Jump to content
Dogomania

bros

Members
  • Posts

    5244
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bros

  1. a u Rexa znów ciiiiiiisza :shake:
  2. [B]Naa[/B] to Ty teraz zawilczona będziesz że hej :evil_lol: koniecznie musze wpaść to Twoje tymczasowe towarzystwo wytarmosić :loveu:
  3. dziewczyny poczytajcie regulamin , od 16 maja jest WŁAŚCIWE głosowanie , na razie jedynie zgłosiłyśmy kandydaturę Madzi [I]ok. 16 dnia miesiaca zostanie utworzona ankieta, w ktorej bedzie mozliwosc oddawania glosu na zaproponowane schronika[/I] [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=9769[/URL] NIE PRZEGAPMY !!!!!!!
  4. przekochana piękna mordeczka :loveu:
  5. podnosze , rozsyłam wiadomość , niestety sama nie mam szans :shake:
  6. [B]proszę czytać logować się na KRAKVET i GŁOSOWAĆ w odpowiednim terminie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/ankieta-wybieramy-kandydata-do-krakvetu-na-maj-137108/[/URL]
  7. dla mnie BOMBA !!!!!!!! [B]Goś[/B] jesteś kompletną, cudowną, zwariowaną ciotką !!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  8. a ja sobie Tosinę na naszą klasę wrzuciłam , a co ..... im więcej osób wie , tym więcej pomoże ..... taką mam nadzieję :loveu:
  9. Okamia Ty jesteś nieziemska :evil_lol:
  10. ciekawe jak tam strzyżenie bidula , jak chłopak to znosi ? Goś koniecznie dziś napisz jak się to odbyło
  11. zapisujemy sobie wąteczek , będziemy śledzić z ciekwością :loveu:
  12. to ja również cosik zaoferuję , szafie przyda się uszczuplenie :evil_lol:
  13. dziewczyny proszę rozprowadzić wiadomość : nowe Tosine allegro - DZIĘKUJĘ GOŚ :loveu: Pomóż jej przeżyć kolejny dzień! CHARYTATYWNA (621197390) - Aukcje internetowe Allegro
  14. pomimo braku sierściuchy jest piękna - to zdiecie jest wspaniałe :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/113/88d91e69ec8eda2bmed.jpg[/IMG][/URL]
  15. mój Boże Oskarku bidulo - takiego dziada to normalnie tylko :snipersm:
  16. piękny ten nasz rozrabiaka :loveu::bluepaw:
  17. zaglądam na wątek i co czytam .... :bigcry: Krysia trzymam kciuki z całych sił .......
  18. dochodzi 15.00 :smhair2::cooldevi::Cool!::bigcool::sweetCyb:
  19. [B]Goś[/B] nie widzę problemu - mówisz masz ;) powiedz tylko kiedy ????
  20. sunieczka po prostu Boska :loveu: rozsyłam wiadomość o ślicznocie. Po pełnej kosmetyce będzie przepiękna , a wiadomo w jakim jest wieku ???? jaki ma charakterek ???? dlaczego trafiła do schronu ????
  21. eeehhhmmm czekamy na wieśći jak piesio ?????
  22. nowe i WSPANIAŁE :bigcool::bigcool::bigcool:
×
×
  • Create New...