Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. 29tego Stefan przy nas był jeszcze odrobaczony i odpchlony oraz zaszczepiony. Tym ostatnim byłam nieco zaskoczona, bo szczepienie mieliśmy robić już sami dwa tygodnie po odstawieniu antybiotyku, ale Pani z hoteliku powiedziała, że już można zaszczepić i zaszczepiła. Do kosztów pokrytych przez Azyl oprócz pobytu między 19.01 a 29.01 stycznia (dobrze sobie przypominam, że to 25zł za dobę???) i kastracją (250zł), trzeba więc chyba doliczyć odrobaczenie, odpchlenie i szczepienie. Nie wiem jakie to koszty. U naszego Weta takie szczepienie jak miał Stefan kosztuje 70zł. Faktycznie jakby nie liczyć 770zł nie wyjdzie. Chyba, że czegoś nie policzyłam?
  2. wow! To faktycznie się porobiło... :( 2 a 7 lat to jest różnica. Mam nadzieję, że mimo to Ania i jej mama będą kochać Moruska. Trzymam za niego kciuki!
  3. [QUOTE]dzwonił jakiś buc wczoraj Tomaszów, chce psa na zewnatrz ale jak usłyszał o wizycie i umowie to powiedział, że się zastanowi nie rozumiem ciszy w sprawie Wilanka :/[/QUOTE]Coś mi się wydaje cioteczki, że ten burak to musiał być ten cały wujek mojej sąsiadki :/ Nie wiem co prawda skąd on jest, ale sąsiadka się nie odzywa, by podsunąć jej innego pieska ani nic, a to jej wujostwo miało być tylko tydzień w Wawie. Zatem to pewnie oni. Ciekawe tylko, że zdziwiła go konieczność podpisania umowy. Pewnie sąsiadka im nie powtórzyła, że trzeba umowę podpisać i o tych wizytach :/ a skontaktować mnie bezpośrednio z nimi nie chciała... Tak czy inaczej coś nie tak z tymi ludźmi. Sąsiadki nie lubię od pierwszego wejrzenia ;) a z tego co widzę jej wujostwa też bym nie polubiła... :/
  4. Ellig prześledziłam wszystkie wpisy z rozliczeniami na wątku i faktycznie nie znalazłam potwierdzenia Twojej wpłaty. Zaczekajmy, aż Taubi da nam pełną listę wpłat i dokładniejsze rozliczenie wydatków w Elvecie i Bobrowcu. Na pewno wszystko się znajdzie i wyjaśni :) [SIZE=1]08-01-2010 MARIUSZA D. [B]5zł[/B] 08-01-2010 TOMASZ D. [B]20zł[/B] 08-01-2010 ANDRZEJA K. [B]20zł[/B] 08-01-2010 PAWŁA R. [B]10zł[/B] 08-01-2010 MONIKA D. [B]40zł[/B] 08-01-2010 MAŁGORZATA R. [B]25zł[/B] 08-01-2010 JOANNA M. [B]20zł[/B] 08-01-2010 kosu32 [B]30zł[/B] 08-01-2010 BOGDANA S. [B]10zł[/B] 08-01-2010 KINGA M. [B]20zł[/B] 08-01-2010 MICHAŁA G. [B]50zł[/B] 08-01-2010 BEATY C. [B]50zł[/B] 07-01-2010 JANA G. [B]50zł[/B] 07-01-2010 MAŁGORZATA S. [B]100zł[/B] 06-01-2010 EWA G. [B]35zł[/B] 06-01-2010 KATARZYNA P. [B]150zł[/B] 09-01-2010 EMILIA T. [B]50[/B]ZŁ 11-01-2010 EWA B. [B]50[/B]ZŁ 11-01-2010 WALDEMAR P. [B]50[/B]ZŁ 11-01-2010 KINGA M. [B]20[/B]ZŁ 11-01-2010 ANDRZEJ S. [B]20[/B] zł 15.01.2010r.- MONIKA Ł. [B]50[/B]ZŁ [B]Wydatki w Elvecie[/B]: karma Royal Renal- puszka - 21zł badanie usg, szpital + leki - 295zł 21zł karma 295zł badanie usg, szpital + leki 75zł badania krwi [B]Wydatki z Bobrowca:[/B] 777zł - kastracja, hotel, leki, odrobaczenie, odpchlenoie[/SIZE]
  5. Taubi, jaki jest nr ewidencyjny Stefanka? Muszę go wpisać na umowę.
  6. widzę, że kwestie finansowe nam się zagmatwały... :/ [B]Mru[/B] - DZIĘKI za wprowadzenie zmian! Nowego wątku nie będę zakładać, bo wszyscy się już chyba przyzwyczailiśmy do tego, ale postaram się nie zawracać Ci często głowy :) Nie musisz wszystkiego uważnie śledzić - jak pojawi się coś co trzeba dać na pierwszą to będę pisać pw. Ok?
  7. [quote name='taubi'][B]Wpłaty:[/B] 15.01.2010r.- MONIKA Ł. 50ZŁ [B]Wydatki z Bobrowca:[/B] 777zł - kastracja, hotel, leki, odrobaczenie, odpchlenoie[/QUOTE] Dzięki [B]Taubi[/B] :) Czy w tym rozliczeniu uwzględniono szczepienie? Stefan 29 stycznia był jeszcze zaszczepiony na wściekliznę i pozostałe. [B]Ankekoval[/B], na nasze konto wpłynęły już pieniążki na jedzenie dla Stefana - 300zł. Dziękujemy!!! [B]Mru[/B], możemy prosić na pierwszą?
  8. Na chwilę obecną Stefan ma ogłoszenia na: [URL="http://www.alegratka.pl/"][COLOR=windowtext]www.alegratka.pl[/COLOR][/URL] [U][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][COLOR=windowtext]www.eoferty.com.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"][COLOR=windowtext]www.gieldaogloszen.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][COLOR=windowtext]www.kupsprzedaj.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.adopcje.org/"][COLOR=windowtext]www.adopcje.org[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.4lapy.info/"][COLOR=windowtext]www.4lapy.info/[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.ogloszenia.szukanie.pl/"][COLOR=windowtext]www.ogloszenia.szukanie.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.kokosy.pl/"][COLOR=windowtext]www.kokosy.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"][COLOR=windowtext]www.kupiepsa.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.mojpupil.pl/"][COLOR=windowtext]www.mojpupil.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][FONT=Arial][URL="http://www.dwukropek.pl/"][COLOR=windowtext]www.dwukropek.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/U] [U][URL="http://www.karusek.com.pl/"][COLOR=windowtext]www.karusek.com.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/"][COLOR=windowtext]www.ogloszenia.24polska.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.ogloszenia.adverts.pl/"][COLOR=windowtext]www.ogloszenia.adverts.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.polskastrefa.eu/"][COLOR=windowtext]www.polskastrefa.eu[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.zwierzaki.org/"][COLOR=windowtext]www.zwierzaki.org[/COLOR][/URL][/U] [U][FONT=Arial][URL="http://www.ogloszenia.web-marketing.pl/"][COLOR=windowtext]www.ogloszenia.web-marketing.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/U] [U][URL="http://www.afisze.pl/"][COLOR=windowtext]www.afisze.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.drobny.com.pl/"][COLOR=windowtext]www.drobny.com.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][FONT=Arial][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][COLOR=windowtext]www.przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/U] [U][URL="http://www.spacerek.net/"][COLOR=windowtext]www.spacerek.net[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.nasipupile.pl/"][COLOR=windowtext]www.nasipupile.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.adin.pl/"][COLOR=windowtext]www.adin.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.owi.pl/"][COLOR=windowtext]www.owi.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.ogloszenia-drobne.com.pl/"][COLOR=windowtext]www.ogloszenia-drobne.com.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.drobne.pl/"][COLOR=windowtext]www.drobne.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.isu.pl/"][COLOR=windowtext]www.isu.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.cafeanimal.pl/"][COLOR=windowtext]www.cafeanimal.pl[/COLOR][/URL][/U] [U][URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=windowtext]www.animalia.pl[/COLOR][/URL][/U] ale część będę musiała poprawić lub najlepiej całkiem odnowić, bo dane do kontaktu są nieaktualne i zdjęcia przydałoby się zmienić. [B]Mru[/B] - pozostałe ogłaszane przeze mnie psiaki (włącznie z Henem) mają ogłoszenia na tych samych stronach www.
  9. a jak to wszystko jednak nie pomoże to ja wyciągnę z piwnicy piłę do metalu i idę w nocy połazić po wysokich partiach rusztowań
  10. podnoszę Pikselka!!! Selenga kochana jesteś, że mu ten bazarek zrobiłaś :loveu:
  11. [quote name='ankekoval']Witam W Bobrowcu nic mi o stanie zębów Stefana nie mówili... W el-wet'cie na ul.Niepodległosci Pani Doktor wspominała tylko, ze trzeba usunać jeden kieł... To pewnie ten.... Domyślam sie, że dlatego Stefan nie lubi suchej karmy -bo mu cięzko ją pogryźć...... Nie wiadomo czy go nie bolą te zęby ale wiem jedno, że trzeba poczekac z kolejną narkozą jakiś czas.... [/QUOTE] Jestem przekonana, że o tym zębie mówili, a z narkozą trzeba poczekać min. miesiąc. Jak ja zaglądam w tą jego paszczę i widzę ten kieł to, aż mnie zęby bolą :( :( [QUOTE]Na budowie Stefana zaczynają się jakieś "ruchy" ale nikt nawet nie zapytał o Stefana.... Mam tylko nadzieję, ze nie pojawi się tam kolejny pies......[/QUOTE]Su*&%%$ny!!! :angryy::angryy::angryy: Oby faktycznie następnego psa tam nie ściągnęli :mad: Darmowa ochrona - nawet karmić nie trzeba :mad::mad: Mam nadzieję, że ten pajac co Stefana tam zostawił na pastwę losu kark sobie skręci na tej budowie :angryy:
  12. Jeśli ktoś poza mną robi ogłoszenia Stefanowi to przypominam, że [B]zmienił się kontakt[/B]. Teraz będzie: Kamila 608 014 406 Dominik 606 26 99 19 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  13. ale się tu dzieje. Cieszę się, że Morus i Mroczka już w domkach :loveu: No i szczenior wrócił do swoich. Lecę dalej ogłaszać Dinę, Agata, Biska i Miki oraz Hena oczywiście.
  14. No na razie z finansami jest ok, bo Ankekoval zebrała pokaźną sumę 500zł w swojej firmie NA UTRZYMANIE Stefana. Czekamy tylko na wpłatę. Jeśli jednak mamy robić Stefankowi zęby to w marcu/kwietniu potrzebne będą dodatkowe pieniążki na ten cel. [B]ZBIERAMY DEKLARACJE.[/B] Do Bobrowca się dodzwoniłam. Nic mu z zębami nie robili, bo nie mieli na to zlecenia, ale też mówią, że zębami Stefana (a zwłaszcza kłem) trzeba by się zająć.
  15. [CENTER]Fotorelacja z niedzieli :) [LEFT]Fąfel 100% ADHD, zamęcza naszego pasiastego Bambaryłka. Stefan znosi to ze stoickim spokojem :) [IMG]http://images42.fotosik.pl/167/e5e160c74e324336med.jpg[/IMG] A to prezentacja wdzięków :D Stefan lubi spać na pleckach. U nas mu chyba trochę gorąco w tym futrze to też nie kuli się, nie zwija lecz rozwala jak tylko może :D [IMG]http://images36.fotosik.pl/142/de61c38249ba5fe0med.jpg[/IMG] Fąfle podsiadł Stefana na jego posłonku, a odchodząc zostawił mu zabawkę do obejrzenia. [IMG]http://images44.fotosik.pl/255/214664dcc04792f1med.jpg[/IMG] Stefanek na swoim kocyku. Zabawka Fąfla jeszcze go wtedy nie interesowała. [IMG]http://images35.fotosik.pl/109/b8baffc6d51f76eemed.jpg[/IMG] Portrecik: [IMG]http://images46.fotosik.pl/254/fe1ab67150f4c957med.jpg[/IMG] Chłopcy jedzą smakołyki. Stefan w czasie delektowania się: [IMG]http://images49.fotosik.pl/255/b7dfc5f3ddbae8e3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/167/cbd045e7b7a10858med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/254/b7009f19baec9c68med.jpg[/IMG] I nasze kotki podczas zabawy. Już prawie wyluzowane. W niedzielę już tak nie panikowały na widok Stefana :) [IMG]http://images35.fotosik.pl/109/56c3a96b7b937f91med.jpg[/IMG] i jeszcze portreciki :) [IMG]http://images39.fotosik.pl/251/d3440381fca1f1d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/255/c87a002c9cc144d2med.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
  16. [quote name='mru']a dr Kurski (ten młody) z Bobrowca nie widział tych zębów? On chyba się stomatologią zajmuje też![/QUOTE] No właśnie nie wiem, a ja taka rozgarnięta, że nawet telefonu do nich nie wzięłam. Może ankekoval nam coś powie, jak tu wpadnie. Ona chyba najbardziej zorientowana w tym co ze Stefanem robiono. Zanim trafił do Bobrowca też był w Azylu leczony.
  17. [quote name='Ellig'] Na SGGW maja doskonala stomatolog dr. Jodkowska....[B] Stomatologia tel.(22) 59 36 130 [/B][B]Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny: 847-37-40. (lek. wet. Katarzyna Jodkowska).[/B] [URL]http://www.sggw.pias.pl/strony/sto.htm[/URL] Serdecznie pozdrawiam:)Cala Kociabande!:)[/QUOTE] Dzięki!!! Zadzwonię zapytać o koszty :)
  18. Oj Mru... Nie widzisz tych gustownych odcieni filetu i wrzosu? W więzieniach nie noszą tak twarzowych kolorów :D Jak chcesz to Twoim pieskom też zrobię takie pasiaki, by nie były zazdrosne o ubranie Stefanka ;)
  19. [quote name='Sol_1']Popłakałam się ze smiechu na widok Stefanka w pasiastym wdzianku! i min obu chłopaków:) Ale z niego szczęściarz! Na zdjęciach widać, że psiaki czuja sie świetnie, zero niechęci, pełna akceptacja. Oba sa sliczne, zazdroszczę wam takiej gromadki ;) Kociabanda2, dzieki, wielki dzieki za to co robicie...[/QUOTE] No to spodoba Ci się to zdjęcie. Patrz i płacz... ze śmiechu oczywiście :D [IMG]http://images46.fotosik.pl/254/5a5b044f8422bacbmed.jpg[/IMG] Proszę Państwa. Ostatni krzyk psiej mody. Lisia kita w pasiaku. Seksowne ściągacze z kapeluszowej gumeczki przy nogawkach, szerokie wycięcia zamiast rękawów dla większej wentylacji pach. Gustowne zakończenie przy szyi wykonane z białego sznureczka na pranie wplatanego w drobne dziurki. To wszystko nadaje pasiakowi w odcieniach fioletu i wrzosu niezwykłego klimatu... :D :D Jak widać model nie ma nic przeciwko noszeniu wdzianka :) i pięknie pozuje w nim do zdjęć ;)
  20. [quote name='kakadu']ojej, nie da sie tego kla zachowac? kazdy zab na wage zlota przeciez...:roll:[/QUOTE] Myślę, że będzie ciężko. Jak przyjrzysz się zdjęciom to zauważysz, że na tym złamanym kle nie dość, że po samo dziąsło ukruszone jest szkliwo to jeszcze kanał jest na wierzchu (Wet powiedział, że to kanał - ta czarna plamka). Cud, że go to jakoś strasznie nie boli. Może byłaby szansa na uratowanie tego zęba, ale na pewno nie u zwykłego Weta. Może znacie jakiegoś psiego dentystę???
  21. [quote name='Ewa Marta'] A jak z siusianiem? Wytrzymał?[/QUOTE] Z siusianiem kompletnie nie ma problemu. Jest bardzo grzeczny, a z kotami wczoraj już sobie nawet noski dawali :loveu: i koty już normalnie przy nim chodzą :) Niestety tuż przed spaniem wpadł na głupi pomysł i strącił na ziemię Tysona, który właśnie nad nim przeskakiwał na drugi blat :/ Został ostro skarcony i dociśnięty do ziemi, bo zawarczał trochę na męża. Na szczęście szybko się wszyscy uspokoili, a kot już nie ma mu za złe :) Stefan jak na razie ani nie na siusiał w domu, ani niczego nie pogryzł - generalnie jest super grzeczny. Jedynie z tymi kotami trochę mu nie idzie. Musi się nauczyć właściwego zachowanie wobec nich. Nie ma w tym jednak cienia agresji. Widać, że koty go interesują i to mocno, ale to raczej taka fascynacja nieznanym. PS. Stefan wczoraj podjął próby ogarnięcia do czego służą zabawki i bardzo mu się spodobało :loveu: Przez około 3-5 minut nieporadnie bawił się piłeczką-gryzakiem. Ależ się ucieszył jak mu uciekła i mógł za nią podskoczyć :D :D Duży już z niego pies (w sensie dorosły), ale jak bierze się za zabawki to jak mały nieporadny szczeniaczek :D :D Nie kłóci się jednak o nie z Fąflem. Bez problemu oddaje, gdy Fąfel chce mu jakąś zabrać. Przynajmniej na razie :/ Mam nadzieję, że tak zostanie, bo nie chcemy awantur.
  22. [IMG]http://images35.fotosik.pl/109/ddd5bbc3f4f1ae61med.jpg[/IMG] powyżej: na tym zdjęciu widać puste miejsce po zębie... Czy w klinice mu coś wyrywali?? Nie wygląda na świerze. poniżej dwa zdjęcia złamanego kła. [IMG]http://images40.fotosik.pl/251/96ff2ccb97e717a5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/167/7a8c217755f7f192med.jpg[/IMG] poniżej: drugi górny kieł. [IMG]http://images39.fotosik.pl/251/08442a5560182d54med.jpg[/IMG] I jeszcze raz kieł złamany. Wet mówi, że do usunięcia :( [IMG]http://images40.fotosik.pl/251/455ce03b4dc78de1med.jpg[/IMG] [B]Ankekoval[/B] czy wiadomo Ci coś na ten temat by Stefan miał już leczone zęby po wypadku (w Azylu lub w klinice) ??? Na przodzie nie ma już jednego zęba, ale Wet potwierdził moje obawy, że zęby Stefana wymagają leczenia, a złamany kieł nawet usunięcia :( A to zdjęcie Stefana podczas, gdy co chwila oglądałam mu zęby. Kręcił się trochę, ale drzemki nie przerwał :D [IMG]http://images49.fotosik.pl/255/8b20ead7607345cdmed.jpg[/IMG]
  23. [B]Mru[/B], dzięki za wprowadzenie zmian na pierwszej!! [B]Ankekoval[/B], Stefan już na 100% zostaje u nas na DT. Nadal czekam na odpowiedź Azylu w sprawie rozliczenia pieniążków, jakie wszyscy wpłacali na Stefanka. Jak na razie cisza, ale może faktycznie lecznica rozliczy się na koniec misiąca i wtedy nam coś odpiszą. Cierpliwie czekamy. Byliśmy dziś na zdjęciu szwów po kastracji. Już po wszystkim :) Przy okazji poprosiliśmy o obejrzenie zębów Stefana, bo przyjżałam im się trochę i moim zdaniem Stefan wymaga lecznia dentystycznego. Niestety moje obawy się potwierdziły, ale trzeba odczekać miesiąc-dwa od ostatniej narkozy zanim poda mu się kolejną. Być może na skutek tego wypadku samochodowego Stefan ma bardzo brzydko złamany kieł (szkliwo ukruszone aż po samo dziąsło) :( Inne zęby też są do leczenia/czyszczenia. Wet powiedział, że razem z badaniem krwi przed narkozą koszt zrobienia Stefanowi porządków z zębami wyniesie około 250 zł. [B] ZBIERAMY PIENIĄŻKI NA UTRZYMANIE (póki co na leczniczej karmie dla nerkowców) i na LECZENIE ZĘBÓW STEFANA!!![/B] za chwilę zdjęcia zębów Stefana jakie udalo mi się zrobić w niedzielę:
×
×
  • Create New...