Szarotka - ja wchodze na Hero ale... pytam kto go ostatnio widzial w tym schronie i... na to nie ma odpowiedzi :(
Mam nadzieje ze sie znajdzie i to szybciutko....
***************************************
Ola, no domek staly bylby super gdyby sie znalazl......
A pieniazki ktore mamy na Plka moglyby wtedy isc na inna psia bide.. tylko trzebaby zrobic glosowanie na ktora.... bo... strasznie duzo tu tych bid jest :(
[COLOR=Red]
Usciskaj mame...[/COLOR]
[B]Nie rozumie, pies byl szczepiony na wscieklizne wiec po co obesrwacja?
Czy Mielec bedzie miejsce trzymal 2 tygodnie?[/B]