[quote name='madziasto4']
No cos Ty, nie piszczy Ci, kiedy sie gaz konczy?? Są przeciez kotrolki wskazujące ile gazu jest, no i piszczy jak sie konczy. Pierwszy raz, to o malo co zawalu nie dostalam, jak sie wydarlo toto :evil_lol:
No a poza tym ja wiem kiedy tankowac po ilosci przejechanych kilometrow :lol:[/QUOTE]
nie piszczy nic:lol: my niestety kontrolki nie mamy:shake:
Mąż jakoś to tam kontroluje:cool1:
Cześć Kasiu:multi: fajna dynia, my też robiliśmy:loveu: widać że małe dzieci mamy:loveu: