Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. Aniu a może udałoby ci się choć jedna fotkę, nawet telefonem zrobić aby pokazać nam ten ryjek?:) nie musi być cała sesja:) tylko jedno małe zdjątko:)
  2. wysłałam zapytanie o ogłoszenie i cennik takiego ogłoszenia do gazety: wyborczej, expresu ilustr., metra (warszawa i Poznań), Mój Pies, Przyjaciel Pies. Zobaczymy czy ktokolwiek odpisze.
  3. pewnie po staremu. Basik dostał wpłatę od kogoś cudownego na kwotę 200zł:) bardzo za to dziękujemy. Nie mam juz pomysłów na dt dla niego. każdy ma psy:(
  4. mnie się wydaje że kiedy rok temu znalazłyśmy potrąconą Uszkę to takich szczeniaków w miocie było więcej i ta nasza olbrzymka to jej siostra zobaczcie, identycznie umaszczone. Nawet zadzwoniłam do tych ludzi co ją wzięli i na szczęście nadal ją mają więc to nie ona [IMG]http://i1216.photobucket.com/albums/dd374/piechcia15/P1070129.jpg?t=1320355954[/IMG] a ten psiak 567 jest oddany bo niby agresywny do dzieci. Chciałabym to zobaczyć... Pewnie kolejne podszczypywanie nie oduczone...
  5. ale tu nie chodzi nawet o daleką drogę, tylko o to aby ten ktoś przyjechał najpierw i Dropsa poznał i zobaczył w co sie pakuje:) ok zaraz wybiorę fotki i podeślę
  6. Laura śliczna sunia ok 5letnia i delikatnej budowie ONka a sierści teriera i pudla:) ma niezwykle mięciutką i puszystą sierść:) jest dość wystraszona i płochliwa. Toleruje inne psy. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-e5HXT48juTU/UDk5VgxerkI/AAAAAAAACFQ/RcFSFOHtIQ0/s600/P1100864.JPG[/IMG] [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Laura#[/url] Rudolf, niekrzesany młody wariat. Ma pewni ok roku. Typowy niewychowany szczeniak, skacze, drapie, szczeka wniebogłosy, brutalne zaczepki do zabawy. Na smyczy średnio. Jak tak patrzę w internecie to on jest normalnie identyczny jak wyżeł weimarski tyle że rudy:) a przecież takich nie ma:) No to my mamy swoja nową odmianę:) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TvzX76R5drg/UDk5Ilco6QI/AAAAAAAACEY/EPZXDvNPuZ0/s600/P1100880.JPG[/IMG] [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Rudolf#[/url]
  7. sorki, zapomniałam wpisać. Ale na mojej magicznej kartce mam wszystko odnotowane:)
  8. nie, miałam na myśli spacery poza boks wogóle. Raz doszły mnie info, że pies który trafił jako nieumiejący na smyczy po jakimś czasie nadal na tej smyczy nie umiał chodzić. To chyba o czymś świadczy. Ale nie oceniam Broń Boże bo sama tego nie widziałam. Boję się przenosić Dropsa gdziekolwiek nawet jeśli jest to hotel droższy tylko o 50zł. Bo czasem tak jest że nawet 50zł nie mamy aby dołożyć i co wtedy:( i tak nie ma całej kwoty i co miesiąc dokładamy, a jeszcze 50zł czy więcej to ciężko:( a i tak wpłaty nie zawsze są na czas czyli do 24.dnia co rozumiem bo różnie ludzie wypłaty dostają itp, ale za hotel zapłacić trzeba i często kasę wykładam ja:( staram się nadrabiać bazarkami itp ale jakiś przestój jest i tez jest ciężko uciułać jakąkolwiek złotówkę;(
  9. gratulujemy:) po takich turbulencjach może być już tylko lepiej:) ale czy może być jeszcze lepiej?:)
  10. spacery w miasto w tak małej wsi chyba nie przyniosłyby rezultatu:(
  11. nie, znalazł ja właściciel na szczęście
  12. dziękujemy za ogłoszenia!! doszło do mnie kilka aktualizacji:)
  13. u Dosi pewnie bez zmian:( domu brak. Nadal jest taka grzeczna, że nie ma co ponażekać:) Jak dzwonię to zawsze jest tak samo "Dosia gdzieczna, wychodzi na spacery, przytula się itp" nie ma nic w stylu: pogryzła to czy tamto, pogoniła tego:) Oczywiście to dobrze, że jest tak dobrze wychowana, tylko czemu nikt nie chce tego dostrzec:(
  14. nie nie zakładam jej narazie bo jeśli wszystko pójdzie dobrze to sunia zostanie w tym dt a tylko maluszkowi poszukamy domu. Ale to musi najpierw ten scenariusz zaakceptować Pan domu, który jest za granicą:) a Łezka musi zaakceptować kota i królika no i dzieci. Narazie dajmy jej czas.A Kluskowi dom się znajdzie i bez wątku:)
  15. dziś zawiozłam ją do dt. W schronisku na moją prośbę pozostawiono jej 1 maluszka, bo mieli wszystkie uśpić:( to okrutne ale strasznie ciężko jest znaleźc 6 nowych i dobrych domów:( została jedna kluska:) Łezka bo takie imię ma sunia jeszcze od czasów ulicy walczy o małe jak lwica. Wszystkie matki świata powinny brać z niej przykład. Bardzo się bała o małe i broniła jak mogła. W aucie w klatce uspokoiła się. W dt wyszła na chwilkę ale po chwili wróciła do klatki zasnęła. Napewno jest padnięta i będzie spała jak zabita do jutra. Ma osobne pomieszczenie. Na czas nieobecności opiekunki będzie zamknięta ale chyba 8godz to nie zbrodnia. zaraz wrzucę fotki na wydarzenie a to foto relacja z dzisiaj https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Ezka
  16. andzia a masz pewność, że tam wychodzą z psami na spacery?bo doszły mnie słuchy że właśnie to nic pewnego, te spacery na zewnątrz. a poza tym oni tez mają chyba sporo psów. A w Bogatyni jeśli wierzyć w to co mówią to jest ok 7 psów.
  17. to chyba miało być tak że 450zł +karma i dlatego zrezygnowaliśmy z przenosin bo teraz nie ma pełnej deklaracji a co dopiero większej i jeszcze karma, gdzie taki potwór zjada pewnie 15kg na miesiąc?
  18. hehe pies o zapachu tataraka super:):) tego jeszcze nie było:) Ado dajcie tego dogowego biedaka na dogi, na fb też napewno są i pomogą jakiś domek znaleźc.
  19. nie widziałam tego, musiało mi jakoś umknąć. Róbcie ogłoszenia jak chcecie, może być i mazowieckie, tyle że potem problem z transportem, a ludzie często chcą psa najpierw poznać, no ale próbować można.
  20. [B][COLOR=#ff0000]kochani pilnie potrzebna pomoc dla bezdomnej suni i jej 1.tyg szczeniąt [/COLOR][/B]:( błagam udostępniajcie wydarzenie, ślijcie jak najdalej się da [url]http://www.facebook.com/events/410646298998684/?context=create[/url]
  21. [B][COLOR=#ff0000]kochani pilnie potrzebna pomoc dla bezdomnej suni i jej 1.tyg szczeniąt [/COLOR][/B]:( błagam udostępniajcie wydarzenie, ślijcie jak najdalej się da [url]http://www.facebook.com/events/410646298998684/?context=create[/url]
  22. [B][COLOR=#ff0000]kochani pilnie potrzebna pomoc dla bezdomnej suni i jej 1.tyg szczeniąt [/COLOR][/B]:( błagam udostępniajcie wydarzenie, ślijcie jak najdalej się da [url]http://www.facebook.com/events/410646298998684/?context=create[/url]
  23. nie no coś mi po głowie chodzi 400 albo 450 ale może się mylę. Poszukam i zapytam. A jest ona tu na dogo?znacie ją?
  24. Aniu spróbuj mu zrobić jakąś sesję jak jest teraz ogolony, może też z jakąś zabawką, jak się bawi czy jakiś portret, aby w tych ogłoszeniach faktycznie to jakoś wyglądało. Napewno potrzebna ci będzie pomoc, ale kilka fotek wystarczy, aby już faktycznie te zdjęcia z futrem zostawić i korzystać z "ogolonych" :)
  25. ja bym wzięła tekst modliszki dodając jeszcze maile z 1posta i może te zdjęcia, to jedyne sensowne bez oka Basik to niezwykły pies w typie teriera walijskiego. Ma ok 5-6 lat, czyli przeżył dopiero 1/3 swojego życia. Do tej pory miał pecha, trafił do schroniska, zachorował. Obecnie jest już zdrowy, nadal nie ma jednak domu i swojego człowieka - przebywa w domu tymczasowym koło Jarocina. Basik to silny charakterem pies, który mimo wszystko zachował pogodę ducha, jest wesoły, energiczny i ponad wszystkie pragnie mieć swojego człowieka. Jak na typowego teriera przystało, nie toleruje kotów, ma też problem z akceptacją innych psów. Bardzo lubi wychodzić na spacery do lasu, lubi się bawić i ganiać za piłką. W wyniku przebytej jaskry stracił oko - zapewne nawet nie zauważyłeś tego zdjęciu? Bardzo dobrze radzi sobie bez wzroku - nikt nawet nie zauważa, że nie widzi. Żyje jak każdy inny psiak. Basik pragnie mieć wreszcie swój dom, czeka na kogoś z takim charakterem jak on, kogoś komu będzie mógł zaufać. Telefon w sprawie adopcji: 692 48 65 65 lub 793 046 770 (po godz. 18 ) [email][email protected][/email] [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Basik#5749561911098378962[/url] [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Basik#5749561906063331874[/url] [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Basik#5724272281296714914[/url] [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Basik#5775766460806067394[/url] [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Basik#5775766467203430258[/url] [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Basik#5775766468145081842[/url] [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Basik#5775766472077498258[/url] [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Basik#5775766477856534626[/url] [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Basik#5779224438315893730[/url]
×
×
  • Create New...