Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Ja nie wierzę nasz Smajl.................................................................................................................................................... siedzę i płaczę .................... nie mam już sił................
  2. Jakby pływały te Psinki , śliczneeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
  3. No właśnie gdzieeeeee ?????? :(
  4. Przeczekamy z Marcelkiem tą zimę i napewno domek na wiosnę będzie i tego się trzymajmy :)
  5. Roma nieraz jest tak że jest szybkie osłabienie, a nagle jest też szybkie "wstanie". I tego się trzymajmy, jeśli ma ciepełko teraz i leki to nie może być źle, może być już tylko lepiej, wyczekujmy, bo teraz tylko czas może coś zdziałać, Kochany wielkopiesku tyle Ciotek Cie kocha, będzie dobrze :)
  6. Nawet nie umiem opisać jak au nas była dzisiaj snieżyca.............. Wszytsko darło z balkonów, wypizdów że hohohoho, a może do hoteliku nie dotarło, to jednak troszkę daleko, a schronisko troszkę osłoniete może między zakładami ... Tylko od torów ni hu hu :(
  7. C z e k a m y i k c i u k i t r z y m a m y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. O ooooooooo Smajl uszka do góry i trzymaj się malutki Chłopczyku :( :( :( Dziewczyny obwiniać się nie możecie i tak Smajl ma lepiej u Was niż jakby siedział w schronisku u nas, narazie nie mamy wody, rury zamarzły, wodę dowożą, a wokół Smajla jakoś zainteresowania długo nie było ... Napewno będzie dobrze, jak już się ktoś Smajlem zainteresował to teraz Chłopaczek napewno się nie podda, bo wie że komuś na nim zależy :)
  9. Śliczniutki misiu razem z Tobą i przy Tobie będziemy wypatrywać wiosenki, a zdjecia Ci Renatka zrobiła wypasiaste, ciekawe jaką nam niespodziankę na Walentynki przygotuje od ciebie ?? ;)
  10. Śliczniutki misiu razem z Tobą i przy Tobie będziemy wypatrywać wiosenki, a zdjecia Ci Renatka zrobiła wypasiaste, ciekawe jaką nam niespodziankę na Walentynki przygotuje od ciebie ?? ;)
  11. Może jeszcze sie odezwą, skoro byli tak zainteresowani :) Kto pisze kartki na Walentynki to zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/178721-KARTKI-WALENTYNKOWE-SZAA-PIESKOWY-do-04-02[/url]
  12. Ja i tak uważam że jest dobrze, oczywiście nie dla Rudaska, ale że reszta psiaków już złapana, bo jak tam byłyśmy to nie dawałam większych szans, że złapane zostaną inne .. Kto potrzebuje kartkę na Walentynki, to zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/178721-KARTKI-WALENTYNKOWE-SZAA-PIESKOWY-do-04-02[/url]
  13. Mix Karmelka namów Twego chłopaka Lorka żeby Ci kartkę na nowym bazarku kupił :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/178721-KARTKI-WALENTYNKOWE-SZAA-PIESKOWY-do-04-02[/url]
  14. Ho ho ho Halusiu zeby chociaż z jedengo z tych domków coś wyszło :) ja bym Pepe sie bała im dać że wróci bo jakby tak ze strachu narobił, nie wiem zreszta to Wasza decyzja :) Kciuki zacieśnięte :)
  15. O nie Kochany tylko zdrowiej, napewno te mrozy nie sprzyjają, ale jedz choć troszkę, ale wysoka temperatura :(
  16. O nie Kochany tylko zdrowiej, napewno te mrozy nie sprzyjają, ale jedz choć troszkę, ale wysoka temperatura :(
  17. O jejku jak ale miłość , ciekawe co Lori na Walentynki wymyśli dla Karmelki, matko wszyscy jej domku życzymy, a jak tak do niego pójdzie już to biedaczek będzie tęsknił, ale widać że życie do niego powraca :)
  18. Boyek jest coraz bardziej zapatrzony na ludzia, teraz jak się przechodzi to macha jak najęty, a nie jak wczesniej stał i straszył ;) Przynajmniej mnie, bardzo dobrze mu ta przeprowadzka na przód zrobiła, szkoda że tych "przodów" nie ma dla wszystkich psaików...
  19. UUUUUUUUUUUUUUUUUUU ale nam tu Jamor nic nie pisze o Bronku.... a my codzinnie zagladamy i czekamy :)
  20. Tak pamiętam że miało siusiaka :) a jeszcze jedno takiego samego koloru jest większe, ale siedziało za budą, ale ciekawie zaglądało i nie uciekało. I ten Aga o którego pytasz bardzo był radosny i ogonek mu latał cały czas, tylko na blisko sie bał podejść :) Aga a na allegro chyba masz czekoladki na odwrót ;) to co trzyma Halci nie ma siusiaka raczej a ten co przemyka koło budy chyba cos tam mu wisi :) takie me zdanie , ale nie na stówę ... Na zdjęciach widać budy maluchów, więc można zaglądnąć do środka, kto potrzebuje ...
  21. To mocno trzymamy kciuki za domek dla suni i pozdrawiamy Gutka :)
  22. Ja nawet wyłączam wyobraźnię, bo się zadręczę myśląc o tych wszystkich zwierzątkach, które na tak zimne noce pozostaja na mrozie, na krótkim łańcuchu, bez budy........... :(
  23. No to ja tam sie kręciłam właśnie i chyba jestem ślepa ;) ale takich krasnalków nie dojrzałam ....
  24. A to sobie poliżę są siada, bo ma chore nóżki niech nie płacze :) [IMG]http://images35.fotosik.pl/107/0b151222d3736f65med.jpg[/IMG] Generalnie szczeniorki siedzą za budami w koopie bo im zimno, słomy ledwo co, ale są żywe i widac mrozy im nie zaszkodziły :)
  25. :) :) :) :) :) [img]http://images36.fotosik.pl/139/fe2427266e7cbe3fmed.jpg[/img] [img]http://images42.fotosik.pl/165/cd567b3938b2470emed.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/248/8811c5108326e4fcmed.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/248/f10ba6b301d8e3ccmed.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/253/76a85aad7241471bmed.jpg[/img]
×
×
  • Create New...