-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
czy macie pomysł gdzie jeszcze można by przenieść Basika?:( -
Melduję że u nas w pabianickim schronisku jest młoda sunia shar pei ciemno brązowa. Niestety ma chorą skórę. Dostała leki i jest już na boksie ogólnym na dworze:( Nie mam jej żadnego porządnego zdjęcia. Sunia ma ok 1,5 roku z tego co wiem. Czy są jakieś szanse dla shar pai na dt?? kontakt: 692486565, [email][email protected][/email] [url]http://www.schronisko-pabianice.eu/images/rsgallery/display/559.jpg.jpg[/url]
-
to ja t emu Panu mogę dać moją cholerę. Mam w dt sunię, która oszczeniła się na ulicy. Mała taka ruda, może max 8-10kg. ALe stróżem to ona jest zawodowym. Mieszka teraz chwilowo na wsi i cała wieś się jej boi. Wyczuje wszystko, nikt nie ma prawa koło btamy nawet przejść:) no niestety muszę na cito szukać jej innego dt bo nie toleruje dzieci i już 3 razy pogryzła dziecko:( dziś dość mocno w nogę:( Najchętniej oddzieliłabym ją od szczeniaka bo to złagodziłoby pewnie jej zachowanie, ale mały ma dopiero 3 tyg:( znacie kogoś kto mógłby ją przyjąć na podwórko? bo ona doskonale się czuje na podwórku.
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
zaglądam do Basia:( cisza w telefonie jest strasznie smutna:( teraz w niedzielę mamy akcję promocyjną schronisko i adopcje. Basik wisi w galerii zdjęć na pierwszym miejscu. -
ja tez przypomnę o suniecznce i będę bardzo wdzięczna jeśli uda się dosię wymierzyć, bo z wagą to już kiepska sprawa jeśli nie ma się wagi. Aczkolwiek jeśli dobrze pamiętam w czasach chudości Dosia ważyła coś ok 12kg, to pewnie trzyma się w granicy ok 15kg
-
do zwierząt i dzieci ok. Niestety nie wiem ile ma w kłębie i ile waży. Myślę że ok 15kg
-
Dosia ma ok. 5 lat. Jest łagodną suczką zgodną z innymi psami. Spokojna, opanowana, wpatrzona w swoją nową tymczasową panią.Sunia śpi na kanapie, biega po ogrodzie, cieszy się wolnością i bliskością ludzi. Dosia zachowuje czystość w domu, dobrze radzi sobie na smyczy. Potrafi jeździć samochodem, nie sprawia problemów. Jest inteligentna, szybko się uczy. Będzie idealnym przyjacielem osób spokojnych lub samotnych, ponieważ mocno przywiązuje się do jednego opiekuna i pozostaje mu wierna. Łagodna i przyjaźnie nastawiona do wszystkich ludzi. Raczej woli być sama niż w stadzie. Zaszczepiona, wysterylizowana. Dosia wszelkie badania przeszła pomyślnie, wyniki są prawidłowe. Ma wrażliwe jelita, dlatego musi dostawać tylko suchą karmę jagnięcina z ryżem (lamb&rice) kontakt w sprawie adopcji: 692486565, [email protected] galeria: https://picasaweb.google.com/1072847...0901641/Dosia# jeśli tekst za długi to wybierz co uważasz za najważniejsze
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
to będą robić do wiaderka:D:) nie no żarty na bok:) jeśli uważasz ze z kongiem będzie tak samo jak z kością to kupmy mu sznur. Masz tam gdzieś pod ręką taki sklep czy trzeba kupić w internecie? tylko trzeba będzie sprawdzać mu uzębienie co jakiś czas:) bo ja mam takie doświadczenie ze sznurami ze te strzępki wchodzą psom między zęby i przeszkadzają:) -
niestety ani dziś, ani wczoraj ani miesiąc temu:(
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
ehh ten Basi spędza mi sen z powiek:( jak narazie nie idzie nam szukanie innego miejsca dla niego:( wszyscy zapsieni:( jeśli do zimy nic się nie znajdzie to trzeba będzie chyba pomyśleć i kupić jakiś materiał na ocieplenie tego kojca, nie?bo przecież on ma cienki włos i zamarznie:( wiem, że to jedyne rozwiązanie:( Aniu czy masz jeszcze jakieś zabawki/gryzaki aby mu tam dać, żeby miał na czym sie wyżywać? czy kupić? -
ale ja wysłałam tej pani całą galerię zdjęć, zarówno przy nogach, jak i z innymi psami, z dzieckiem, w pościeli i wszystko wszystko:(
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
o kurcze:( no nieźle. A tam było coś co mogło go podrażnić, podrapać? czy myślisz, że to taki rodzaj alergii? ale już mu sierść odrosła:) niedawno taki golas był a teraz już całkiem niezłe loki :) -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
nikt:( straszna cisza :( -
kurcze a już myślałam, że następny mój post na tym watku będzie taki, że Dosia jest juz u siebie w domu, bo miałam idealną kandydatkę dla Dosiulki. majqa nam ja poleciał.Ale pani dziś praktycznie w ostatniej chwili sie wycofała. Wystraszyła się, że Dosia jest za duża, no bo ona na zdjęciach niestety tak wygląda:( Chyba trzeba zrobić jej jakieś zdjęcie z kaukazem:) W tym domu byłoby jej dobrze, bo Pani nigdy nie miała psa. Teraz przeszła na emeryturę, mieszka sama, ma dużo czasu. Namawiałam ja mocno na Dosię, bo naprawdę uważam, że Dosia jest idealną kandydatka jak na pierwszego psa i niedoświadczonej osoby. Jej zalet nie muszę wymieniać, no ale nie moge jej wcisnąć komuś na siłę. Szkoda, ze nie miała okazji jej poznać na żywo, bo napewno by zmiękła, a gdzie Ona teraz dostanie takiego drugiego idealnego psa. No nic...szukamy dalej... Ale przynajmniej coś się dzieje:)
-
Boże widzisz i nie grzmisz!! nie wytrzymałam...miałam nie reagować, ale dłużej już nie mogę. Marto daj MI spokój ok!! tak wszyscy wiemy, ze jesteś już bohaterem narodowym bo adoptowałaś biednego pieska. Ale daj już spokój. Wszyscy też wiemy, że zostałaś przeze mnie brutalnie skrzywdzona i KONIEC TEJ SZOPKI!!! To jest wątek Dosi a nie twojego psycho-żale ! kobieto opamiętaj się. Masz swojego psa, to idź z nim na spacer w każdym momencie kiedy masz ochotę tu napisać. Pies tylko na tym zyska.
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
wiesz co majciu, póki co nie mam za bardzo czasu na bazarki, bo organizuję akcję promocyjną schroniska i mam sporo pracy przy tym. A ty nie masz czasu żeby wystawić bazarku?:( -
no własnie wydaje mi się że tan namiar co dostałam to jest na babkę z wyborczej, bo już kiedyś byliśmy na etapie ogłoszenia w gazecie i padło na wyborczą, ale babka dziwna, na maile nigdy nie odpisała. Telefonicznie wszystko obiecała, kazała maila wysłać, ale ani nigdy nie potwierdziła że go otrzymała, ani czy ogłoszenie się ukazało. Nie wiem nic.
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
no ale to bez sensu wprowadzać ludzi w błąd, bo będą dzwonić same cwaniaczki co chcą teriera na polowanie, tak jak było przy ostatnim terierze i będą d... zawracać. Szkoda tylko naszego czasu. -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Dla dziennika łódzkiego takie zdanie ze zdjęciem "Terier Basik pilnie szuka domu.Wesoły, energiczny lubi się bawić i przytulać.W wyniku jaskry stracił wzrok i jedno oko.Kontakt: 692486565" to 4 linijki tekst czyli 90zł:( a chyba z wyborczej napisali ze 130zł!!! ale dała mi namiar na babkę która czasami umieszcza takie ogłoszenia za darmo. Zadzwonię do niej w weekend, aczkolwiek nie wiem czy to nie jest ta sama co poprzednim razem nas olała:( -
luka1 a do jakiej gazety ją daliście? na jakich zasadach? Może następnym razem naszego Basika by się udało umieścić. Bo napisałam do kilku gazet w sprawie cen to takie kwoty solą że szkoda gadać. Prawie 130zł za jedno dłuższe zdanie + zdjęcie:(
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
matko jakie to straszne koszta!! A Mój Pies to już zbrodnia. Tak sie szczycą tym, że pomagają bezdomniakom a tu taka pomoc. Wiadomo, że nie oferujemy rasowych piesków na handel tylko biedne psiaki do bezpłatnej adopcji. Ręce opadają. Mi odpisał dzieńnik łódzki że 2linijki tekstu i zdjęcie kosztu 50zł :( więc wysłałam jej przykładowe jedno zdanie o Basiku z zapytaniem ile to jest dla niej linijek. A Głos Wielkopolski odpisał mi że musi zobaczyć tekst aby podać cenę ogłoszenia, więc też wysłałam im to samo zdanie. Najkrótsze jakie się da, że wesoły że energiczni i że ślepy:) takie tam na końcu od niechcenia dodane:) ehh Basiku bądź grzeczny bo cię ciotka Ania na zbity pysk wyrzuci do kojca albo przywiąże do drzewa i będziesz wył dniami i nocami:) kurcze nooo nigdzie go nie chcą:( wszystko zapchane:( a ta obroża nic a nic zero różnicy?? -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
tak jak myślałam. praktycznie nikt nie odpisał:( babka z Metra mi napisała, że mam napisać do Cafeanimal bo to oni zarządzają tym i od nich biorą psy do gazety.