dziewczyny poczytajcie regulamin , od 16 maja jest WŁAŚCIWE głosowanie , na razie jedynie zgłosiłyśmy kandydaturę Madzi
[I]ok. 16 dnia miesiaca zostanie utworzona ankieta, w ktorej bedzie mozliwosc oddawania glosu na zaproponowane schronika[/I]
[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=9769[/URL]
NIE PRZEGAPMY !!!!!!!