cześć Kasiu:lol:
My mamy autko na gaz i "odpukać w niemalowane" nic się z nim nie dzieje;)
przeglądy są normalnie, raz w roku, tylko że trochę droższe:cool1:
No i trzeba się pilnować kiedy tankować , bo kontrolki nie ma:evil_lol:
ponętna ta Twoja sunia:cool3: ;)
śliczniutka jest:loveu::loveu::loveu:
moja Fibusia też ma takie kropeczki na sutkach:cool1: ale nie wiem czemu to wróży... może rzeczywiście się cieczka zbliża:cool1:
[quote name='Pegaza']To nie Soma to Pipi:cool1:bo ma te dni :cool1: i popoludniu w zasadzie sie nie pozalatwiala bo psy byly wazniejsze..:mad:[/QUOTE]
kochliwa laska:evil_lol:
Cze Daria:multi:
Dotarłam dziś na dogo:roll:
fajny płaszczyk:loveu:
[url]http://images49.fotosik.pl/215/2951be29079ab209med.jpg[/url]
o rany rany ale jest cudna:loveu::loveu::loveu:
Może poznamy też i Pana Tosiuli;) w końcu jest jedyny;)
hmmm ogólnie mamusia i tatuś są podobni:loveu: ale uszka to po tatusiu:loveu:
z tym że mi się wydaje że Pixulka ciemna już zostanie:loveu:
cześć:multi: