-
Posts
7483 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Emigrantka
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Emigrantka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]BOzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, a ta starowinka nie dosc ze w schronei to jeszcze bardzo chora......[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/178078-Lady-starsza-On-eczka-kaA-dy-grosz-A-ycie[/url] [B][COLOR=Magenta] Zajrzy ktos do niej biedul?[/COLOR][/B] -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Emigrantka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Blue]Dobrzy Ludzie Mikusi TYLKO brakuje 75 zlotych [U][COLOR=SeaGreen]10 lat siedzi za kratami i czeka....[/COLOR][/U] Rzuci ktos grosikiem dla niej? [/COLOR][COLOR=Red] Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[/COLOR][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-gaA-nie-Brak-tylko-75-zA-do-wyjA-cia-z-10-cio-letniej-odsiadki-Czy-zdAE-A-ymy[/URL] [SIZE=7] 20:19 - Mika wlasnie uzbierala komplet deklaracji !!!!!!!!!!!!!!! POjedzie do hoteliku !!!!![/SIZE] -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Emigrantka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No dobra - to znalazl sie Hero czy nie bo ja pomalu na Dogo glupieje? -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Emigrantka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Dogo sie znou krzaczy... :D -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
Emigrantka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
WItamy na watku Schronisko Czestochowa :D Zapraszamy na bazarek dla Olka - w podpisie Magenki ;)