-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
Trzymam kciuki Topiczku!! :kciuki:
-
[quote name='Neris'] A Maksiula jest dzisiaj NIE-ZNOŚ-NA! Po odzyskaniu mobilności żuchwy używa jej do celów zupelnie innych niż przewidziano, a mianowicie piłuje japę niemiłosiernie! I żebrze jak stary wyjadacz. Dzisiaj posiekałam mu kurczaka na dość drobne kawałki i co? Podawałam z ręki umieszczając jak najstaranniej na języku i wszamał wszystko. Oby to się tylko zrosło, takie stare, kruche kości nie są zbyt chętne do regeneracji...[/QUOTE] Wow! No nieźle :) Pewnie bardzo się cieszył, że może kurczaka podjeść :) A ile on może mieć lat?
-
[quote name='Neris']Doszło 700zł wysłane przez Odi, bardzo dziękujemy. W tej chwili mam na koncie 1212zł należących do Maksia. 900zł jesteśmy winni Ani i Akrum, więc jest jakby 312zł [/QUOTE] Yyyy... Czyli Maksio jest 312zł do przodu, ale jak się domyślam przewidujecie kolejne wydatki (pewnie nie małe) czyli nadal szukamy źródeł finansowania. Tak?
-
DUŻAbiałaSUKA-ZNALAZŁA SIĘ MOJA FIONECZKA
Kociabanda2 replied to pbkkatka's topic in Już w nowym domu
[quote name='pbkkatka']tam sprawdzałam .w zanlezionych..ale nie zgłaszałm zaginięcia ....zrobię to ..juz się pogubiłam gdzie zgłaszałam gdzie nie ..tyle tych stron ...mogłam zapisywać[/QUOTE] zgłoś koniecznie i ze zdjęciami. A jeśli nie potrafisz wstawić zdjęć to ja mogę założyć. Daj znać. -
[SIZE=2][B]Dostałam odpowiedź z [/B][B]Serca Serc[/B]: [/SIZE][I][SIZE=2](...) Moje możliwości pomocy tej psinie są bardzo ograniczone. Nie posiadam funduszy, aby sfinansować potencjalne leczenie psiaka. Co mogę zrobić i jak mogę pomóc?[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]1. zamieścić historię tego psiaka na stronie kundelka, pomóc w szukaniu dla niego domu.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]2. mogę pomoc w transporcie psiaka do domu tymczasowego (jeśli sie znajdzie) lub adopcyjnego. (...) [/SIZE][/I]
-
[quote name='koosiek']Eh, miałam wczoraj tak samo, wracając z psem ze skweru zauważyłam strasznie zaniedbanego kudłacza leżącego na chodniku. Mój pies nie z każdym się lubi, a już na pewno nie pozwoliłby mi podejść do tamtego, więc zaprowadziłam go do domu i wróciłam - kudłacz jak leżał, tak leżał, nikt się nim w tym czasie nie zainteresował. Na wyciąganie reki reagował pokazaniem zębów, więc nie bawiłam się w łapanie go samej, tylko zadzwoniłam po SM - z zamiarem zabrania go później z Palucha. Czekałam tam ponad pół godziny, masa ludzi przechodziła, nawet patrzyli na psa - i nic, zero reakcji. Nawet ludzie, którzy wracali z psami, w tym właścicielką zoologicznego, mówili, że owszem, widzieli go jak leżał i godzinę wcześniej, gdy szli na skwer - i kurde nic, miłośnicy zwierząt :roll: A pies wyglądał naprawdę kiepsko :-([/QUOTE] O rany :( Pewnie potrącony biedak :( Kurcze ręce na to wszystko opadają :( Tych psich (i nie tylko psich) nieszczęść jest za wiele, a pomocy z nikąd :( Państwo ma w dupie zwierzęta, organizacje pro nie nadążają, pieniędzy nie ma, a przechodnie tylko przechodzą obok obojętnie...
-
[quote name='Awit']No tak, i dlatego ten ktoś karmi po cichu pod osłoną świtu lub nocy. A ja dziś znalazłam psa, cudem za mną przyszedł, i SM go wzięła na paluch... Przez godzinę kręcił się w 1 miejscu, nikt go nie zauważał. Być może gdyby zamieszkał gdzieś na ulicy, zaraz by się znalazł ktoś kto by go zobaczył, bo przecież pies przeszkadza, w żadnym razie nie można go karmić i mu pomóc..[/QUOTE] ehh... no właśnie... Nie wolno pomagać, bo się nie odczepi, a przecież strasznie przeszkadza... biedny psiak :( Nic dobrego na paluchu go raczej nie czeka :( Straszne jest to wszystko :(
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Kociabanda2 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O rety! Pięknie dziękujemy Cioteczkom!!! :loveu: Z tego co wiem to w tej chwili zbierane są deklaracje. O wpłaty Ciotki będą prosić troszkę później. Tak zrozumiałam, ale nie ja tu przewodzę, więc mogę się mylić :P -
DUŻAbiałaSUKA-ZNALAZŁA SIĘ MOJA FIONECZKA
Kociabanda2 replied to pbkkatka's topic in Już w nowym domu
Czy ona ma już wątek tutaj: [URL]http://zaginionepsy.waw.pl/portal.php?sid=b3d9df59c89d2d3e16abf6bd00914b66[/URL] ?? Warto sprawdzić w dziale znalezionych. No i może warto by było napisać do Kory? Ona jest oblatana w poszukiwaniach psów. Może jeszcze coś podsunie. -
DUŻAbiałaSUKA-ZNALAZŁA SIĘ MOJA FIONECZKA
Kociabanda2 replied to pbkkatka's topic in Już w nowym domu
Szukaj, nie poddawaj się. Ona gdzieś jest i za Tobą tęskni. W końcu trafisz na jej ślad. -
podniosę ...
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Kociabanda2 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurcze, właśnie doczytałam, że tam już jest kolejny psiak... Trzeba zabrać im oba... -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Kociabanda2 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak to po co? Po to, że zawsze znajdzie się ktoś kto od nich tego zwierza z litości wykupi za flaszkę. Wtedy "przygarniają" następnego. Uważam, że absolutnie nie wolno odkupować od nich psa, bo wtedy na pewno zaraz znajdzie się następny. Postraszyć odebraniem zasiłków i wyrokiem za znęcanie się nad zwierzętami, jeśli znowu sprowadzą sobie zwierzę!! a tego odebrać z pomocę policji i organizacji pro lub po prostu zabrać jak przyjdzie do Klaudus__ po jedzenie. W końcu nie musimy wiedzieć, że on ma właścicieli. Włóczy się po ulicy sam, szuka w śmietnikach pożywienia, jest zaniedbany. Czym on się różni od bezdomniaka?? -
DUŻAbiałaSUKA-ZNALAZŁA SIĘ MOJA FIONECZKA
Kociabanda2 replied to pbkkatka's topic in Już w nowym domu
bardzo mi przykro :( Fionka, gdzie jesteś???? -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Kociabanda2 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przynajmniej podniosę :( -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Kociabanda2 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ostatnio wysyłałam trochę zaproszeń do znajomych, więc mi tak nie bardzo :( Zresztą nie wiem czemu, ale połowę ludzi com ich miała zapisanych mi poznikało po tych zmianach na dogo :angryy: No ale wstawiłam link na bardzo popularnym bazarku fotograficznym. Może Cioteczki zauważą i przyjdą do tego biedaka :( -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Kociabanda2 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
coś mały ruch tu kurcze :( -
stary ślepy Grafitek - już na swoim! w 100% :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Graficiu domek już coraz bliżej i będziesz miał swoją ukochaną Bambino codziennie! :loveu: -
niestety poza Psim Aniołem na razie nikt mi nie odpowiedział na maile... :(
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Kociabanda2 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Melduję się na zaproszenie Akrum :) Niestety nie mogę nic zadeklarować :( -
Melduję się na zaproszenie Lu_Gosiak. Niestety nie mogę nic zadeklarować :(
-
Alpen-jamnik który sam się okaleczał ZNÓW SZUKA DOMU
Kociabanda2 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę ze szczęścia Alpenka :loveu: Powodzenia chłopaku!!! :multi: [quote name='Ingrid44'][B]Kochani, czy znacie kogos kto jezdzi z Poznania do Torunia. Potrzebny jest transport dla 18 letniej suni ,ktora jedzie do DT do Arktyki. Moze byc za zwrot kosztow paliwa.[/B][/QUOTE] Ja w najbliższą sobotę jadę do Poznania, ale z Warszawy :( -
o rany... straszne :placz::placz::placz: [quote name='BeataU']Sunia z pewnością nie trafi do schroniska w Kielcach. To jest już pewne.[/QUOTE] bardzo się cieszę. A co w takim razie planujesz z nią zrobić? Będziesz ogłaszać? Szukać dla niej domu?
-
DUŻAbiałaSUKA-ZNALAZŁA SIĘ MOJA FIONECZKA
Kociabanda2 replied to pbkkatka's topic in Już w nowym domu
no to trzymam kciuki!