Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. no niestety cięgle mi ktoś w pracy przeszkadza :D Nie rozumieją, że ja mam tu ważniejsze sprawy ;) :D Robię co mogę
  2. jest! Jest piękny :loveu:
  3. [quote name='Ss'][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/9010/39372622.jpg[/IMG] *[/QUOTE] Ależ on fajny....
  4. Fajny filmik :) Staruś dzięki Wam świetnie się trzyma. Biega, bryka, węszy :) Widać, że mu dobrze :) Mój Fąfel też nosi na obroży czerwoną migającą lampkę żeby wieczorem lepiej go było widać :D Głaski dla całej psiej gromadki :dog:
  5. Cieszę się, że jesteście :) Zdjęcia mam tylko jeszcze przejrzeć je muszę i powrzucać. Postaram się jeszcze dziś za to zabrać :)
  6. Czy ktoś odwiedza jeszcze Stefanka? Strasznie tu cicho :(
  7. Paxik trzymam za Ciebie kciuki!! Oby Ci się jak najlepiej ułożyło w nowym domku :)
  8. No proszę... Idolek czuje się już tak dobrze, że nawet poczuł się na siłach by zagrozić pozycji Ciapka w stadzie :D Mam nadzieję, że niedługo odpuści :)
  9. Uffff... Skończyłam odnawiać ogłoszenia Stefanka. To w sumie 80 portali. [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG] Niestety zajęło mi to tyle czasu, że w zasadzie za tydzień mogę zaczynać od nowa, bo te pierwsze pewnie już są zakopane.:grab: No i znowu trzeba Stefanowi zrobić allegro... :grab: :help1::modla:
  10. Stefanowi skończyło się allegro :( Miał 3 obserwatorów i 1040 wejść. Niestety telefon nie zadzwonił :(
  11. Do góry rudzielcu!
  12. [quote name='Kociabanda2']allegro kończy się Stefankowi za 2 dni. W tej chwili ma 589 wyświetleń. Telefon milczy... :([/QUOTE] wow! wejścia na allegro Stefanka nasiliły się od wczoraj. W tej chwili jest 701 wejść! Może ktoś jeszcze zadzwoni?... Trzymajcie mocno kciuki!
  13. [quote name='LadyBell']Ogłoszenia zrobiłam jak obiecałam, ale linków nie mam bo dogo nie działało i nie zapisałam. Ale są na ok.15 portalach[/QUOTE] Robię właśnie ogłoszenia dla Stefana i wszędzie trafiam na ogłoszenia Seda :) Spisałaś się Lady Bell :)
  14. [quote name='Aneczka&Sułtan']Kamila zmień tytuł wątku. Ratujcie Stefana bo inaczej oddamy go do domu z bullterierem :D jak nie można znaleźć ds prośbą trzeba szukać groźbą :D[/QUOTE] tak, to jest pomysł :evil_lol:
  15. nie bardzo mam jak pomóc :( ale zapisuję się na wątek
  16. [quote name='Aneczka&Sułtan']Dobra, to będę urabiać Kamila, żebyśmy wzięli Stefana na DT :D tylko potem nie bijcie, że się domek znalazł:D UWAGA!!! Mamy psa mordercę !!! jak nikt nie adoptuje Stefcia to rzucimy go Bulisławowi na pożarcie :D[/QUOTE] ale tylko tak na niby ;) żeby szczęście zaczarować :) A płakać za nim będziemy na pewno... :( ale czym szybciej znajcie swój dom tym dla niego lepiej.
  17. [quote name='mru']wszystko dobrze zrobiłaś :) [B]Kamila is attending [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=123689947659012"]szukamy DOMU dla niewidomego sznaucera olbrzyma HENA![/URL][/B][/QUOTE] Super :) No to polecam się na przyszłość :D
  18. to może poczarujcie Stefanka :eviltong: Będziemy wszystkim rozpowiadać, że teraz Wy bierzecie Stefana na tymczas i od razu znajdzie się wymarzony DS dla Stefana ;) :D
  19. [quote name='mru'][CENTER][SIZE=4]słuchajcie, jeśli ktoś z Was ma facebooka to zapraszam do akcji [B][URL="http://www.facebook.com/photo.php?pid=1253944&id=1020464427#%21/event.php?eid=123689947659012&index=1"]"szukamy domu niewidomemu Henowi!"[/URL] [/B]- to kolejna szansa, że ktoś wypatrzy Heniutka! :)[/SIZE] [/CENTER] [CENTER] zapraszajcie kogo możecie, ważne żeby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o Henie! :D[/CENTER] [/QUOTE] Ok. chyba zrobione... Mru jak możesz to sprawdź czy wszystko tam zrobiłam jak trzeba, bo ja się tam słabo orientuję i nie jestem pewna czy tak miało być :eviltong: Jeśli coś jeszcze mam kliknąć to daj znać :)
  20. [quote name='Aneczka&Sułtan']już pokazuję Kamilowi zdjęcia psiaków i patrzę jak mięknie :D[/QUOTE] hehe :D Sadystka! :D ale dokładnie tą metodą Stefan trafił do nas na tymczas :roll: :evil_lol:
  21. [quote name='julka1']Psy są wywiezione także nic im nie zagraża. Wrócą dopiero jak sytuacja się ustabilizuje.[/QUOTE] no to super :)
×
×
  • Create New...