-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff0000][B]ciotki potrzebuję osoby z okolic [U]Wielunia[/U] do wizyty p/a dla szczeniaka. Znacie kogoś z tych okolic? Będę wdzięczna za podpowiedź.[/B][/COLOR] -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
ojj tak tak wiem:( wogóle o tamtym forum nie pamiętam:( -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
zrobiłam względny porządek w 1 poście Basika, wstawiłam ten nowszy tekst i linka do wszystkich zdjęć:) [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/BasikGaleria[/url] tzn wybrałam te najlepsze, bo wszystkich zdjęć Basik ma tonę:) -
no w sumie racja. To cudownie że przyjmują za darmo. A stale do nich wysyłasz czy tylko co jakiś czas. Bo z chęcią spróbowałabym z naszym ślepym Basikiem, bo już tez nie mam pomysłów na jego adopcję. Dzwoniłam do hotelu Dosieńki. Wszystko jak zawsze w porządeczku, leżała sobie na kolankach i Pańci:) Ponoć ma jakiegoś kumpla z którym nawet się bawi! :) za kilka dni czekają ją szczepienia bo tracą ważność.
-
wow i wzięli takie ogłoszenie za darmo?? nic, zero odzewu, telefonu, maila nic:( może faktycznie inne województwo przyniesie nam szczęście, tylko napisałabym na końcu gdzieś tam że jest w hotelu w okolicach Sochaczewa i możliwy jest dowóz psa, żeby nie odstraszać ludzi. Ogłoszenia Dosi cały czas mam te co trzeba wznawiać, wznawiam.
-
a ile Skarbek może mieć teraz lat? wtedy był określony na ok 10lat, czy to w miarę oddaje jego stan? może jeśli jest taki starutki to dać mu spokój i nie ryzykować narkozą która mogłaby byc dla niego śmiertelna:( ostatnio zrobiłam się przeciwniczką wycinania guzów u psów:( za dużo się już nasłuchałam jak one szybko odrastają:( chyba że właśnie coś niekonwencjonalnego ale to zawsze ryzyko czy wzrost guza się nie przyspieszy.
-
Falko zajrzyj, zobacz - walka przegrana za TM
piechcia15 replied to aga_1234's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cudownie że o nim pamiętasz!! -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
wiem wiem przepraszam, ale się doczeka:) nie mam czasu nawet internetowych zakupów zrobić;( muszę to jakoś ogarnąć jaki pies i co potrzebuje i zamówię. Aniu zmierz proszę szyje Basika, bo nie pamiętam czy mi podawałaś.To obroże mu wyślę...z brokatem błyszczącą zgodnie z umową:) a pojemnik kupimy ci nowy jak Basika oddelegujemy do ds:) a może póki co kosz z brudami trzymaj...w sypialni?:) -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Basio jest kreatywny i napewno znajdzie sobie inny obiekt do wyładowania napięcia:) -
jest to zawsze jakiś kolejny trop i tego sie trzymajcie. Wszystkie szlaki trzeba przetrzeć. Te uszy to takie błędne koło, bo wiecznie chore uszy powodują uszkodzenie błędnika, a uszkodzony błędnik wywołuje wiecznie chore uszy:( nie mam wiedzy na ten temat ale pies z uszkodzeniem błędnika na co dzień chyba dawałby inne objawy i zachowanie? nie chodziłby jak pijany albo wiecznie się potykał lub przekrzywiał głowę, czy cokolwiek innego związanego z równowagą? przecież Sapo jest bardzo sprawny. A jak się sprawdza czy błędnik jest uszkodzony? rezonans to pokaże?
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
tzn jeszcze chyba nie na stałe, ale miał być tam zostawiany aby się oswajał:) -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
ja też zaglądam do Basia codziennie. A jak tam nasz książę? grzeczny? co tym razem zeżarł:)? jak idzie mu oswajanie się ze swoim nowym miejscem pobytu czyli kojcem?:) -
nie no do zimy nie dopuścimy. Jeśli w przeciągu powiedzmy miesiąca nie znajdą domów to coś wymyślę...gdzieś się je zabierze. Zobaczymy jaka będzie sytuacja. Może zostanie jeden albo wogóle.Zobaczymy.
-
wczoraj rozmawiałam z bratową, która ponownie tamtędy przejeżdżała i zatrzymała się "na kontrolę":) sunia ma się dobrze i szczeniaki raczej też. już nie rzucają się tak na jedzenie więc są dokarmiane. Pan z Baru zbudował im prowizoryczny kojec 1mx1m w tym jeszcze mini buda aby były osłonięte od zimna. Wkładane są tam aby sunia mogła od nich odpocząć lub jeśli za bardzo narzucają się klientom:) Dwa maluchy są już wydane, a jeden gdzieś zaginął:( aż nie chcę myśleć gdzie i w jaki sposób:( są jeszcze 3 dwa czarne i jeden jakiś ciemno szary, ale pan nadal upiera się, że znajdzie im domy a sunię chciałby zostawić bo się do niej przywiązał. Tylko wysterylizuje ją gdy wyda maluchy. Budę już ma bo ponoć ten sam pan handluje tam jakimiś budami czy coś w tym stylu i sunia zajęła sobie jedną z nich:)
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
piechcia15 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
a ile kasy brakuje? -
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
piechcia15 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
a na jakiej trasie jest potrzebny transport bo nie mogę znaleźc, a nie mam czasu szukać:( -
nie no nie przesadzajmy z owczarkiem belgijskim, one należą do ras dużych. Dosia jest zdecydowanie średnia i zawsze to powtarzałam. Spojrzałam teraz u siebie na kompie na stare zdjęcia z czasów schroniska kiedy miała zdjęcia ze mną, więc Dosia ma 45cm w kłębie oczywiście (bez głowy, którą nosi wysoko):) i ok 15kg, bo przecież nie będziemy się kłócić o pół kg. Rozumiem, że dla ludzi waga może być waż na bo jest to jakiś wyznacznik wielkości. Więc skoro w czasach chudości ważyła 11-12kg to teraz max 15kg bo jakoś tłuszcz się z niej nie wylewa:) myślę że właśnie whippet to odpowiednie porównanie wielkości
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
no z filmem to nie głupi pomysł tylko z tego co pamiętam to ciężki w realizacji, bo stonki aparat chyba nie nakręca filmów albo baaardzo kiepskie. Na początku jakiś wstawiała to ledwo co widać:( chyba, ze coś pomyliłam -
on jest niesamowity:) nawet po mordzie widać że to szczęśliwy spełniony pies! :) przekichane maja psy, które nie potrafią odmówić głaskania. 2 tyg temu mieliśmy akcję promująca schronisko i poszłam ze swoją sunią ONka chorą na raka, ale ponieważ bardzo lubi ludzi to ją wzięłam to po pewnym czasie musiałam ją wsadzić do bagażnika i tam sobie spała bo ludzie zagłaskali by ja na śmierć, a co najgorsze...bez pytania łapy jej wszędzie wsadzają, od tyłu zachodzą, nawet do bagażnika łby wsadzali...bez wyobraźni ludzie !! masakra i nawet nie dziwiło ich że pies juz nawet nie reaguje na ich głaski :(