oszukujmy się raczej się tak nie da na dłuższą metę. No więc, nowy dt proszony o pilne zgłoszenie się :)
  4. Masakra taki sąsiad:crazyeye: Jak chcesz zmienić otoczenie to polecam Ci moje osiedle, u nas są same mamuśki z małymi dziećmi. A towarzystwo psie też fajne. To jak dasz się namówić?
  5. U mnie górna jedynka była mocno zbita. Już miałam czarne wizje. Ale zanim mój ukochany dentysta wrócił z urlopu to już przestało boleć:)
  6. Tak, już jest w Warszawie.
  7. Kapsel ma rację, jeśli maci możliwość to nawet jak Wy przygotowujecie jedzenie obydwa psy nie mogą być w kuchni. Każdy okruszek to będzie wojna. Jeśli macie możliwość to niech nie przebywają z Wami w kuchni.
  8. Jak do nas przyjechała Trini to też nie było miło na początku, wydawało się że chce zagryźć kota, była dość agresywna dla mojej Gabi, całe terytorium kuchni było jej własnością. Warczała na Gabi, szczerzyła na nią zęby zabierała jej zabawki, niby w zabawie ale szczypała ją do krwi, miłość też tylko jej się należała. Za każdym razem jak warczała, było stanowcze przerwanie głaskania i wyraźne NIE. Trochę to trwało zanim przestała być aż tak zaborcza, czasem jeszcze poburczy sobie ale to już nie to samo. A z kotem też ok.
  9. [quote name='Anastazja2009']Hej dziewczyny!!1 Póki Pan Michał sie nei odezwie Pablo bedzie...... u mnie!!!:) Germaine ma dar przekonywania :)! Dzis bedzi u mnie miedzy 18-19;0[/QUOTE] oooo tak ma dar przekonywania;) Super, że się udało:multi:
  10. [quote name='emhokr']z rana mamy wizytę weterynaryjną Sasha dziś zachowywał się normalnie, nagle się zachwiał, przewrócił, szybko oddychał, zero kontaktu, po chwili wstał i było w porządku... po konsultacji - możliwośc padaczki... jutro wszystko będziemy wiedziec... trzymajcie za nas kciuki... konie w 100% wyzdrowiały, wszystko jakoś się układa...to teraz pies... ech, Sasha, mam nadzieję, że będzie z Tobą w porzadku, bo ja się zapłaczę... ma apetyt, wszystko jest w porządku, wyniki sie przecież poprawiły... ech... ale pies z padaczką, jak człowiek, może życ, więc, nawet jeśli byłoby to najgorsze, to damy radę...farmakologia i dzialamy...znam psy z padaczką zyjące i funkcjonujące normalnie, więc będzie w porządku... ale na razie wierzę, ze to nie to![/QUOTE] Jak był u mnie na dt Egon to też nam kilka razy tak zrobił, dodatkowo jeszcze sikał. Pierwsze co to tez podejrzenie padaczki, ale nie było drgawek ani ślinotoku. Po konsultacji okazało się, że to serce. [URL]http://sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=340[/URL]
  11. Jak dla mnie też tekst dobry. Zdjęcia też super.
  12. Ageralion ma chyba doświadczenia z tym lekiem, może zapytaj jak to u niej wygląda.
  13. o kurka jakie wieści:crazyeye: Germaine odbieraj telefon i dawaj szybko znać :)
  14. Słodko :) Ale widzę, że coś jednak trzeba zagryźć żeby równowaga była ;)
  15. Teraz jak sięgam po pudełeczko wazeliny przed spacerem to się łajza bezczelnie oblizuje:eviltong:
  16. Z wazeliną mam jeszcze jedną radę. Chować z zasięgu pyska. U nas w tym tygodniu zostało pożarte jedno opakowanie. Bo Pani nie wpadła na to, że piesek się zainteresuje ;)
  17. Cześć poniedziałek nie niedziela ;) Masz ją gdzie przetrzymać w Warszawie?
  18. Ty wybierasz specjalnie takie zdjęcia, czy to standardowa mina?? No ale fakt z tych zdjęć patrzą oczy GAMONIA :)
  19. Dobrze powiedziane, małego :-( [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1584/dscf5025.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3338/dscf5034d.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5466/dscf5038s.jpg[/IMG]
  20. O rany ciekawe co wymyślą z tą łapą.
  21. Kapselku jesteś niezawodna, ja tu siedzę i robię generalne porządki a Tu już wszystko załatwione. Dzięki.
  22. To piesek większy śpioch od mojego:crazyeye:
×
×
  • Create New...