Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Ależ loczki :) Nie mam narazie namiarów na tą drugą babkę, będę się chyba musiałą przejechać tam, bo inaczej się nie dowiem. Bunia jesteś przepiękna i takie mądre spojrzenie :)
  2. No też jestem ciekawa jak tam pierwsza nocka maluszkowi minęła w domku, w ciepełku :)
  3. Kobity nawet nocą ciemną nie mogą spać tylko u Bubki na wątku siedzą :)
  4. Zostaje tylko modlitwa do Psiego Boga, żeby nasza myszka miała samo szczęście w oczkach całe życie po schronisku ..
  5. Masienka tak jak pytasz właśnie mój sie zachowuje- dominator, wszystkich kocha, na obcych wogóle nie zwraca uwagi na ulicy czy gdziekolwiek, ale dzieci jego wzrostu albo mniejsze to jakby wrogowie, łapie zębami, nie gryzie, ale jakby podgryza... U Was też tak sie malamuty zachowują?? a Bronisław ??w domu żonki i córy nie podgryza? chociaż pewnie nie bo widzi Jamora za Nimi ;) ...i się boi :) A bardzo jestem ciekawa jeszcze jak dało się Bronka nauczyć, żeby wracał do człoweika spuszczony ze smyczy :-o ja sobie nie wyobrażam mojego puścić, bo zaraz ucieka :shake: Słucha sie tylko na smyczy i jak wie że jest teren ogrodzony, inaczej wcale..
  6. Normalny męski odruch, co za chłopem będę szedł jak przede mną dwie laski;) A ja się pochwalę, tu mój malutki Bronisław/Ambo, zdjęcia Bronka niesamowite, do gazet sie nadają :)
  7. Dzięki, czyli w marcu wpłacam kolejne za 5 misięcy z nadzieją że się nie przydadzą, bo sunia będzie w domku :) :)
  8. Basia ja to chyba sobie musze na czole zapisać ;) od kiedy Górka jest u Murka? :) Bo ja za 5 miesiecy dałam, ale chyba jeszcze nie minęły...
  9. To ja pójdę z Tobą, a że to nie słoma od Was to jestem w szoku ciężkim, ktoś jednak ruszył do roboty ze słomą, fajnie, że w końcu ... :)
  10. Romka uśpiony napewno nie został tak dla spokojności sumienia, u nas Doktor bardzo rzadko się na to decyduje, nieraz same patrząc na niektóre bidy uważamy, że lepiej by nie cierpiały, ale Doktor twierdzi że dopóki piesek żyje to niech żyje. Także Mrozik pewnie odszedł sam, cichutko, nikogo nie miał przy sobie i tylko my bedziemy wiedziały, że takie maleństwo istniało :( :( :( Śnieżku jak się cieszę że w nowym domku Ci doopina lata, suuuuuuuper, Kiero faktycznie musiał wcześnie wyjechać, skoro malizna już w domku :) :) :)
  11. Halcia Gustaw to chyba ten co myslałyśmy , że go nie podniesiesz bo taki ciężki, nie? ale przymmilak, cudny, ja takie jamnikowce ubóstwiam :)
  12. Jeju pierwsze zdjęcie to jak z okładki jakiejś gazetki albo pocztówka, przesliczny miś :0)
  13. Dzięki Halcia kochana za miazianko , tak mi ta bida w głowie siedzi... :( te jej łapinki... Ale miziasta jest niesamowicie nie? taka fajniusia, a Buba to dzis gwiazda number one na dogo :) :)
  14. To super, Wasze wieści się czyta z uśmiechnieta buzia, żeby każdy psiak znalazł tak fajnego Pana :)
  15. Dziewczyny założę się że ta słoma to wasza robota, bo tyle nigdy w budach nie widziałam i u Buby i tutaj , szok !!! Super !
  16. A widziałyście na swietlicy Małpeczkę? , jak była chwilkę to Bunia leżała, ale ta małpeczka z krzywym ryjkiem mnie rozwaliła, obszczekała i się chciała poprzytulać :)
  17. Na bank jest zakochany, ale nie w Karmelce tylko w Murce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
  18. Następna przestraszona bidulka...a takie cudo :)
  19. Jakie to życie jest, tu się cieszymy, że Śnieżek jedzie a tu Mrozika juz nie ma, przypomniał mi się Lorik jak poszdł do Murki ale za to że odeszła Bona w klinice, ehhhh, życie.......:( Byłam w Katowicach, drogi czarne, suchutkie, nic nie ma śliskiego, jutro powinno byc podobnie, więc jazda by była spokojna .
  20. Halcia ja też pierd...lę ;) co za psinka, tyle lat, tyle samotności i ona potrafi dwie łapinki dawać, SZOK !!!!!!!!!!!!!! Jestem pod niesamowitym wrażenim, to co dzisiaj zrobiłyście woła o nagrodę :) Bubka jaki z Ciebie niemiłosierny słodziak i na żywo :) taka śliczna, zdjcia nie oddają tego WIELKIEGO srduszka Twojego , filmiki niesamowite :) :) :)
  21. To są fakty niestety .........ale jak u nas w Milcu sterylka kosztuje 200 zł, a ktoś na wsi ma przynajmniej 3 psy, to w życiu, powtarzam w życiu nie pójdzie tego zrobić, chocby miał dopłatę. To nasza Polska właśnie...... :(
  22. Smajki mija tydzień jak Ci nie ma, wszyscy wierzymy, że tam masz już swojego kochanego człowieka i jesteś najszczęśliwszym psiakiem pod słońcem/niebem ? ale i tak smutno bez Ciebie :-(:-(:-(
  23. Teraz to nam faktycznie chyba Tuptuś zjadł Bronka .... i Jamora :)
  24. Kurczę ale nabrał dobermańskiej postawy :) Piękny jest, a kocyki pod poopą jakie mięciutkie :) :) :)
  25. Ja też myślę że gość może kłamać, ja mogę przez Wisłę przepłynąć jak będę wracać z Krakowa, ale nie wiem czy gościowi będzie pasował czas, chyba że mój wróci wcześniej z Węgier, co nie sądzę.... Tylko ja nie wiem co bym miała gościowi nagadać za bardzo, jakiego innego psiaka zaoferować?...
×
×
  • Create New...