-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
kaskadaffik replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Jakby pływały te Psinki , śliczneeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
No właśnie gdzieeeeee ?????? :( -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
C z e k a m y i k c i u k i t r z y m a m y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
O ooooooooo Smajl uszka do góry i trzymaj się malutki Chłopczyku :( :( :( Dziewczyny obwiniać się nie możecie i tak Smajl ma lepiej u Was niż jakby siedział w schronisku u nas, narazie nie mamy wody, rury zamarzły, wodę dowożą, a wokół Smajla jakoś zainteresowania długo nie było ... Napewno będzie dobrze, jak już się ktoś Smajlem zainteresował to teraz Chłopaczek napewno się nie podda, bo wie że komuś na nim zależy :)
-
Ja i tak uważam że jest dobrze, oczywiście nie dla Rudaska, ale że reszta psiaków już złapana, bo jak tam byłyśmy to nie dawałam większych szans, że złapane zostaną inne .. Kto potrzebuje kartkę na Walentynki, to zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/178721-KARTKI-WALENTYNKOWE-SZAA-PIESKOWY-do-04-02[/url]
-
Mix Karmelka namów Twego chłopaka Lorka żeby Ci kartkę na nowym bazarku kupił :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/178721-KARTKI-WALENTYNKOWE-SZAA-PIESKOWY-do-04-02[/url]
-
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Ho ho ho Halusiu zeby chociaż z jedengo z tych domków coś wyszło :) ja bym Pepe sie bała im dać że wróci bo jakby tak ze strachu narobił, nie wiem zreszta to Wasza decyzja :) Kciuki zacieśnięte :) -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
UUUUUUUUUUUUUUUUUUU ale nam tu Jamor nic nie pisze o Bronku.... a my codzinnie zagladamy i czekamy :) -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Tak pamiętam że miało siusiaka :) a jeszcze jedno takiego samego koloru jest większe, ale siedziało za budą, ale ciekawie zaglądało i nie uciekało. I ten Aga o którego pytasz bardzo był radosny i ogonek mu latał cały czas, tylko na blisko sie bał podejść :) Aga a na allegro chyba masz czekoladki na odwrót ;) to co trzyma Halci nie ma siusiaka raczej a ten co przemyka koło budy chyba cos tam mu wisi :) takie me zdanie , ale nie na stówę ... Na zdjęciach widać budy maluchów, więc można zaglądnąć do środka, kto potrzebuje ... -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
A to sobie poliżę są siada, bo ma chore nóżki niech nie płacze :) [IMG]http://images35.fotosik.pl/107/0b151222d3736f65med.jpg[/IMG] Generalnie szczeniorki siedzą za budami w koopie bo im zimno, słomy ledwo co, ale są żywe i widac mrozy im nie zaszkodziły :) -
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
:) :) :) :) :) [img]http://images36.fotosik.pl/139/fe2427266e7cbe3fmed.jpg[/img] [img]http://images42.fotosik.pl/165/cd567b3938b2470emed.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/248/8811c5108326e4fcmed.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/248/f10ba6b301d8e3ccmed.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/253/76a85aad7241471bmed.jpg[/img]