-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Elza i Koni w swoich własnych domkach
kaskadaffik replied to agnieszka24's topic in Już w nowym domu
Ale śliczna, będę to pisać chyba za każdym razem jak będą nowe zdjęcia :):) kawał psiura i troszkę jakby schudła ;) -
I co Basiu nic nie wiadomo, sekcja coś wykazała? szczeniaczki jutro przywozisz do Asi?..
-
Stary DON GOTYK z odgryz. ogonem-już w hotelu u DONKI
kaskadaffik replied to Ania i Kajber's topic in Już w nowym domu
Może jkaiś klub chciałby mieć taką maskotkę drużynową ;) :) -
Szczeniaczek - prezent dla dziecka równa się tragiczny koniec!!
kaskadaffik replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Uszyska ma niesamowite, można na niego patrzec godzinami !! -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
kaskadaffik replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Paskudnice zaglądam do Was, bo coś cichutko i nikt nie pyta ... ciekawe, która pierwsza znajdzie domek ?... -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
kaskadaffik replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
[quote name='hankasanok']i ja jestem u chłopaka! Moze sie z naszym Nerusiem zakumpluje :p[/QUOTE] Z Nerusiem napewno, taki malutki na śniadanko akurat ;) :) -
ZACHUDZONA NEGRA W TYPIE LABRADOR a - W CUDOWNYM DOMU U GAPA78!!!
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Żeby nie wymyśliła czegoś głupiego... oddanie suni na wieś, eh sama w to nie wierzę, to nie będę krakać, może się sytuacja unormowała u Pani... -
Hachi pokochany i szczęśliwy w swoim domku :)
kaskadaffik replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ja tez bo jest taki piekny, że mi się po nocach śni !! -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Ale się cieszę, że Balbinka już wróciła, to może jakiś student zareklamuję małą w rodzinie i cos ruszy z domkiem po zabiegu :) -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Ślicznotka koleżanka rusza po szczęście, a Ty kiedy ? -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
kaskadaffik replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Piesek jest odrobaczony i zaszczepiony :) [IMG]http://mielec.bezdomne.com/galeria/Martin%201.jpg[/IMG] [IMG]http://mielec.bezdomne.com/galeria/Martin%202.jpg[/IMG] -
Pako - bezpieczny i szczęśliwy w kochającym domku :)
kaskadaffik replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Noi gdzie ta kolejka domków po cudeńko...?? -
Kurcze miałam nadzieję, że jednak łazęga wrócił... a tu nie wiadomo czy będzie umiał teraz... Na pocieszenie napiszę, że mój Lobo uciekł za sarnami kiedyś, nie było go dwie doby, ja już nie wierzyłam że się znajdzie... a tu nagle zadzwonił tel.i dziecko mi mówi, że chyba mam Pani pieska, na co on jest chory?? Napisane mam w adresówce, że dostaje leki i musi szybko wrócić do domu, podejrzewam, że tylko dlatego zadzwonili... bo już był na podwórku u państwa, ale chyba wystraszyli się zmyślonej choroby :diabloti: adresówka jednak to niezbędna rzecz, dobrze, że mały ją ma .... mój pies faktycznie nie umial wrócić... błakał się po lesie i łąkach 15 km od domu, więc trzymam mocno kciuki, że ktoś go znajdzie i zadzwoni !!