-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
ja mam Dropsa na alegratce, tablicy, cafeanimal i gumtree i tam jest cały czas, odnawiam i podbijam. Więcej nie mam bo nie wyrabiam. Mam 60 psów schroniskowych w ogłoszeniach :( O Dropsie pamiętam, staram się zmieniać mu zdjęcia, tekst miał zmieniany i nic:( pakiety tez czasem mu wykupuję ale pewnie za rzadko. Nie zawsze mamy kasę. Jeśli jest teraz jakiś bazarek to podeślijcie mi linka, ale już tracę nadzieję:( ostatnio była fajny facet chętny na Dropsa, chciał przyjechać go odwiedzać itp ale miał drugą sukę amstafkę no i d... blada:( nie szkodzi ze łagodna i uległa. Marek twierdzi, że Drops skacze do karmu bez względu na płeć:( nie wiem czy tu na dogo też jest ktoś taki jak "żmija" ale na niebieskim forum jest taka dziewczyna. Magda ma hotel pod Radomiem gdzieś i też zajmuje się bullkami. U niej są duże kolejki ale może by zapisać Dropsa i niech sobie czeka a jak trafi się miejsce to przenieść?może nowe województwo przyniesie mu szczęście? a opłaty chyba sa podobne. Teraz miała naszego głuchego Karo i miegiem znalazł dom, a wydawałoby się że pies nieadopcyjne ze względu na jego "charakter"
-
Marycha jesteś z Łodzi to może wiesz czy ktoś mógłby wziąc sunię ze szczeniakami? najlepiej jakiś garaż czy osobne pomieszczenie aby sunia na spokojnie sobie je odchowała, bo była bita i bardzo się boi:( mamy teraz taka małą sunię co się na budowie oszczeniła:-( maluchy schowała gdzieś pod deskami, broni ich i nie pozwala podejść za blisko, nie mamy jej gdzie umieścić i kaszanka ogółem:-( w schronie takie maluchy nie przetrwają, bo mają tydzień:-( przydałby się jakiś dt aby sunia na spokojnie mogła wychować maluchy.
-
ojj to prawie już dorosły samiec:D:D matko ale ten czas leci!! przecież one przed chwilą się urodziły:) to tak jak z dziećmi... Te szeleczki co ma na sobie pewnie kiedyś były żółte cooo?:):D:D fajowy ten Sapcjio i cała nakrapiana rodzinka:) ale coś chyba dawno mamusi nie widzieliśmy prawdaaaa??:) cieszę się, że ze zdrówkiem juz na dobrej drodze...odpukać. A my mamy teraz kolejną taka małą sunię co się na budowie oszczeniła:( maluchy schowała gdzieś pod deskami, broni ich i nie pozwala podejść za blisko, nie mamy jej gdzie umieścić i kaszanka ogółem:( w schronie takie maluchy nie przetrwają, bo mają tydzień:( przydałby się jakiś dt aby sunia na spokojnie mogła wychować maluchy.
-
zapłaciłam dziś za hotelik Dosinki
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
wow Aga ukrywałaś w sobie talent literacki :D:D można i ten tekst zastosować, nie mam nic przeciwko:) -
Ewo ten twój golas już tak urósł?
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
robiliśmy już próbę Basika w kojcu i niestety nie akceptował tego miejsca, wył niemiłosiernie i szczekał o ile dobrze pamiętam. No ale może gdyby nie miał wyjścia to przyzwyczaiłby się ale lada moment będzie jesień i zima i tak nie mógłby zostać w kojcu:( nie mam już pomysłów gdzie go umieścić:( postaram się wieczorem lub jutro zrobić mu nowe ogłoszenie Kasi jeśli to nie problem i masz chwilę czasu to spróbuj napisać tekst tak aby pominąć te jego turbulencje zdrowotne. Zobaczymy co będzie lepsze. -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
ogłoszenia ma cały czas aktualizowane bo ja je mam. Co prawda jeszcze nie miałam czasu aby wkleić nowy tekst ale zdjęcia ma te już bez oczka to raczej aktualne?jedno w tej bluzce jest z 2 oczkami ale to tylko dlatego bo jest słodkie:) i wydaje mi się, że interesujące. Cały czas piszę do różnych dt ale każdy ma psy, jest wydarzenie na fb które ciągle udostępniam ale echo i żadnego odzewu:( -
wow 18???? to mega dużo!! bardzo dziękujemy:) oby tylko hrabianka raczyła to jeść:)
-
kurcze szkoda mi tego biedaka. Kasia nie ma innego wyjścia musisz przeprowadzić się do domu z basenem:D:) no cooo dla dobra psa...:) zakręć się koło jakiegoś przystojniaka z ma chatę z basenem...pamiętaj dla dobra psa:):) kurcze a może jednak znalazłby się gdzieć basen w łodzi dla psów??:( nie pamiętam czy przerabiany był tu wątek laserów?tak jak np. jamnikom zawsze pomaga?
-
no tylko my nie wiemy jak ona ma się do kotów bo chyba nigdy nie miała okazji żadnego poznać. Co prawda na potencjalnego mordercę nie wygląda ale ani w schronisku, ani u Ewy ani chyba w hotelu nie ma kontaktu z kotami.
-
pikola miałam ci właśnie odpisać że tysia poszła do adopcji ale stety/niestety adopcja schroniskowa więc nic nie wiemy na temat tych ludzi malawaszko. Nie wiem jakie są rasowe miniaturki ale generalnie on jest coś ja te miniaturki które ma na myśli. Wydaje mi się, ze waży ok 8kg? Bo dziś na jakiejś posesji widziałam taka mini miniaturkę pewnie ze 4-5kg więc nie wiem jaki jest wzorzec:)
-
super cieszę się:) dzięki wielkie:)
-
no no jest oporny i to wiemy po jego słynnej łapance jak zasuwał przez pola z narkozą w tyłku:) biedaczek pewnie cierpi:( słuchaj, a moja znajoma daje swojej suni takie mleczko Arthroflex, bo jest po skomplikowanym wypadku, miała strzaskaną miednice, protezy w biodrach, usuwane panewki kości, śruby itp i w sumie ponoć tylko dzięki temu chodzi i biega. To kosztuje ok 100zł taka butla i psy to lubią bo jest słodkie. Może nie zaszkodzi spróbować. Jak Miećka chodzi to Putek będzie fruwał:)
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Ania no to nie jest zarzut. Przecież to jest logiczne że nie możecie poświęcać czasu tylko jemu, więc tego mu brakuje, bo on tego by chciał. W indywidualnym miałby to ale gdzie taki dom znaleźć. Wszystkie hotele które znam, że są dobre i wyprowadzają nieadopcyjne psy na ludzi to śpiewają takie ceny, że uszy więdną:( 400zł+karma:( Nie wiem już co z nim zrobić. -
dodałam nowe psy do 1 postów razem z tekstami, gotowe do ogłoszeń. Dzięki Karolinie, która siedzi non stop i robi ogłoszenia ponad 60psów ma co najmniej po 3 lub 4 ogłoszenia i ciągle robi nowe!! Jest niesamowita. Ja już robię teksty jak maszyna a ona ogłoszenia:) Z "naszych" psiaków adoptowane ostatnimi czasy są: Mucha, Rudzik, rudy husky, czarna Tysia i czarny Nemo. a z nowuch psiaków aby malawaszka się załamała pokaże tego skarbka:( [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-68KB2cLcStc/UCwAKIkNP0I/AAAAAAAAB7U/YHJiURF3XG8/s600/P1100798.JPG[/IMG] jest na pierwszej stronie, chyba w 7 poście razem z tekstem galeria: [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Iwo#[/url] taki słodziak tez jest, piata woda po kisielu od belga:) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-M1PO4OfnqGA/UCv_8ijOc3I/AAAAAAAAB5c/1hGABZlQ01U/s600/P1100710.JPG[/IMG] jest młoda shar peika chyba zagrzybiona bo w pół łysa:( biedna przestraszona:(
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
nie no wszystko fajnie, ja bym tylko usunęła po raz drugi wymienione zapalenie otrzewnej linijkę niżej aby nie powtarzać