[quote name='***Paulina***']
Moja wręcz przeciwnie- jak widzi szelki już jest pod drzwiami:loveu:
Jedynie jak pada to wyjdzie na sekundę, zrobi co trzeba i ciągnie do domu:roll:[/quote]
Hehe to chyba mamy tą samą sunię:loveu::evil_lol::evil_lol:;)
FIbi jak ylką wezmę szelki do ręki to skacze jak szalona:evil_lol:
Cześć Ulcia:loveu:
U mnie jeszcze śniegu nie ma, ale Szymuś to się doczekać nie może i już planujemy co w tym roku ulepimy ze śniegu:evil_lol: