Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. Trzymam kciuki Topiczku!! :kciuki:
  2. [quote name='Neris'] A Maksiula jest dzisiaj NIE-ZNOŚ-NA! Po odzyskaniu mobilności żuchwy używa jej do celów zupelnie innych niż przewidziano, a mianowicie piłuje japę niemiłosiernie! I żebrze jak stary wyjadacz. Dzisiaj posiekałam mu kurczaka na dość drobne kawałki i co? Podawałam z ręki umieszczając jak najstaranniej na języku i wszamał wszystko. Oby to się tylko zrosło, takie stare, kruche kości nie są zbyt chętne do regeneracji...[/QUOTE] Wow! No nieźle :) Pewnie bardzo się cieszył, że może kurczaka podjeść :) A ile on może mieć lat?
  3. [quote name='Neris']Doszło 700zł wysłane przez Odi, bardzo dziękujemy. W tej chwili mam na koncie 1212zł należących do Maksia. 900zł jesteśmy winni Ani i Akrum, więc jest jakby 312zł [/QUOTE] Yyyy... Czyli Maksio jest 312zł do przodu, ale jak się domyślam przewidujecie kolejne wydatki (pewnie nie małe) czyli nadal szukamy źródeł finansowania. Tak?
  4. [quote name='pbkkatka']tam sprawdzałam .w zanlezionych..ale nie zgłaszałm zaginięcia ....zrobię to ..juz się pogubiłam gdzie zgłaszałam gdzie nie ..tyle tych stron ...mogłam zapisywać[/QUOTE] zgłoś koniecznie i ze zdjęciami. A jeśli nie potrafisz wstawić zdjęć to ja mogę założyć. Daj znać.
  5. [SIZE=2][B]Dostałam odpowiedź z [/B][B]Serca Serc[/B]: [/SIZE][I][SIZE=2](...) Moje możliwości pomocy tej psinie są bardzo ograniczone. Nie posiadam funduszy, aby sfinansować potencjalne leczenie psiaka. Co mogę zrobić i jak mogę pomóc?[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]1. zamieścić historię tego psiaka na stronie kundelka, pomóc w szukaniu dla niego domu.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]2. mogę pomoc w transporcie psiaka do domu tymczasowego (jeśli sie znajdzie) lub adopcyjnego. (...) [/SIZE][/I]
  6. [quote name='koosiek']Eh, miałam wczoraj tak samo, wracając z psem ze skweru zauważyłam strasznie zaniedbanego kudłacza leżącego na chodniku. Mój pies nie z każdym się lubi, a już na pewno nie pozwoliłby mi podejść do tamtego, więc zaprowadziłam go do domu i wróciłam - kudłacz jak leżał, tak leżał, nikt się nim w tym czasie nie zainteresował. Na wyciąganie reki reagował pokazaniem zębów, więc nie bawiłam się w łapanie go samej, tylko zadzwoniłam po SM - z zamiarem zabrania go później z Palucha. Czekałam tam ponad pół godziny, masa ludzi przechodziła, nawet patrzyli na psa - i nic, zero reakcji. Nawet ludzie, którzy wracali z psami, w tym właścicielką zoologicznego, mówili, że owszem, widzieli go jak leżał i godzinę wcześniej, gdy szli na skwer - i kurde nic, miłośnicy zwierząt :roll: A pies wyglądał naprawdę kiepsko :-([/QUOTE] O rany :( Pewnie potrącony biedak :( Kurcze ręce na to wszystko opadają :( Tych psich (i nie tylko psich) nieszczęść jest za wiele, a pomocy z nikąd :( Państwo ma w dupie zwierzęta, organizacje pro nie nadążają, pieniędzy nie ma, a przechodnie tylko przechodzą obok obojętnie...
  7. [quote name='Awit']No tak, i dlatego ten ktoś karmi po cichu pod osłoną świtu lub nocy. A ja dziś znalazłam psa, cudem za mną przyszedł, i SM go wzięła na paluch... Przez godzinę kręcił się w 1 miejscu, nikt go nie zauważał. Być może gdyby zamieszkał gdzieś na ulicy, zaraz by się znalazł ktoś kto by go zobaczył, bo przecież pies przeszkadza, w żadnym razie nie można go karmić i mu pomóc..[/QUOTE] ehh... no właśnie... Nie wolno pomagać, bo się nie odczepi, a przecież strasznie przeszkadza... biedny psiak :( Nic dobrego na paluchu go raczej nie czeka :( Straszne jest to wszystko :(
  8. O rety! Pięknie dziękujemy Cioteczkom!!! :loveu: Z tego co wiem to w tej chwili zbierane są deklaracje. O wpłaty Ciotki będą prosić troszkę później. Tak zrozumiałam, ale nie ja tu przewodzę, więc mogę się mylić :P
  9. Czy ona ma już wątek tutaj: [URL]http://zaginionepsy.waw.pl/portal.php?sid=b3d9df59c89d2d3e16abf6bd00914b66[/URL] ?? Warto sprawdzić w dziale znalezionych. No i może warto by było napisać do Kory? Ona jest oblatana w poszukiwaniach psów. Może jeszcze coś podsunie.
  10. Szukaj, nie poddawaj się. Ona gdzieś jest i za Tobą tęskni. W końcu trafisz na jej ślad.
  11. kurcze, właśnie doczytałam, że tam już jest kolejny psiak... Trzeba zabrać im oba...
  12. jak to po co? Po to, że zawsze znajdzie się ktoś kto od nich tego zwierza z litości wykupi za flaszkę. Wtedy "przygarniają" następnego. Uważam, że absolutnie nie wolno odkupować od nich psa, bo wtedy na pewno zaraz znajdzie się następny. Postraszyć odebraniem zasiłków i wyrokiem za znęcanie się nad zwierzętami, jeśli znowu sprowadzą sobie zwierzę!! a tego odebrać z pomocę policji i organizacji pro lub po prostu zabrać jak przyjdzie do Klaudus__ po jedzenie. W końcu nie musimy wiedzieć, że on ma właścicieli. Włóczy się po ulicy sam, szuka w śmietnikach pożywienia, jest zaniedbany. Czym on się różni od bezdomniaka??
  13. bardzo mi przykro :( Fionka, gdzie jesteś????
  14. ostatnio wysyłałam trochę zaproszeń do znajomych, więc mi tak nie bardzo :( Zresztą nie wiem czemu, ale połowę ludzi com ich miała zapisanych mi poznikało po tych zmianach na dogo :angryy: No ale wstawiłam link na bardzo popularnym bazarku fotograficznym. Może Cioteczki zauważą i przyjdą do tego biedaka :(
  15. Graficiu domek już coraz bliżej i będziesz miał swoją ukochaną Bambino codziennie! :loveu:
  16. niestety poza Psim Aniołem na razie nikt mi nie odpowiedział na maile... :(
  17. Melduję się na zaproszenie Akrum :) Niestety nie mogę nic zadeklarować :(
  18. Melduję się na zaproszenie Lu_Gosiak. Niestety nie mogę nic zadeklarować :(
  19. ale sielanka :D :loveu: Fajnie, że psiaki tak się polubiły :)
  20. Bardzo się cieszę ze szczęścia Alpenka :loveu: Powodzenia chłopaku!!! :multi: [quote name='Ingrid44'][B]Kochani, czy znacie kogos kto jezdzi z Poznania do Torunia. Potrzebny jest transport dla 18 letniej suni ,ktora jedzie do DT do Arktyki. Moze byc za zwrot kosztow paliwa.[/B][/QUOTE] Ja w najbliższą sobotę jadę do Poznania, ale z Warszawy :(
  21. o rany... straszne :placz::placz::placz: [quote name='BeataU']Sunia z pewnością nie trafi do schroniska w Kielcach. To jest już pewne.[/QUOTE] bardzo się cieszę. A co w takim razie planujesz z nią zrobić? Będziesz ogłaszać? Szukać dla niej domu?
  22. no to trzymam kciuki!
×
×
  • Create New...