[quote name='Pegaza']a jednak nie poszlam je myc bo zle sie czuje uszy mnie bola, gardlo, slaba jestem i siedze w domu..
a wolne sobie robie moj czas pracy jest bardzo luzny 1 raz w tygodniu czasem 2 lub 3..i wychodze na tym lepiej niz gdybym miala siedziec w sklepie na 1/2 etatu..
a tak wogle to czesc sloneczne i makaronowe-spagettowe:eviltong:[/quote]
jak się nie narobić i zarobić ;)
U mnie dziś Leczo:cool1:
Cze:loveu: