Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. Myślicie, że taki krótkowłosy, mały psiak ma szansę przeżyć zimę na ulicy??
  2. [quote name='pasterka']witam, jestem tutaj pierwszy raz, wczoraj znalazłam na warszawskim Bródnie małą, młodą suczkę, nie mogę jej przetrzymać u siebie, gdyż już mam pieski i kotki, a ostatnio znaleziony szczeniak jest chory i już zaraził resztę psów, więc tak naprawdę stado powinno mieć kwarantannę, ciężko mi będzie oddać suczkę na Paluch, proszę o podpowiedź, może ktoś ją przygarnie, jest mała, sięga do pół - łydki, czarna podpalana z falistą sierścią, lubi inne zwierzęta[/QUOTE] Pasterko powinnaś założyć suni własny wątek. Masz jakieś jej zdjęcia?
  3. [quote name='Bjuta']Wydaje mi się, że w Katowicach - spotkam się z nimi w październiku, to o wszystko wypytam.[/QUOTE] w Katowicach niestety nie znam żadnego behawiorysty :(
  4. hmmm... może wystarczyłby odpowiedni trening za wskazówkami behawiorysty?
  5. [quote name='anita_happy']nie rozwieszaj plakatów narazie... jedz i przejedz sie powoli... wpisałam dogomania i lipsko na google i wyskoczyła marcia2 jako uzytkownik z dogo, z lipska.. moze nie rozwieszaj ogłoszen i nie plosz faceta...moze i masz racje..ja na razie to bym pojeździła... albo pogadała z włascicelką, zeby powiedziała, gdzie ten osobnik mieszka..ze no. inni pracownicy mowili, ze temu facetowi twoja sunia wpadła w oko :/[/QUOTE] Kurcze, faktycznie brzmi to wszystko podejrzanie :( Myślę, że warto sprawdzić ten lipsk. Facet dziwnie się zachował. Może coś wie, ale nie można go spłoszyć! Jeśli Fionka jest u niego to lepiej go nie płoszyć, bo nie wiadomo jak się zachowa, co zrobi. Bosssze... oby się znalazła.
  6. porada behawiorysty koniecznie. Możliwe, że klatka faktycznie będzie potrzebna, ale zaczęłabym od behawiorysty, jeśli wolno mi tak się wtrącić :) A w jakim mieście Leon będzie mieszkał??
  7. I jak? Co u Spensera?
  8. podniosę przynajmniej :( Przydałoby się więcej Ciotek zwołać na wątek.
  9. podniosę...
  10. oj to niedobrze, że on tak na inne psy wyrywa :/ Kastracja może odrobinę złagodziłaby jego zwyczaje, ale wielkich nadziei bym sobie nie robiła.
  11. nie ma za co. Trzymam kciuki by się znalazła!
  12. [quote name='Neigh']Uff udało się przez zaawansowaną edycję....co jest kurcze......[/QUOTE] Ja tez tak mam już od dawna. Bez wejścia na zaawansowaną nie mogę zapisać zmian.
  13. [quote name='Aneczka&Sułtan']bardzo proszę: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/344/2883e108821640b2med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] aaaa... no nie no. To Lola mu już nawet w zębach grzebie? :D
  14. wstawiłam sunię na zaginione. Założyłam jej wątek i na Warszawę: [URL]http://zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?t=7978[/URL] i na inne miasta: [URL]http://zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?t=7979[/URL]
  15. w drugim poście są jego deklaracje. Na dzień dzisiejszy to 30zł stałych
  16. Póki co nie zanosi się na to :( Ja jestem spłukana i długo jeszcze nie wybrnę z dołka finansowego (zastanawiam się czy mi życia na to wystarczy), a deklaracji jest bardzo malutko :( Póki nie ma deklaracji stałych nie mamy gdzie, go umieścić - czytaj: nie mamy także jak go leczyć, na co z kolei potrzebne by były deklaracje jednorazowe... Ogólnie katastrofa :(
  17. oczywiście, że tak. Moim zdaniem Klaudus__ powinnaś podać adres sosnowskiemu schronisku. Niech obluka co się da zrobić od strony prawnej. Przecież nie chodzi o wszczynanie dymu, tylko o wizję lokalną. Wiadomo, tu trzeba działać rozważnie.
  18. [quote name='paulinken']Ja jestem z Bydgoszczy, ale nigdy nie robiłam wizyty. A dokładny adres znasz? Bo ja też mieszkam w centrum.[/QUOTE] jakbyś potrzebowała to mogę Ci podesłać rozpiskę/wytyczne do wywiadu przedadopcyjnego, którą zrobiła dla mnie kiedyś Mru :) Jakby co, to daj znać na pw i napisz mi swojego maila :)
  19. [quote name='Aneczka&Sułtan']przyznam, że bardzo poważnie myślimy o adopcji malucha serca nam już ukradła ale rozsądek mówi, żeby jeszcze poczekać z decyzją. Teraz maluszka jest jeszcze nieporadnym dziecięciem. Bulisław co prawda nauczył się już, że jak się panuje nad emocjami to z kociakiem pozwalamy się socjalizować ale zupełnie nie wiem jak to będzie jak dzieciaczek podrośnie i zaczną się gonitwy po domu. Mała też ma zadatki by zostać galopującym ADHD:D więc obawiam się o nasze mieszkanie i bezpieczeństwo malucha. Nie będziemy ich puszczać przecież na mieszkanie na zmianę. Bulisław celowo na pewno nie skrzywdzi małej ale umówmy się, że kawaler zachowuje się jak słoń w składzie porcelany. Reasumując pomyślimy nad tym, ale gdyby znalazł się cudowny dom dla małej to nie będziemy sprawy przeciągać. zaraz przejrzę zdjęcia i dorzucę kilka jak mała terroryzuje mi Bulinka :D[/QUOTE] hehe dawaj te zdjęcia! :D Niby widuję tą Lalkę na żywo, ale na foty też się napatrzeć nie mogę :D Z decyzją o adopcji faktycznie się nie spieszcie, bo to dopiero początki znajomości młodej z Bulisławem. Zobaczymy jak im się będzie układało dalej i czy wasze mieszkanie to wytrzyma :D
  20. [quote name='Ania W']Mama Bezy zostałą Mufką i szybko stała się księżniczką :) [/QUOTE] Super :) Oby wszystkie psiaki miały tak dobrze :)
  21. [quote name='mru']własnie schornisko stara sie namierzyc, chwilę to może potrwać. koniecznie trzeba znaleźć i dać nauczkę :) [/QUOTE] Super! Oby się udało :diabloti: [QUOTE]Tarpan powinien mieć na dniach sesję fot. no i lecimy z lepszymi ogłoszeniami wtedy :)[/QUOTE] Śliczny jest :loveu: i taki niepowtarzalny :evil_lol: Na pewno szybko znajdzie dom :)
  22. [quote name='koosiek'] A na wątku tamtego psiaka byłam jakiś czas temu - on ma tak przeraźliwie smutne spojrzenie... :([/QUOTE] Owszem... :(
  23. I ja też mocno zaciskam kciuki!!! :multi: Jeśli ta studentka faktycznie zdecyduje się na adopcję to może przydałoby się, by ktoś kompetentny pomógł jej nieco w tymi lękami separacyjnymi. W końcu pies ma za sobą ogromną traumę. Może sprawiać trochę kłopotów - zwłaszcza na początku. Nie zaszkodziłoby podzielić się z dziewczyną doświadczeniami starych wyjadaczek :D
  24. [quote name='Akrum']tak szukamy dalej finansów, ponieważ jeszcze będzie czekać Maksia zabieg zdjęcia tego co ma na wierzchu paszczy, no i nie ma w ogóle deklaracji na DT, no i oczywiście dojazdy do weta też kosztują... A Maksio raczej szybko do nowego domku nie pójdzie, choć cuda się zdarzają :)[/QUOTE] Dobra. Rozumiem :) [quote name='Neris']W książeczce ma wpisany rok urodzenia 2002, ale nie wiem jaka jest prawda.[/QUOTE] e! To nie taki staruszek z niego :) Jeśli faktycznie ma 8 lat to jeszcze ma chyba trochę przed sobą, co?
  25. [quote name='koosiek']Nie, czekał na swojego "Pana"... Okazało się, że to pies jakiegoś menela... Trafiłam na całkiem sensownego faceta z SM, najpierw próbował wybadać, czy psu nie dzieje się u niego krzywda, ale w sumie na głodnego czy bitego nie wyglądał, tylko był strasznie zarośnięty i brudny... Pytaliśmy faceta, czy nie potrzebuje jakiejś pomocy przy nim, karmy czy czegoś takiego - stwierdził, że nie.. Skończyło się na tym, że zabrał psa, poszedł i tyle :roll:[/QUOTE] aha... no sama nie wiem czy to dobrze czy nie. Różnie to z tymi menelami bywa :/ Lekko napewno te psy nie mają, ale nie wszyscy menele krzywdzą zwierzęta. W pobliskim supermarkecie czasem spotykam takiego niepachnącego delikwenta co zawsze na niego pies przed wejściem wiernie czeka. Psiak jest brudny, chudy, ale nigdy nie widziałam by był pobity, a facet w sklepie zawsze kupuje jedzenie dla tego psa. Często to jedyne co tam kupuje... Żyją więc biednie, ale chyba się kochają... To chyba jednak rzadkość wśród menelskiej braci. Tam często psy bardzo cierpią :( Zobaczcie np. na tego psiaka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192405-Przywi%C4%85zany-do-wanny-kr%C3%B3tkim-%C5%82a%C5%84cuchem...-TRAGEDIA[/url]!
×
×
  • Create New...