Jump to content
Dogomania

Emigrantka

Members
  • Posts

    7483
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Emigrantka

  1. Oooooooooooooooooooooo Figanadrzewna dzieki.... to tylko 160 brakuje? Widzisz Ozzy.... kombinujemy jak mozemy dla Ciebie przystojniaku sliczny :D No, od lutego zaraz.....
  2. Teresa, dziewczyny pisza ze nie mialyby klopotu z transportem do Mielca ze z tym dadza rade. Wiec teraz: 1) Znalezc odpowiednia klinike na miejscu 2) Znalezc kogos kto psice ze schronu do kliniki wyciagnie i tam zaczipuje - z tym chyba jest klopot, dobrze czytam?
  3. Myslcie dziewczyny bo ja sie na procesach tam nie znam.....a wyciagnac ja jakos trzba i to szybko.... Ja was tu wspieram.. duchowo
  4. Managua - a do kliniki ja puszcza? Macie tam jakas dobra? Malibo zaoferowala pomoc finansowa na leczenie, tylko znajdzcie cos suni szybko zeby ja wyciagnac z tego schronu chora biedule - w klinice by mogli zaczipowac nie?
  5. Managua - szlag by to..... a w weekedn maja tam byc takie mrozy........ Nie mozna tego przeskoczyc jakos? Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  6. Sniadanie? NO cos Ty.. psuc sniadaniem smak porannego papierosa i kawy? heheheheh Ocelot.. gdzie jestes.......... Czekam az Teresa potwierdzi ze Mielec wezmie Lady.....- pewnie wisi na telefonie teraz.... ?????????
  7. Cantadorra - no az podskakuje na krzesle z radosci... mailnac Ci kawe? Na szybsze myslenie? szturchnij lokciem Ocelot-ke, chyba padla na klawiszach..... :D
  8. Teresa, z nieba spadlas - dzieki :D Ocelot, miejsce o ktorym pisze terasa to raj na ziemi dla psow, jeden z moich "podopiecznych" tam za pare dni jedzie...... Teresa, koniecznie potwierdz czy by Lady wzieli w takim stanie jak jest? Czy jak radzi Malibo, najpierw do kliniki a pozniej do hotelu jak sie ja podleczy? Ocelot - ile od miejsca gdzie sunai jest do Mielca? Daloby sie transport zorganizowac? Lady - trzymaj sie malutka, bedzie dobrze... :D
  9. Koosiek - co u Debka bo.. bo nie wiem co z deklaracjami na luty robic? Debek, jak sie trzymasz chlopak?
  10. HOteliku to bede szukac jak Mlodej chlopak mi tu zjedzie - we wtorek.... Ja nie przyzwyczajona do facetow w domu, toz to tylko klopot :P
  11. [COLOR=red][B][SIZE=4]POdwojny...[/SIZE][/B][/COLOR]
  12. [COLOR=red][B][SIZE=4]W ZWIĄZKU Z PROGNOZAMI METEO ZAPOWIADAJĄCYMI NA KONIEC TYGODNIE WIELKIE MROZY OK -30 stopni CELSJUSZA ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH O PISANIE MAILI DO KIEROWNICTW SCHRONISK O NALEŻYTE ZABEZPIECZENIE PSÓW PRZEZ ŚMIERCIĄ Z ZAMARZNIĘCIA!! Słoma. wysoko energetyczna karma w zwiększonych racjach i ciepła woda do picia ( najlepiej z dodatkiem oleju) PROSIMY TEŻ WŁAŚCICIELI, ABY ZABDALI O SWOEJ E PSY W NADCHODZĄCE, TRUDNE DO PRZETRZYMANIA DLA ZWIERZĄT , DNI!! Każde zwierzę, które przez ludzkie niedbalstwo zginie od mrozu - to hańba !!![/SIZE] To apel EMIR, ja też się podpisuję czterema łapami, kto jeszcze ??? Podaj dalej !!!!! tyle możesz[/B][/COLOR]
  13. Ja z Toba NIkus pojade....to bedziesz wiozl 2 suki i 1 psa, moze byc? heheheheh :P
  14. W ZWIĄZKU Z PROGNOZAMI METEO ZAPOWIADAJĄCYMI NA KONIEC TYGODNIE WIELKIE MROZY OK -30 stopni CELSJUSZA ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH O PISANIE MAILI DO KIEROWNICTW SCHRONISK O NALEŻYTE ZABEZPIECZENIE PSÓW PRZEZ ŚMIERCIĄ Z ZAMARZNIĘCIA!! Słoma. wysoko energetyczna karma w zwiększonych racjach i ciepła woda do picia ( najlepiej z dodatkiem oleju) PROSIMY TEŻ WŁAŚCICIELI, ABY ZABDALI O SWOEJ E PSY W NADCHODZĄCE, TRUDNE DO PRZETRZYMANIA DLA ZWIERZĄT , DNI!! Każde zwierzę, które przez ludzkie niedbalstwo zginie od mrozu - to hańba !!! To apel EMIR, ja też się podpisuję czterema łapami, kto jeszcze ??? Podaj dalej !!!!! tyle możesz
  15. [COLOR=red][B][SIZE=4]W ZWIĄZKU Z PROGNOZAMI METEO ZAPOWIADAJĄCYMI NA KONIEC TYGODNIE WIELKIE MROZY OK -30 stopni CELSJUSZA ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH O PISANIE MAILI DO KIEROWNICTW SCHRONISK O NALEŻYTE ZABEZPIECZENIE PSÓW PRZEZ ŚMIERCIĄ Z ZAMARZNIĘCIA!! Słoma. wysoko energetyczna karma w zwiększonych racjach i ciepła woda do picia ( najlepiej z dodatkiem oleju) PROSIMY TEŻ WŁAŚCICIELI, ABY ZABDALI O SWOEJ E PSY W NADCHODZĄCE, TRUDNE DO PRZETRZYMANIA DLA ZWIERZĄT , DNI!! Każde zwierzę, które przez ludzkie niedbalstwo zginie od mrozu - to hańba !!![/SIZE] To apel EMIR, ja też się podpisuję czterema łapami, kto jeszcze ??? Podaj dalej !!!!! tyle możesz[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=red][B][SIZE=4]W ZWIĄZKU Z PROGNOZAMI METEO ZAPOWIADAJĄCYMI NA KONIEC TYGODNIE WIELKIE MROZY OK -30 stopni CELSJUSZA ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH O PISANIE MAILI DO KIEROWNICTW SCHRONISK O NALEŻYTE ZABEZPIECZENIE PSÓW PRZEZ ŚMIERCIĄ Z ZAMARZNIĘCIA!! Słoma. wysoko energetyczna karma w zwiększonych racjach i ciepła woda do picia ( najlepiej z dodatkiem oleju) PROSIMY TEŻ WŁAŚCICIELI, ABY ZABDALI O SWOEJ E PSY W NADCHODZĄCE, TRUDNE DO PRZETRZYMANIA DLA ZWIERZĄT , DNI!! Każde zwierzę, które przez ludzkie niedbalstwo zginie od mrozu - to hańba !!![/SIZE] To apel EMIR, ja też się podpisuję czterema łapami, kto jeszcze ??? Podaj dalej !!!!! tyle możesz[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=red][B][SIZE=4]W ZWIĄZKU Z PROGNOZAMI METEO ZAPOWIADAJĄCYMI NA KONIEC TYGODNIE WIELKIE MROZY OK -30 stopni CELSJUSZA ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH O PISANIE MAILI DO KIEROWNICTW SCHRONISK O NALEŻYTE ZABEZPIECZENIE PSÓW PRZEZ ŚMIERCIĄ Z ZAMARZNIĘCIA!! Słoma. wysoko energetyczna karma w zwiększonych racjach i ciepła woda do picia ( najlepiej z dodatkiem oleju) PROSIMY TEŻ WŁAŚCICIELI, ABY ZABDALI O SWOEJ E PSY W NADCHODZĄCE, TRUDNE DO PRZETRZYMANIA DLA ZWIERZĄT , DNI!! Każde zwierzę, które przez ludzkie niedbalstwo zginie od mrozu - to hańba !!![/SIZE] To apel EMIR, ja też się podpisuję czterema łapami, kto jeszcze ??? Podaj dalej !!!!! tyle możesz[/B][/COLOR]
  18. W ZWIĄZKU Z PROGNOZAMI METEO ZAPOWIADAJĄCYMI NA KONIEC TYGODNIE WIELKIE MROZY OK -30 stopni CELSJUSZA ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH O PISANIE MAILI DO KIEROWNICTW SCHRONISK O NALEŻYTE ZABEZPIECZENIE PSÓW PRZEZ ŚMIERCIĄ Z ZAMARZNIĘCIA!! Słoma. wysoko energetyczna karma w zwiększonych racjach i ciepła woda do picia ( najlepiej z dodatkiem oleju) PROSIMY TEŻ WŁAŚCICIELI, ABY ZABDALI O SWOEJ E PSY W NADCHODZĄCE, TRUDNE DO PRZETRZYMANIA DLA ZWIERZĄT , DNI!! Każde zwierzę, które przez ludzkie niedbalstwo zginie od mrozu - to hańba !!! To apel EMIR, ja też się podpisuję czterema łapami, kto jeszcze ??? Podaj dalej !!!!! tyle możesz
  19. No widzisz NIkus? Baby Cie zagadaly :P Zuzia dzieki za to.....:) Czy Poster ma jakies swoje pieniazki? Deklaracje? Watek?
  20. Malibo - wielkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jestes.. dzieki ze wpadlas.... Ocelot, to co? Z ta klinika? Poszukaj czegos dobrego w okolicy......
  21. WYslalam PM do Obraczus, Malibo i Teresy, one sie znaja na hotelikach, moze cos poradza i wiedza gdzie jest miejsce... Kawe juz mam, mysle...
  22. Podobno? Link jakis? Jak masz..... No mysle ale jeszcze kawy nie pilam... Byl ktos kto wlasnie dziewczyny tylko i najlepiej starsze.... ale mam skleroze....
  23. Sabina - wawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww dzieki... :) Ozzy, wstawaj, zobacz, nastepne pieniazki CI wpadly do skarpetki..... :) Betta - to juz tylko 170 brakuje? Dobrze licze?
×
×
  • Create New...