Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. Stefanku hopsaj do góry... może ktoś Cię wypatrzy...
  2. Akrum się napracowała :crazyeye: :loveu: Powiem Wam szczerze, że ja jakoś nie nadążam ostatnio za tym co się dzieje w lecznicy... :( Pogubiłam się w tym wszystkim :( Tu sytuacja tak szybko się zmienia, a ja tak tylko z doskoku oststnio mogę zaglądać :( Czy pierwsza jest aktualna?
  3. pozostaje tylko trzymać kciuki by wszystko poszło dobrze i by Pixi miała swój wspaniały domek :kciuki:
  4. [quote name='koosiek'](..) Ale może tym razem faktycznie uda się :)[/QUOTE] Trzymam za to kciuki. Oby się udało!
  5. no ja także mam taką nadzieję. Na razie strasznie tu cicho u Stefanka :(
  6. Podaję odświeżone rozliczenie: [COLOR=Blue][COLOR=Black] [/COLOR][U][B]Wpłaty na Stefka (konto DT):[/B][/U][/COLOR]:loveu: 02.02.2010 - Ankekoval - [B]300 [/B]zł 12.02.2010 - Ma6da - [B]20 [/B]zł 22.02.2010 - Sol_1 -[B] 140[/B]zł 22.02.2010 - Agnieszka Karolina W-wa - [B]30[/B]zł 09.03.2010 - Ma6da - [B]20[/B]zł 10.03.2010 - Ankekoval - [B]200[/B]zł 11.03.2010 - Anna F. - [B]351[/B]zł 12.04.2010 - Ma6da - [B]20[/B]zł 10.05.2010 - Ma6da - [B]50[/B]zł ____________ [COLOR=Blue]RAZEM: [B]1131[/B]zł[/COLOR] [COLOR=Red][U][B]Obecny stan finansów Stefanka to:[/B][/U][/COLOR] [B]+[/B]1131zł - wpłaty [B]-[/B]230,48zł - wydatki z lutego -522,35zł - wydatki z marca -129,73zł - wydatki z kwietnia -69,71zł - wydatki z maja ___________ [COLOR=Blue][B]+178,73[/B][/COLOR]zł
  7. właśnie weszłam na stronę banku. Tak. Pieniążki już są :) 50zł! Baardzo dziękujemy! :multi: Zaraz poproszę Mru, by poprawiła na pierwszej.
  8. proszę :) fajnie, że na coś się przydałam :)
  9. a po wpisaniu Myszków... (tylko nie wiem czy szukamy Myszków czy Myszowo (tu nic) ) pojawiają się: Daisy666 Dzida ** Gotika1 klaudia77 Starski szumik
  10. [quote name='mru']napisałam do kilkunastu osób, niestety wszyszcy mają po 30-40 km. do Myszkowa... nikogo, kto by miał bliżej nie ma na mapie... nie znacie kogoś np. z Siewierza?[/QUOTE] ja niestety nie :( ale po wpisaniu w wyszukiwarkę użytkowników dogo (skąd? ... siewierz) pojawia się dwóch użytkowników: kajka.14 Peter Beny
  11. Stefan ma w tej chwili 136 wyświetleń na allegro, ale ani jednego obserwatora. Niestety lada moment skończy mu się karma :(
  12. matko! Ale Topikowych foteczek :multi: Na niektórych robi takie zabawne minki :D
  13. [quote name='koosiek']Byłam wczoraj z Saturnem na festynie, domu niet, ale chociaż wiem o nim trochę więcej. Przede wszystkim - zero agresji. Razem z moim tatą mogliśmy brać go na ręce (no, ciężko było :eviltong: ), żeby włożyć go do samochodu - nic, chociaż mnie widział wcześniej raz, mojego taty nie znał w ogóle. Do psów był albo obojętny, albo przyjazny - bardzo polubił się z sunią, która razem z nim pojechała na festyn. Bez problemu chodził w tłumie, ludzie go głaskali, także dzieci - cały czas był spokojny. W samochodzie na początku był nieco zestresowany, ale nie było bardzo źle i po jakimś czasie się uspokoił. Na smyczy momentami ciągnie, a jest duży i ciężki, więc to pewien problem. Trochę bał się wystrzałów - szarpał się i próbował uciec, ale skracałam wtedy smycz, przytrzymywałam go, głaskałam i po krótkiej chwili wyciszał się. I tu mam pytanie do [B]Bumel[/B] i [B]Mariolki [/B]- nie wiecie, jak on w azylu zachowywał się w czasie burzy lub sylwestra?[/QUOTE] Kochany chłopak :loveu:
  14. [quote name='ma6da']zaraz wysyłam kase;)[/quote] dziękujemy!
  15. [quote name='Ma6da']tak allegro jest najlepsze:) a ogłoszenie zrobiłaś bardzo profi :)[/QUOTE] poważnie? ufff... no to się cieszę :)
  16. Allegro to jednak podstawa przy szukaniu domku (Stefan ma w tej chwili 88 wejść). Wczoraj Dominik miał już jeden telefon. Wprawdzie Pan dzwonił w imieniu swojego brata i bratowej i dopiero jak przekaże bratu informacje itd, to może w brat zadzwoni osobiście... no ale zawsze to już jakiś odzew, a nie głucha cisza. Pan pomaga bratu i bratowej szukać psa, bo jest w związkach kynologicznych i się bardziej zna na psach. Szukają psa, który lubi koty, bo bart i bratowa mają dwa koty. Państwo są podobno około 60tki i mieszkają gdzieś w Wawie. Niepokojące trochę jest to, że sami nie szukają i to że Pan podobno miał zawał i lekarz zalecił mu spacery. To chyba pośrednia przyczyna poszukiwań psa... W każdym razie nie odstraszył Pana fakt, że Stefan musi jeść Royala. Powiedział, że te 240zł na dwa miesiące to nie taki wielki wydatek :) Cóż czekamy, więc na telefon od brata i bratowej. No i mam nadzieję, że będą chcieli przyjechać do nas obejrzeć Stefanka :)
  17. świetne wiadomości :) Pozdrawiam Bratka!:loveu: Wycałujcie go mocno Cioteczki :)
  18. ciepło się na sercu robi jak się patrzy na te zdjęcia :) Kochany Topiczek :loveu:
  19. Jeszcze jedna ważna sprawa. [SIZE=3][COLOR=Red][B]Stafanowi kończy się karma[/B]![/COLOR][/SIZE] Do tej pory ten wielki wór z jego jedzonkiem leżał na płasko w szufladzie kuchennej i nie bardzo widać było ile tej karmy jeszcze jest. Dziś zwolnił mi się jednak worek po karmie kotów i przesypałam Stefanowe jedzonko do tego mniejszego worka, by sprawdzić ile go zostało i zrobić sobie więcej miejsca w szufladzie. Okazuje się, że jest już tylko połowa 3,5 kilowego opakowania, czyli może trochę ponad 1,5kg :( Muszę mu jak najszybciej zamówić suche jedzonko, a Stefan ma na koncie już tylko niecałe 129zł :(
  20. [QUOTE]Witajcie kochani ilekroć wchodzę na wątek, mam nadzieję na wieści o Stefankowym domku... a tu ciągle nic pytałam znajomych, reklamowałam pieska w pracy, u weterynarza... bez odzewu. Przykre. Mimo to ciagle wierzę, że domek się znajdzie, bo, co tu dużo mówić, musi, tylko niepokojący jest ten mizerny odzew na ogłoszenia. Może się wkótce coś zmieni... Pozdrawiam Stefcia z Rodzinką[/QUOTE] Oby oby coś się wreszcie ruszyło... Biedny Stefanek. Nikt go nie chce :( Dziś, dzięki uprzejmości znajomego, który użyczył mi swojego konta na allegro, zrobiłam Stefankowi ogłoszenie w tym serwisie. Robiłam to pierwszy raz, więc wyszło raczej średnio, ale jest :) Już widzę jakie błędy popełniłam :( Może później uda mi się to poprawić (jak się uda to wstawię jeszcze zdjęcia między tekstem i wstawię link do filmiku). Na razie musi być tak jak jest. [B]Allegro[/B] zrobiłam na 14 dni z wyróżnieniem i pogrubieniem. Zakosztowało mnie to w sumie 15,50zł, ale cieszę się, że wreszcie mi się udało :) Zobaczcie: [URL]http://www.allegro.pl/item1033206713.html[/URL] Czy powinnam coś poprawić?
×
×
  • Create New...