[B]Agnieszka[/B] jestem pełna podziwu dla Ciebie , tyle dziewczynek do głaskania, wyprowadzania, karmienia i opieki a u Ciebie jedynie dwie ręce. Ksenia chyba co raz większa :loveu: śliczna z niej mordka. Jutro w pracy oglądnę wątek dziewczynek szczegółowo, dziś wzywają mnie same obowiązki.:bluepaw:
aaaa cichutko Ci powiem ze straszliwie spodobał mi się kolorowy dywanik na którym psiule się bawią :evil_lol: