Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. matko ale to wszystko skomplikowane... Czyli jednak padaczka? a była mowa że te jego ataki są inne niż padaczkowe. Hmm szkoda jeśli naprawdę będzie musiał przyjmować ten luminal do końca życia. Różne rzeczy i dobre i złe nasłuchałam sie o luminalu. A co jeśli żyłby bez leków? ataki zaostrzyłyby się? ściskam was mocno i trzymam za was kciuki Waleczne Serca :)
  2. nowie wieści:) Jutro sunia Onka jedzie jednak do Medora, przejdzie sterylizację i o ile dobrze zrozumiałam to zostanie do czasu adopcji. Iza ma spróbować zrobić jej lepsze zdjęcia aby szukać jej domku. Zostaje jeszcze mamuśka i jej dorobek:( Iza chce porozmawiać z właścicielami posesji aby pozwolili jej wejść i poszukać maluchów. Bo to trochę skomplikowana sytuacja, bo tam tą posesję wynajmują jacyś młodzi ludzie i wiedzą, że na ich terenie "zagnieździły" się suki, ale nic z tym nie robią:( Trzeba by ich porządnie przetrzepać, czy to przypadkiem nie są ich suki???? Sunie chyba śpią w jakimś nieużywanym budynku. Oby jutro coś więcej się okazało. Wiem, że Medor zapewni sterylizację tez mamuśce, ale nie wiem co ze szczeniakami. Dowiem sie jeszcze co i jak. Myślę, że jak sunia ONka jutro do nich trafi to dziewczyny z Medora wstawią tu jakies info. Bardzo nie podoba mi sie ta lecznica w której została tamta czarna sunia:( Jeszcze nie została wysterylizowana, bo jak twierdzi jakaś p. doktor, cały czas jest przygotowywana do zabiegu cokolwiek to oznacza... A ten pierwszy szczeniak, którego zabrała wcześniej Fundacja jest tam do tej pory w kiepskim stanie i nadal bez diagnozy. Nie wiedzą co mu jest....Lepiej trzymajmy kciuki za te zwierzaki... Skoro oni mają podejrzanego szczeniaka i w tym samym pomieszczeniu w sąsiedniej klatce umieszczają drugiego jeszcze odpukać zdrowego... to ja im gratuluję.
  3. ale przecież on nic nie ma z charta?? to zwykły rudy kundel średniej wielkości.
  4. dzięki wszystkim za linki i za podpowiedzi, do skarbonki ONkowej zgłoszę się jak już coś wymyślimy co z nią zrobić. Narazie karma jakaś tam jest. Może dziewczyny ONkowe znalazłaby dla niej jakiś dt?:(
  5. u nas problem jest tego typu, że nie znany jest nam stosunek do kotów:(
  6. o ile dobrze zrozumiałam to na co dzień dostają w garnkach jeść, ale już dziś mówiła, że trzeba by tam jakąś miskę na stałe postawić. Kurcze jeśli ona jest w ciąży to bardzo szybko, bo te maluchy mogą mieć ok 5 mies... Na szczęście jutro zabieg. Oby wszystko było dobrze, nie znam tej lecznicy, ale nie wzbudziła mojego zaufania :(
  7. myślę, że ewentualną karmę mogłabym wziąć ja, bo i tak prędzej czy później spotkam się jeszcze z Izą i pojadę tam za widoku. Pracuję w Łodzi więc jestem codziennie pod telefonem
  8. już jestem, jestem a więc tak. Dziś zadzwoniła do mnie Iza, że transport jej nawalił, a miała wieczorem zawieźć czarną sunię i szczeniaka do lecznicy. Więc pojechałam z nią. Czarną sunie po sterylce weźmie do siebie, jako trzeciego już psa, a szczeniaka ma zabrać fundacja NIechciane i Zapomniane. Dziś Iza powiedziała mi też że fundacja Medor ze Zgierza zaoferowała pomoc w sterylizacjach pozostałych suczek, tylko nie wiem jak wyglądałaby kwestia przetrzymania i co dalej?:( wyrzucić je na pole z powrotem?:( Adresu chyba nie ma co podawać bo to jest konkretnie Zdziechów, ale psy są przyzwyczajone że staje się na drodze przy sąsiednim polu, gwiżdże a one przybiegają... Nie wiadomo nadal skąd przybiegają, raczej z jakiejś szopy czy obory, bo nawet jak dziś powąchałam jedną sunię to śmierdzi oborą:) Ruda sunia jest największa i widać że wiedzie prym w stadzie, bo reszta się jej boi. Najpierw zjadła ona a potem reszta podeszła.Sunia ONka bardzo się jej boi. Wogóle sunia ONka okazuje się, że jest wersją mini ON, jest przed kolano i strasznie drobniutka i chudziutka. Suczki dość przyjaźnie zareagowały na mnie, łasiły się i merdały ogonami. Ale są ostrożne i widać, że długo już bezdomne. Iza dokarmia je od 3 miesięcy, a skąd się tam wzięły, to nikt nie ma pojęcia. Na tym terenie mieszkają jacyś młodzi ludzie, ale twierdzą że to nie ich psy i nie miałam okazji porozmawiania z nimi. Pewnie można by zgłosić sprawę do gminy, psy zabrać na Kosodrzewiny a później do WOjtyszek i słuch by po nich zaginął, tylko czy spalibyśmy spokojnie?bo ja nie. Suczki codziennie dostają jeść. Czarna suczka wygląda jakby znowuż była w ciąży, dlatego jako pierwsza pojechała na zabieg. teraz najbardziej potrzebne są dt i trzeba pojechać tam za dnia i zlokalizować maluchy i tą ich kryjówkę. W jakim są wieku suczki, nie mam pojęcia. Starałam się zajrzeć w zęby ONce ale jest dość płochliwa. Po ciemku nie widziałam dobrze, ale może mieć ok 4lat. Bardzo boi sie aut, ucieka w pole gdy jakiś nadjeżdża...:( mini Onek [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NVZajqEWk9M/UI7sC59WvqI/AAAAAAAAC5g/6wxUqJ29uGM/s640/P1110397.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Xw8Zh0N8LC8/UI7sC_HXPNI/AAAAAAAAC5o/RfHHpgQ-pEM/s640/P1110400.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-SZGFhdQvlng/UI7sDFfLn2I/AAAAAAAAC5k/_vpLZID8YuE/s640/P1110401.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-m3IGKuC2aL0/UI7sD0bCsgI/AAAAAAAAC5s/wovXwjkNxqU/s640/P1110402.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Xbdrx8q_QbI/UI7sEEcfr_I/AAAAAAAAC54/atqz9PvQvXE/s640/P1110403.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FqI4IexQYZY/UI7sEujvJGI/AAAAAAAAC58/r5QC66132BM/s640/P1110405.JPG[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  9. ciotka pewnie zalatana, nie ma czasu wejść na dogo:):( zima idzie, więcej obowiązków
  10. [COLOR=#ff0000][B]Sorki za offa. Dziewczynki kochane wejdźcie proszę na mój watek w podpisie. Straszny dramat:-(:-( będę wdzięczna za każde wejście, obecność i pomysł. [/B][/COLOR]
  11. [COLOR=#ff0000][B]Sorki za offa. Dziewczynki kochane wejdźcie proszę na mój watek w podpisie. Straszny dramat:-(:-( będę wdzięczna za każde wejście, obecność i pomysł. [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=#ff0000][B]Sorki za offa. Dziewczynki kochane wejdźcie proszę na mój watek w podpisie. Straszny dramat:-(:-( będę wdzięczna za każde wejście, obecność i pomysł. [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=#ff0000][B]Sorki za offa. Dziewczynki kochane wejdźcie proszę na mój watek w podpisie. Straszny dramat:(:( będę wdzięczna za każde wejście, obecność i pomysł. [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=#ff0000][B]Sorki za offa. Dziewczynki kochane wejdźcie proszę na mój watek w podpisie. Straszny dramat:(:( będę wdzięczna za każde wejście, obecność i pomysł. [/B][/COLOR]
  15. Dziewczyny wejdźcie na mój wątek w podpisie, trzeba tam coś zaradzić:(
  16. Sorki za offa. Dziewczynki kochane wejdźcie proszę na mój watek w podpisie. Straszny dramat:(:( będę wdzięczna za każde wejście, obecność i pomysł.
  17. mam ostatnio problem ze wstawianiem zdjęć:( czy coś się zmieniło w zasadach? kopiuję adres zdjęcia do okienka URL i nic:(
  18. Niedawno dostałam maila z prośba o pomoc. Sprawa jest dość dramatyczna i ciężka :( [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Pod Lutomierskiem są 3 duże suki. Koczują pod jakimś gospodarstwem. Pani Iza je codziennie dokarmia, ale już nie wyrabia. Z tymi 3 sukami jest jeszcze 4 sunia, szczeniak (wg mnie ma ok. 5mies). Pani Iza przygarnie jedną sunię na podwórko ale po sterylizacji bo ma już 2 psy. Te 2 pozostałe suki też trzeba wysterylizować i znaleźć im jakieś tymczasowe lokum tylko jak? To jest ładna suka ON i jakiś kundelek beżowy, ale też duża i ona juz gdzieś chyba urodziła, ale małych jeszcze nie widać. Ponoć fundacja Azyl podarowała jej odrobinę karmy, fundacja Niechciane i Zapomniane zabrała jednego szczeniaka w najgorszym stanie i obiecała pomoc w sterylizacja tej suni którą Pani Iza przygarnie i zabiorą tego czarnego ostatniego szczeniaka. Do kogo jeszcze można się zgłosić po pomoc? Jak zgłosi się je do gminy to pojadą na Kosodrzewiny i słuch po nich zaginie. o dt dla nich to ja nawet nie marzę. macie jakiś pomysł? ja jej dam jeden worek karmy bo akurat mam, ale co dalej? zaraz będzie zima, tam są szczeniaki, a nie daj Boże suka ONek zajdzie w ciąże to już będzie koszmar[/FONT][/COLOR] ! Spadł śnieg...aż strach myśleć w jakim stanie są szczeniaki rudej suni. Sunie są dość nieufna i nie podchodzą swobodnie do ludzi, ufają tylko karmicielce. Znajoma z fundacji zaoferowała zniżkę u ich weta i za sunię ONka zapłacilibyśmy 200zł, tylko pytanie gdzie ją przetrzymać i co później? do lasu z powrotem?:( błagam was każdy pomysł się liczy... Kontakt do mnie: 692486565, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ruda sunia obecnie karmiąca... [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Aehb2SJ0WHY/UI1MwOpEFTI/AAAAAAAAC44/F67CSZ-hQHQ/s640/Obraz 437.jpg[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Rozne#5804379898683691938[/URL] sunia ON [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-fVpHMwlxvqQ/UI1MwG4oQ1I/AAAAAAAAC40/zJsUOGFUJoc/s640/Obraz 438.jpg[/URL] [URL]https://lh5.googleusercontent.com/--MtWUvzeuXc/UI1MwhPtwqI/AAAAAAAAC48/_1cAY0hjNtM/s640/Obraz 439.jpg[/URL] a to czarne to ten szczeniak, którego ma ponoć zabrać fundacja [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-egt2jzHZxa0/UI1MwCRCTvI/AAAAAAAAC4w/vctPQ5v8WwU/s640/Obraz 390.jpg[/URL] [B]Wpłacone pieniądze:[/B] 60zł Aleksandra K. 31.10 100zł AGULA99 12.11 razem: 160zł
  19. melduje się dziś:) chyba Basik grzeczny skoro ciotka stonka się nie pojawia:) jakby cos przeskrobał to by szybko przyleciała:)
  20. może musiała do tego dojrzeć :) i z wiekiem jej to przyszło:)
  21. nie ma jej i jak masz jej ogłoszenia to usuń bo mi ludzie non stop wydzwaniają. A nie ma podobnej sunia ani psa w tym typie, tak mi sie przynajmniej wydaje.
  22. Aga ty taki mistrz fotografii i nie mogłaś olbrzymowi tej ohydnej fujary jakoś zamazać?:) przecież na nic innego się nie patrzy tylko na TO :) a jak patrzę na zdjęcia Bandziora to gęba sama mi sie cieszy :)
  23. jak patrzę na te zdjęcia ogarnia mnie taki dziwny ciepły spokój i melancholia...
  24. ja też jestem codziennie :( ale czasem z bezsilności aż mi się nie chce pisać:( już nie wiem jak mu domu szukać:( gdzie jest TEN jego człowiek?? musimy go jakoś odnaleźć:(
×
×
  • Create New...