-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Ależ loczki :) Nie mam narazie namiarów na tą drugą babkę, będę się chyba musiałą przejechać tam, bo inaczej się nie dowiem. Bunia jesteś przepiękna i takie mądre spojrzenie :)
-
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Masienka tak jak pytasz właśnie mój sie zachowuje- dominator, wszystkich kocha, na obcych wogóle nie zwraca uwagi na ulicy czy gdziekolwiek, ale dzieci jego wzrostu albo mniejsze to jakby wrogowie, łapie zębami, nie gryzie, ale jakby podgryza... U Was też tak sie malamuty zachowują?? a Bronisław ??w domu żonki i córy nie podgryza? chociaż pewnie nie bo widzi Jamora za Nimi ;) ...i się boi :) A bardzo jestem ciekawa jeszcze jak dało się Bronka nauczyć, żeby wracał do człoweika spuszczony ze smyczy :-o ja sobie nie wyobrażam mojego puścić, bo zaraz ucieka :shake: Słucha sie tylko na smyczy i jak wie że jest teren ogrodzony, inaczej wcale.. -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Normalny męski odruch, co za chłopem będę szedł jak przede mną dwie laski;) A ja się pochwalę, tu mój malutki Bronisław/Ambo, zdjęcia Bronka niesamowite, do gazet sie nadają :) -
Dzięki, czyli w marcu wpłacam kolejne za 5 misięcy z nadzieją że się nie przydadzą, bo sunia będzie w domku :) :)
-
Basia ja to chyba sobie musze na czole zapisać ;) od kiedy Górka jest u Murka? :) Bo ja za 5 miesiecy dałam, ale chyba jeszcze nie minęły...
-
Romka uśpiony napewno nie został tak dla spokojności sumienia, u nas Doktor bardzo rzadko się na to decyduje, nieraz same patrząc na niektóre bidy uważamy, że lepiej by nie cierpiały, ale Doktor twierdzi że dopóki piesek żyje to niech żyje. Także Mrozik pewnie odszedł sam, cichutko, nikogo nie miał przy sobie i tylko my bedziemy wiedziały, że takie maleństwo istniało :( :( :( Śnieżku jak się cieszę że w nowym domku Ci doopina lata, suuuuuuuper, Kiero faktycznie musiał wcześnie wyjechać, skoro malizna już w domku :) :) :)
-
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
kaskadaffik replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Halcia Gustaw to chyba ten co myslałyśmy , że go nie podniesiesz bo taki ciężki, nie? ale przymmilak, cudny, ja takie jamnikowce ubóstwiam :) -
A widziałyście na swietlicy Małpeczkę? , jak była chwilkę to Bunia leżała, ale ta małpeczka z krzywym ryjkiem mnie rozwaliła, obszczekała i się chciała poprzytulać :)
-
Jakie to życie jest, tu się cieszymy, że Śnieżek jedzie a tu Mrozika juz nie ma, przypomniał mi się Lorik jak poszdł do Murki ale za to że odeszła Bona w klinice, ehhhh, życie.......:( Byłam w Katowicach, drogi czarne, suchutkie, nic nie ma śliskiego, jutro powinno byc podobnie, więc jazda by była spokojna .
-
Halcia ja też pierd...lę ;) co za psinka, tyle lat, tyle samotności i ona potrafi dwie łapinki dawać, SZOK !!!!!!!!!!!!!! Jestem pod niesamowitym wrażenim, to co dzisiaj zrobiłyście woła o nagrodę :) Bubka jaki z Ciebie niemiłosierny słodziak i na żywo :) taka śliczna, zdjcia nie oddają tego WIELKIEGO srduszka Twojego , filmiki niesamowite :) :) :)
-
Mali i samotni z Mielca !!! nowe malce str.184
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
To są fakty niestety .........ale jak u nas w Milcu sterylka kosztuje 200 zł, a ktoś na wsi ma przynajmniej 3 psy, to w życiu, powtarzam w życiu nie pójdzie tego zrobić, chocby miał dopłatę. To nasza Polska właśnie...... :( -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Teraz to nam faktycznie chyba Tuptuś zjadł Bronka .... i Jamora :) -
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Kurczę ale nabrał dobermańskiej postawy :) Piękny jest, a kocyki pod poopą jakie mięciutkie :) :) :) -
Haluś-młode rude cudo już we WŁASNYM DOMU :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Ja też myślę że gość może kłamać, ja mogę przez Wisłę przepłynąć jak będę wracać z Krakowa, ale nie wiem czy gościowi będzie pasował czas, chyba że mój wróci wcześniej z Węgier, co nie sądzę.... Tylko ja nie wiem co bym miała gościowi nagadać za bardzo, jakiego innego psiaka zaoferować?...