-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
super:) a mi się wczoraj w końcu przypomniało i tym wątku Basika na terierowym forum i aktualizowałam informacje. lepiej późno niż wcale :) -
to jest ta druga sunia która potrzebuje sterylki. To ją zgłosiłam do pomocy w Skarbonce Sterylkowej. Mamy problem bo nie ma jej gdzie przetrzymać ale coś się wymyśli [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ipeX9DIW_I4/UKKOQOvq3tI/AAAAAAAADKg/cauF1jdEUd0/s640/Obraz%2520455.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-k1gANopzIvs/UKKOQaBENKI/AAAAAAAADKk/WogpRE16JQI/s640/Obraz%2520457.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER]
-
spoko spoko, transport mamy. Co prawda jeszcze nic na 100% ale jeszcze kilka dni temu chłopak mówił że pojedzie. Ma z bullkami do czynienia na co dzień. Za transport weźmie 250zł, to absolutne minimum, bo ma auto na gaz. wiem, że transport z bullkami jest możliwy środkami publicznej lokomocji, ale mimo iż mocno się wysilam to jakoś tam Dropsa nie potrafię sobie wyobrazić:) Drops ma ADHD w tyłku i nie sądzę aby grzecznie leżał w tam gdzie mu się każe :)
-
może jednak nie tan a może by jakiś mały szantażyk :D:D że sunia lada moment wyląduje w schronisku z braku pieniędzy i takie tam :):(
-
wow jaki on ładny i jakie ładne zdjęcia:) widać tu jakiś dobry aparat:D:) Czarna sunia już zamieszkała na swoim stałym podwórku u Izy w domu. Psy są jeszcze na etapie dogadywania się, warczą i takie tam:) ale powinno być dobrze. DOstała ciepłą budę. Doceń kochana ta pomoc i nie uciekaj z tego miejsca. Powodzenia! A sunia ONka z sąsiedniej wsi niebawem będzie miała sterylizację. Jestem w trakcie załatwiania. Poprosiłam dziś Skarbonkę o pomoc. Ludzie którzy ją przygarną mają jeszcze 2 koty do sterylizacji i 2 małe suczki z czego jedna właśnie ma 3 kolejne szczeniaki:( to jakieś błędne koło :( a jak się miewa ONeczka w Medorze po zabiegu??
-
wow superowo!!! co za cud, po takim czasie nowa deklaracja:) no ale słuchajcie jest jakaś szansa dla Dropsa, nie wiem czy to szansa czy nie ale zawsze jakaś nadzieja. Prawdopodobnie przeniesiemy Dropsa do Łodzi do hotelu Centrum Zwierzak. Mamy tani transport, Niemcy zwiększyli deklarację do 240zł, a schronisko co miesiąc zapewni nam worek karmy:) mamy chyba wiatr w uszach i nie może się nie udać:) Teraz tylko muszę zadzwonić z tą wiadomością do Bogatynii :( no i modlić się czy Drops będzie grzeczny w nowym miejscu i czy auta w transporcie nie zdemoluje.
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
ooo udanego urlopu, zazdroszczę:) może faktycznie morze i góry to niegłupi pomysł. Weź ktore wolisz, może ty będziesz miała szczęśliwą rękę:) -
konto do wpłat [SIZE=2]nr konta: 37 1140 2004 0000 3902 6530 4732 Piechowska Magda Pabianice 95-200 tytuł "sunie + [U]login z dogo[/U]"[/SIZE] do adopcji są wszystkie:( prócz czarnej, którą zabrała Iza. Sunia ONka juz po sterylce dochodzi do siebie i zostaje w Medorze, ale musimy pomóc w adopcji, czekam na zdjęcia. Ruda sunia mamuśka też do adopcji, ale musimy ja oddać właścicielom aby zadymy nie było, Aczkolwiek jeśli tylko znajdzie sie dom to zabierzemy ją. [url]http://www.facebook.com/events/297404600368848/[/url] to jest ich wydarzenie na fb gdzie jest też zdjęcia sunka Rudej, który też szuka domu. Wygląda jak mały niedźwiedź:)
-
niestety adopcji stan jest tragiczny. Niby są jakieś ale to na ogół są psy nowe, które są w boksach " na wierzchu" i nie trzeba za bardzo chodzić, szukać, wypatrywać. Nasze psy (ogłoszeniowe) jeżdżą niestety tylko do Niemiec:( wczoraj pojechał Kado 1, Bandzi 2, Baks 13, Karol 540, Basia 574, Dyzio 603 :( i dajmy sobie spokój już z komentarzami:( poprostu mówię wam, które ogłoszenia trzeba usunąć:(
-
chyba tak, niestety nie wiem:( Dziś nawet spotkałam właściciela tego szetlanda. Jeździł na rowerze i go szukał. Niesamowite jest to że pies od tygodnia biega ze smyczą i nikogo to nie dziwi!! ponoć wczoraj jeszcze go ktoś widział. Podejrzewam, że jest ciężki w złapaniu skoro uciekł właścicielowi i nie reagował. Mówił że pies jest pogryziony na brzuchu i w trakcie leczenia więc jego stan jest powazny:( Radziłam t emu panu aby wydrukował milion ogłoszeń i rozkleił każde drzewo i latarnię, ale chyba mu troche skrzydła opadły bo twierdzi że ludzie zrywają, ale to rozkleja isę do skutku, a tak to ludzie nie wiedzą o takim psie. Ja szłam całą tą trase gdzie pies może być i ani pół ogłoszenia:(
-
no własnie ta sunia i tu mam dylemat, bo ze spisu boksów wynika że to jest sunia 104 czyli z naszych ogłoszeń Bona, ale czy Bona nie jest większa jak owczarek? bo ta jest taka drobniutka raczej ale w sumie podobna [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Nx17Yz8cKlE/T3CnjBeZuNI/AAAAAAAAAhU/rCnUfiDGrEM/s600/P1010251.JPG[/IMG] [/CENTER]
-
matko ten pies mi się śnił całą noc... Nie wiem w jakich warunkach do tej pory żył ale jest wrakiem psychicznym, chyba że schronisko i stres tak na niego podziałały. Niestety wczorajsza nieuwaga i brak doświadczenia pewnych osób spowodował, że nie dosyć pies jest przerażony to jeszcze został pogryziony kiedy został zagoniony w róg boksów gdzie psy szarpały go przez kraty:( on musiał przeżyć horror, a ponieważ nie dał sie dotknąć to nie wiemy czy jest ranny:( 20min wyciągaliśmy go spod kąta w którym się schował. Oczywiście to ja musiałam zarobić zębami:) Chyba to spowodowało, że nie dam spokoju temu psu i trzeba powalczyć o jego zaufanie:( Dyzio pojechał wczoraj do Niemiec:( próbowałam szukać tatuażu u Zeusa, ale ma tak skołtunione i namoknięte uszy że nie da rady. Wg mnie to powinno się go ogolić bez względu na to jak by wyglądał, ale dla jego zdrowia i higieny.
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
no to niezły pomysł, same zdecydujcie na jakie woj. bo to w sumie chyba bez znaczenia -
robota zawsze była jest i będzie w tym świecie:( Jak się tak Iza zagłębiła w to środowisko "suczek" to tam jest jeszcze do kastracji pies i 2 suki + kolejna ONka wyrzucona z auta przy trasie. Jest dla niej dom, ale trzeba ją wysterylizować, bo oni mają niekastrowane psy. Mam nadzieję, ze jak zgłoszę ją do Skarbonki Sterylkowej to pomogą choć trochę:( tylko czekam na zdjęcia suczki bo tam chyba trzeba podać.
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
dziękuję bardzo że jesteście i pomagacie! że chociaż wam zależy... Aktualny tekst i link do zdjęć są w 1 poście na dole. -
odwiedzam Dosieńkę
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
całkiem niezły apartament:) wydaje mi się, że z tymi ogłoszeniami mogłoby w końcu coś zaskoczyć, ale widzę, że nie ma entuzjazmu na wątku prócz storozak :( -
myślę że tak, narazie pojadę dogadam się z dziewczynami. Później trzeba będzie dogadać się z Niemcami czy będą płacić jeśli zmienimy hotel, choć to wydaje się oczywiste ale zapytać trzeba. Myślę że nie ogarniemy przenosin w ciągu tygodnia tak aby nie płacić za kolejny miesiąc. Najwyżej może jakoś połowę, ale najpierw muszę zagadać z Niemcami, a na końcu z Markiem.
-
właśnie to przeczytałam. Ja mnie denerwują takie wypowiedzi. Łatwo się mówi o czyjejś kasie. Co z tego że zrobiłyśmy zbiórkę publiczną jak kasy było co kot napłakał. Wszystko pójdzie na opłacenie hoteli, bo przecież muszę zostawić chociaż na 2 mies. do przodu aby psa zabezpieczyć... Oczywiście jak nie da się zrobić zrzutki na transport to naruszymy nasze oszczędności :(
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
u Basika zmiany i to niekoniecznie na lepsze z jednej strony. Basik przeprowadził się do kojca. To może i dobrze, bo w końcu ma swobodę, więcej miejsca, a zmarznąć raczej nie zmarznie. W miarę zaakceptował taką sytuację. Płacze tylko jak słyszy stonkę. A ta bardziej zła wiadomość to taka, że wzrasta jego "czesne" za hotel:( do tej pory Basik miał bardzo ulgową taryfę, jak mało który pies, ale niestety koszta hotelu wzrastają w związku z tym będziemy płacić 10zł/doba :( to niby tylko i aż 90zł miesięcznie więcej. Dla jednych tylko, a dla nas aż :( Kasa Basika maleje z miesiąca na miesiąc. Były już takie ładne sumki, ale znowu mamy tylko na opłacenie jednego miesiąca:( Musimy się chyba wziąć w garść z ogłoszeniami. Niektórzy mają sposób aby codziennie usuwać ogłoszenie i wstawiać nowe aby zawsze był na liście jako nr 1. Może spróbujemy? Każdy weźmie jedną stronę, aby nie zajmowało to za dużo czasu. Jedna strona to 2 min roboty, ale jak ja sama będę robiła 5 czy 10 portali to zajmie mi to już znacznie więcej czasu...