-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podrzucę chociaż... -
Chyba nie mamy wyjścia jak tylko poczekać... :( Mam nadzieję, że najdalej w przyszłym tygodniu Marlenka się w jakiś sposób z nami skontaktuje. aha! Mam jeszcze niespodziankę :) Prezencik od Pani Agnieszki dla fanów Jumbo :) Oto on i sunia Pani Agnieszki - Lena: [IMG]http://images38.fotosik.pl/628/c4c77fc310d72f78med.jpg[/IMG]
-
[quote name='obraczus87']Kocia - czy Marlenka skontaktowała się z Tobą????[/QUOTE] niestety nie :( Nie ma jej od poniedziałku na gg (wysłałam wiadomość). Na wątku Rurka Joanna83 napisała, że rozmawiała z Marlenką i mamy się uzbroić w cierpliwość, bo Marlence net w domu zakładają.
-
Pani Agnieszka odwiedziła w weekend Jumbo :) Mamy wieści! :) [I]"(...) psiak w znakomitej formie; z moja Lena gania, z psem P Krzysztofa wciąż się nieco ścierają, ale mam nadzieje, że to kwestia czasu... [/I] [I]Najsłabiej jest ze smycza, ale przynajmniej teraz już sie daje zapiąć i nie ucieka; niedawno jeszcze tego nie mozna bylo zrobic; ale chodzic sie boi bardzo; [/I] [I] i boi sie kobiet... [/I] [I]wciąż nieufny, ale powoli się otwiera i jak jest szczęśliwy, język wywala aż do ziemi :) (...)" [/I]
-
[quote name='Awit']A ja spytam, co ma Marlenka do Jumbo, bo coś chyba mi umknęło...[/QUOTE] w zasadzie wszystko :) Marlenka pomogła Pani Agnieszce (Pani Agnieszka zauważyła Norka przy drodze) i panu Krzysztofowi (który w raz z żoną zgodzili się zostać DT) złapać Jumbo. Ona także zbiera wpłaty na jedzenie/szczepienia... no i kontaktuje się z dt. U Marlenki jest karma, którą Jumbo dostał od Mtf Zalesie.
-
Żeby z interwencji zabrać to psy musiałby być jakieś zaniedbane, głodne czy coś, a one źle nie wyglądają. Jak Ela ostatnio u niego pod płotem była to je pierogami karmił :D Widać z jakiejś hurtowni dostał. On przyjmuje wszelką pomoc z bardzo różnych źródeł i jakoś dają radę. Tyle, że gotówki raczej ten pan nie widuje. Tu nie chodzi o zabranie, bo jakby z nim dobrze pogadać to pewnie sam, by je dał na sterylizację. On chce je wysterylizować tylko ktoś mu wmówił, że najpierw powinny raz urodzić. Lekko się z nim nie gada, ale jakby ktoś miał czas łazić do niego często i cierpliwie by mu tłumaczył....a przy tym coś psiakom czy reszcie zwierzaków przynosił (karma, sianko dla królików) ;) to myślę, że jest szansa by się z nim dogadać. Nie twierdzę, że facet jest łatwy. Fakt - często zbacza z tematu i gada od rzeczy. Podobno często zmienia zdanie i ciężko z nim cokolwiek ustalić. Pomagała mu już dyrektorka z Józefowa (nie lubi jej bo zabrała mu hordę psów jak miał ich 20 czy 30... już nie pamiętam, no i rzekomo słabo mu zapłaciła za jakąś robotę); pani z hoteliku/fundacji też go dobrze zna (powiedziała, że nie wie skąd on te wszystkie psy bierze i że chyba je kradnie. O to go nie podejrzewam :D On twierdzi, że kilka znalazł w lasach przywiązane do drzew, a resztę mu ludzie przez płot podrzucili. I ja myślę, że to jest prawdopodobne); jedynie gmina nie wiedziała o jego istnieniu... taaa... W opiece społecznej mają go dosyć, bo często zmienia zdanie i raz chce się pozwolić przenieść, a innym razem odmawia. Zdaje się, że wolontariuszki z Józefowa nie raz już mu o tych sterylkach tłumaczyły i on kuma o co chodzi. O czym jednak z nim gadać jak nie ma za co zrobić tych sterylek ani dokąd zabrać te dwie kobitki na czas rekonwalescencji? No i kto tam będzie zasuwał do niego non stop żeby z nim pertraktować? Trochę paranoja to wszystko, bo facet niby chce zrobić te sterylki, tylko nie ma kto mu w tym pomóc, a on jest bezrobotny (a jak coś ma gotówki to chyba przepija)... Ostatnio powiedział Eli, że sam sobie z tym da radę. Myślałam, że może fundacja czy schronisko mu w tym pomaga, ale chyba nie... Ja już nie wiem:niewiem: Edit: Ten gość wymaga stałego nadzoru, bo on stale te stado swoje powiększa i co raz trzeba z nim na nowo gadać i zabierać mu część z tych zwierzaków (te co chce oddać jak Bajeczkę) albo przynajmniej sterylizować i mu zwracać (jak się raz nie odda zgodnie z umową to następnym razem nie pozwoli). Dlatego uważam, że ten facet to sprawa dla jakiejś fundacji, a nie dla takich małych żuczków jak my...
-
no to chyba byłoby na tyle... :( Nie chcę myśleć jaki los czeka te biedne kociaki i szczeniaki... :(
-
Dzwoniłam do gminy. Powiedzieli, że zajmują się tylko bezdomnymi zwierzętami, a tamte mają przecież właściciela. Ponadto nic nie da się załatwić na szybko (a tu przecież o czas chodzi, bo o sterylki aborcyjne). Powiedzieli by napisać pismo (opisać sytuację) i zobaczą co się da zrobić. Pani była bardzo miła i szukała z kierownikiem rozwiązania, ale jedyne co wymyślili to by opisać im sytuację w piśmie i wtedy postarają się coś pomyśleć. Już pędzę. Nie mam czasu i siły na pisanie pism :(
-
Jak będę coś Fąflowi gotowała to podrzucę Paniom ze trzy porcje. Mam nadzieję, że za długo to on na osiedlu nie przesiaduje, bo jak komuś coś odwali i zadzwoni na skargę na policję czy do gminy to wezwą do niego hycla... :( Dzwoniłam do hoteliku/fundacji (poza schroniskiem to chyba jedyna fundacja w tej okolicy). O ciążach nie wiedzieli, ale niestety nie zajmą się suką i kotką faceta. Mają własnych psów za dużo :(
-
Szarotko wlazłam na link, który podałaś i nie wiem co dalej :( Ja na facebooku poruszam się trochę jak głuchoniemy na koncercie :/ Mogłabyś pomóc? Treść ogłoszenia Jumbo i wszystkie zdjęcia jakimi dysponujemy są w pierwszym poście.
-
Elu, a jak szłaś do faceta, zaglądałaś może po drodze do Ciapka? Posłanko ze słomy stoi jak je zostawiłyśmy? Ciapek/Łatek z niego korzysta??
-
[CENTER][IMG]http://www.sendspace.pl/file/72e0d18f9dd6a1d82683ccf[/IMG][SIZE=4]Plakacik gotowy :) Zachęcam do częstowania się :) [/SIZE][URL]http://www.sendspace.pl/file/72e0d18f9dd6a1d82683ccf[/URL] [SIZE=4] Bardzo proszę o rozwieszenie w lecznicach wet, sklepach zoo i gdzie tam się jeszcze nawinie. [/SIZE] To nie jest akcja poszukiwania zagubionego psa, więc nie ma co szaleć z wieszaniem na wszystkich drzewach i słupach, ale jak spotkacie jakąś tablicę ogłoszeniową np. przy sklepie czy kościele, to bardzo proszę POWIEŚCIE PLAKACIK! :)[/CENTER]
-
SALSA - malutka amstaffka, zostaje na stałe w DT u Bulletów :))))
Kociabanda2 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aneczka&Sułtan']poprosiłam o ogłoszenia, chyba zamówię pakiecik. Sama się do tego nigdy nie zabiorę :D po pierwsze nie wiem jak się do tego zabrać, po drugie musiałabym to chyba robić w piwnicy, żeby TZ nie widział :D[/QUOTE] no tak :D :D -
SALSA - malutka amstaffka, zostaje na stałe w DT u Bulletów :))))
Kociabanda2 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
nowe ogłoszenia koniecznie :) i allergo. Sami robicie tym razem czy ktoś pomaga? -
[quote name='Neris']Kociabando, jeśli chcesz to ja wywieszę plakacik w Mastifie w Nowym Dworze Mazowieckim, ostatniio bywam tam co najmniej raz w tygodniu z moją sunią z niedoczynnością nerek, powinni mi pozwolić...[/QUOTE] Och byłoby świetnie!! Dzięki Ci kochana :) Zaraz zabiorę się za zrobienie plakaciku. Dzięki!!!
-
[quote name='Awit']A mówiłaś im o wizycie, może trzeba mówić o spotkaniu, żeby poznali osobę od której adoptują psa.... Żeby ogólnie się poznać itd. Słowo wizyta może wywołać lęk.[/QUOTE] Ja nie podaję namiarów na siebie w ogłoszeniach, bo nie znam psa i nic o nim nie mogę powiedzieć. Co do samego słowa wizyta/spotkanie to nie w tym przypadku, bo Pan chciał się spotkać w Warszawie (przyjechałby z okolic Gdyni wraz z zięciem, który ma regularne kursy do W-wy) i od razu zabrać psa bez wizyt u niego. Czyli spotkać się chciał, ale na wizytę się nie zgodził :(
-
Awit kochana pisałam o tym hoteliku na modlińskiej wyżej i nie raz na tym wątku :) Teraz to już tylko używam skrótów myślowych (teraz chyba są też fundacją i interesują się trochę tym facetem) :) Odebrać siłą nie można, bo brak podstaw. Niestety trzeba z nim po dobroci, albo wcale :/
-
SALSA - malutka amstaffka, zostaje na stałe w DT u Bulletów :))))
Kociabanda2 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]przepraszam za offa...[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred] Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER] -
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
Kociabanda2 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]przepraszam za offa...[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred] Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER] -
podniosę... [SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]i od razu przepraszam za offa...[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred] Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER]
-
[SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]przepraszam za offa...[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred] Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER]
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Kociabanda2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black]przepraszam za offa...[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=5][COLOR=darkred] Serdecznie zapraszam na bazarek [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=darkred] [B]PEŁNA MICHA dla Jumbo![/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202398-Bazarek-PE%C5%81NA-MICHA-dla-Jumbo!-do-25.02.2011-g.21.00.-Zapraszamy[/url]![/CENTER] -
Puste oczodoły!!! Toffi prosi o wsparcie!!! POMÓŻ MU!!!
Kociabanda2 replied to kagome19's topic in Kotki już w nowych domach
podniosę...