Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Ja nie mam ani już puszki mokrego, to były pierwsze rzeczy jakie wydawałam, bo suche może leżeć. To za resztę po Foczce kupcie karmę, a ja wpłacę za czerwiec. Śliczne ma Amcia zdjęcia, dobrze, że psiaki ok i maja tak fajnie, na spacerki sobie chodzą :)
  2. To taka psinka do całowania jest !!!:)
  3. A ja się nie mogę doczytać gdzie psiaki jadą, kiedy i jak to się stało :) nie mniej strasznie się cieszę!!! Tylko nie wiem teraz ile tam u Was kastracja będzie kosztowała? u nas byłoby nas stać na kastrację obu, ale nie wiem jak tam?
  4. Ale tam u Was przeżyć ! Ewa Ty to tak jak byś miała bloga :)
  5. Śliczny pysio, a w boksie taki zwykły zapomniany kundel...
  6. Oj podejście cudne! Radarku masz super Pańcię !
  7. Alez się cieszę, że w KOŃcu Maszeńka ma cudowny domek!! I też sie dziwię jak Reno, że pierwotne, pociągowe zagryzają kury ;) u mnie to nawet ostatnio wróbelki i wszystkie czerwczyki (chrabąszcze), nie mówiąc o kotach i jeżach :( noi kojec zaczął się pruć, świetna zabawa, ciągnie diable za kolejne elementy siatki :)
  8. Trzymam mocno kciuki, a Sonia śliczna i żadnego telefonu :(
  9. Nie kastrujmy, nie sterylizujmy, jutro uciekną, zrobią około 12 szczeniaków, nieważne!!!! Basia kastruj oba jak tylko znajdziesz czas i miejsce na przechowanie, kasę obiecuję !!! Mój Lobuś 8miesięczny wykastrowany, zdrowy i szczęśliwy! ale po co było go kastrować, jak taki śliczny ;)
  10. Zenusiu a jak zdrówko? nic nie piszesz...
  11. Noi jeszcze gdzie to dt? teraz o miejsce tak ciężko ....
  12. Kasia dzisiaj wraca do Krakowa. Ja się postaram, ale jak zawsze nie obiecuję, obiecanki cacanki ;)
  13. Ale mają psinki radochę z tym stawkiem, na taki upał to rewelacja !
  14. Jak widać szaleje z Franiem, Radarek chociaz domek znalazł !!!
  15. U nas też psiaki wychodzą z futra, a w schronisku dołu do metra w ziemię pokopane, tak się chcą bidoki ochłodzić ..
  16. Dobrze, że lepiej, oby już całkiem było dobrze !
  17. Oby tak było jak piszesz!! psinki do domków jak najszybciej zanim urośniecie!
  18. I piękna miłość, dziękujemy Pani Doroto! Cytuję maila: "Pani Kasiu tak jak obiecałam wysyłam fotki naszej kochanej Zuzki . Zuzka to istny kanapowiec , który bardzo boi się burzy ;) Jak będzie Pani w okolicach to serdecznie zapraszamy :) Dorota" body, div, p {font-family: Verdana,Tahoma,Arial,Sans; font-size:13px;} [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9753/p1020195b.jpg[/IMG]
  19. To już roczek:) Pani Dorota pisała do mnie, że są szczęśliwi,a Zuzka z nimi !!! Poprosiłam zdjęcia i mam :) [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/9608/p1020696.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8647/p1020659i.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6495/p1020655w.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4056/p1020187a.jpg[/IMG]
  20. Oj chociaż nie cierpi samotnie w boksie, zapomniana :( ważne żeby nie cierpiała, miłości zaznała czarodziejskiej !
  21. Ale para cudna będzie! jakby tak je razem ktoś zaadoptował :) Sylwija dasz radę napewno !
  22. Taka :malusieńka" księżniczka, piękna jest,a le co z tego, teraz ludzie ślepi....jak Hachi tyle czeka :( U nas w schronisku kolejne pierwotne, ehh....
  23. Kurcze Basia ale szkoda, aż tak strasznie rozrabiała? chyba że jej sfory brakuje.... dobrze, że Sarunia chociaz ma domek !! Basia ja się gubię, to Sara spanielka od Asi ma domek tak?
  24. To ja dalej potrzymam kciuki za dojście miśka do zdrowia!!
×
×
  • Create New...