Już przyszykowane :) Opciowi zabieram taką jakby budkę ze ściankami, puszki mokrego, karmę duży worek, ciasteczka, kocyki, misia, podwójną miseczkę :)
Dziewczynki dostaną też mokre, gryzaki, śmierdziuchy i już nie pamietam co tam spakowałam :)
Aga jak bedziesz wyjeżdżać o dsiebie to daj znać, pojade z Wami do schroniska, chcę zobaczyć coś..