-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
no niestety cięgle mi ktoś w pracy przeszkadza :D Nie rozumieją, że ja mam tu ważniejsze sprawy ;) :D Robię co mogę
-
jest! Jest piękny :loveu:
-
4,3kg Star-Zgredek grzeje już pupę w domu :))) ha!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Fajny filmik :) Staruś dzięki Wam świetnie się trzyma. Biega, bryka, węszy :) Widać, że mu dobrze :) Mój Fąfel też nosi na obroży czerwoną migającą lampkę żeby wieczorem lepiej go było widać :D Głaski dla całej psiej gromadki :dog: -
Cieszę się, że jesteście :) Zdjęcia mam tylko jeszcze przejrzeć je muszę i powrzucać. Postaram się jeszcze dziś za to zabrać :)
-
Czy ktoś odwiedza jeszcze Stefanka? Strasznie tu cicho :(
-
"Jedyny, który nie szczekał"... kochany Chudy ma DS.... :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
wspaniale, że tak odżył :) -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
Kociabanda2 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
co u niego??? -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Kociabanda2 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Paxik trzymam za Ciebie kciuki!! Oby Ci się jak najlepiej ułożyło w nowym domku :) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Kociabanda2 replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No proszę... Idolek czuje się już tak dobrze, że nawet poczuł się na siłach by zagrozić pozycji Ciapka w stadzie :D Mam nadzieję, że niedługo odpuści :) -
Uffff... Skończyłam odnawiać ogłoszenia Stefanka. To w sumie 80 portali. [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/mdleje.gif[/IMG] Niestety zajęło mi to tyle czasu, że w zasadzie za tydzień mogę zaczynać od nowa, bo te pierwsze pewnie już są zakopane.:grab: No i znowu trzeba Stefanowi zrobić allegro... :grab: :help1::modla:
-
Stefanowi skończyło się allegro :( Miał 3 obserwatorów i 1040 wejść. Niestety telefon nie zadzwonił :(
-
Do góry rudzielcu!
-
[quote name='Kociabanda2']allegro kończy się Stefankowi za 2 dni. W tej chwili ma 589 wyświetleń. Telefon milczy... :([/QUOTE] wow! wejścia na allegro Stefanka nasiliły się od wczoraj. W tej chwili jest 701 wejść! Może ktoś jeszcze zadzwoni?... Trzymajcie mocno kciuki!
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='LadyBell']Ogłoszenia zrobiłam jak obiecałam, ale linków nie mam bo dogo nie działało i nie zapisałam. Ale są na ok.15 portalach[/QUOTE] Robię właśnie ogłoszenia dla Stefana i wszędzie trafiam na ogłoszenia Seda :) Spisałaś się Lady Bell :) -
podniosę...
-
[quote name='Aneczka&Sułtan']Kamila zmień tytuł wątku. Ratujcie Stefana bo inaczej oddamy go do domu z bullterierem :D jak nie można znaleźć ds prośbą trzeba szukać groźbą :D[/QUOTE] tak, to jest pomysł :evil_lol:
-
Podkarpacie.. psy i koty toną zapomniane przez wszystkich. BŁAGAMY O POMOC
Kociabanda2 replied to Luzia's topic in Akcje
nie bardzo mam jak pomóc :( ale zapisuję się na wątek -
[quote name='Aneczka&Sułtan']Dobra, to będę urabiać Kamila, żebyśmy wzięli Stefana na DT :D tylko potem nie bijcie, że się domek znalazł:D UWAGA!!! Mamy psa mordercę !!! jak nikt nie adoptuje Stefcia to rzucimy go Bulisławowi na pożarcie :D[/QUOTE] ale tylko tak na niby ;) żeby szczęście zaczarować :) A płakać za nim będziemy na pewno... :( ale czym szybciej znajcie swój dom tym dla niego lepiej.
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']wszystko dobrze zrobiłaś :) [B]Kamila is attending [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=123689947659012"]szukamy DOMU dla niewidomego sznaucera olbrzyma HENA![/URL][/B][/QUOTE] Super :) No to polecam się na przyszłość :D -
to może poczarujcie Stefanka :eviltong: Będziemy wszystkim rozpowiadać, że teraz Wy bierzecie Stefana na tymczas i od razu znajdzie się wymarzony DS dla Stefana ;) :D
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru'][CENTER][SIZE=4]słuchajcie, jeśli ktoś z Was ma facebooka to zapraszam do akcji [B][URL="http://www.facebook.com/photo.php?pid=1253944&id=1020464427#%21/event.php?eid=123689947659012&index=1"]"szukamy domu niewidomemu Henowi!"[/URL] [/B]- to kolejna szansa, że ktoś wypatrzy Heniutka! :)[/SIZE] [/CENTER] [CENTER] zapraszajcie kogo możecie, ważne żeby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o Henie! :D[/CENTER] [/QUOTE] Ok. chyba zrobione... Mru jak możesz to sprawdź czy wszystko tam zrobiłam jak trzeba, bo ja się tam słabo orientuję i nie jestem pewna czy tak miało być :eviltong: Jeśli coś jeszcze mam kliknąć to daj znać :) -
[quote name='Aneczka&Sułtan']już pokazuję Kamilowi zdjęcia psiaków i patrzę jak mięknie :D[/QUOTE] hehe :D Sadystka! :D ale dokładnie tą metodą Stefan trafił do nas na tymczas :roll: :evil_lol:
-
[quote name='julka1']Psy są wywiezione także nic im nie zagraża. Wrócą dopiero jak sytuacja się ustabilizuje.[/QUOTE] no to super :)