[quote name='moniczkaa86'][B][I][FONT=Courier New]Dzięki :Rose: Kółeczko przywieźliśmy z Wisełki, całe 2,5zł za nie dałam :diabloti:[/FONT][/I][/B][/quote]
Cześć:multi:
to cały majątek:crazyeye:
fajnie z nim wygląda:evil_lol: jak z hula-hop:evil_lol::loveu: